Legutóbbi tartalom: Relay

  1. Relay

    🩸 PLAYBOY LOCOS X3 - LA HISTORIA

    06.15. - 18:39
  2. Relay

    🩸 PLAYBOY LOCOS X3 - LA HISTORIA

  3. Relay

    🩸 PLAYBOY LOCOS X3 - LA HISTORIA

  4. Relay

    Elutasítva Hans Straff - Eddie Brooks

    Helló! Az UCP-dre való tekintettel, nincs UB. Elutasítva!
  5. Relay

    Elfogadva Anti Cheat bann.

    Feloldottam a kitiltásod.
  6. Relay

    Stressz szint behozatala

    Szia! Nem tervezünk ilyet. Zárom a topicot.
  7. Relay

    Regisztrációs lap adat

    Hát ez már IC, hogy mit szeretnének kihozni belőle. A lehetőség adott. Amúgy a szerveren lévő járművek 90%-a benzines.
  8. Relay

    Jogos PD pár tagja és Dean Monroe-ra Panasz

    Sziasztok! Elsősorban szeretnénk megköszönni mindenkinek az őszinteséget és a bemutatott bizonyítékokat. @Csirmász -al átnéztünk mindent alaposan. Mérlegeltünk és próbáltuk megérteni, hogy ki mit és miért csinált. Viszont sajnos vagy nem sajnos a szabályzatot is figyelembe kell vennünk. Az...
  9. Relay

    Elfogadva Discord Unban Kérelem

    Megkaptad az UB-t! Jöhetsz fel! https://discord.gg/k2rkWBx94b
  10. Relay

    Büntetett előélet racionalizálása

    A büntetett előélet nem véletlen kapta ezt a nevet. Ha reálisan gondolkodunk, soha nem fog elévülni egy ilyen rögzítés. Legyen az bármi. Aki egyszer be kerül a rendszerbe, bent is marad.
  11. Relay

    Jogos Jordan Corryder -> Owen Cole és Motoros társa [El Burro Heighs Tetkó szalon]

    Cső! A mirror parkos én voltam. Nálam nem volt gond a kerékkel. Bizonyítékom nincs. Viszont a motorom ott van mirrorban, van rajta kerék, nem lett bántva. Fix nem történt. Laca majd néz róla logot, ha úgy gondolja.
  12. Relay

    Omnis E-GT váltó hiba

    Elvileg az összeget nem vonja le. Elektromos kocsikba nem lehet belerakni a váltó tuningot.
  13. Relay

    Elutasítva Hans Straff - Eddie Brooks

    Szia! Tele van hasonló szankciókkal az UCP-d. Nem érzem úgy, hogy itt az ideje a bannod feloldásának. Elutasítva!
  14. Relay

    Riasztó 2.0

    Ez miért is lenne jó?
  15. Relay

    Kamion kiegészítés - felvetés

    Szia! Én támogatnám az ötletet, ha lenne is rá igény. Sajnos vagy nem sajnos, de köztudott tény, hogy szinte senki nem vevő arra, ha más játékossal kell interakcióba lépnie a pénz miatt. Kövezzetek meg, de az illegál is inkább NPC-zik, minthogy kereskedjen. Ez megint más téma, de gyönyörűen...

Kinézet személyre szabása

Top Alsó