A bőség zavarában - beszélgető topic.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Megértelek, ahogy leírta klicskó is, mi interaktàlunk más szervezetekkel, de szerintem nem nekünk kéne felkeresni mást hogy nem akartok tőlünk nagykalibert venni vagy drogot? Vagy a mi embereink àlljanak ki az utcára teríteni? Hozzàteszem több mind 2 hónapja megy a frakció mert én 3 hónapja vagyok bent, de egyszer nem keresett meg senki se drog se fegyver miatt, sem civil sem illegálos. Itt azzal van a probléma hogy nincs piaca a drognak mivel nincs felhasználàs. Ez az én meglàtásom
Ki gondolta volna? Már ne is haragudj, de mi a faszért keresne meg téged bárki fegyverért és drogért, mikor a világ legegyszerűbb dolga magadnak kifarmolni? Erről szól az egész topic, ezek szerint nem olvastad végig csak kommentelgetni jöttél. Semmi értelme tőled vagy bármelyik emberedtől fegyvert és drogot venni, mikor illegálosként egy laza területtel kifarmolom a picsába. Még a civilek is fel vannak stackelve illegállal, annyira egyszerű szerezni.

Csak a szerver tökéletesen elúszkál a telehugyozott melegvízben, ahol eladja az NPC-nek a cuccait, mert hahaha az de jó pénz. Amikor már Ktownban IC-ben felkérdez engem egy kartelles egyébként, hogy miért nem hívom fel a 45367-et, mert jó pénz van benne, akkor mi a faszomról beszélünk? XDD Hogy az ember menjen és vegyen fegyvert? Minek?

Ui: A kartelles nevére sajnos nem emlékszem, zöld katonai WW2 jeep-et vezetett.
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Megértelek, ahogy leírta klicskó is, mi interaktàlunk más szervezetekkel, de szerintem nem nekünk kéne felkeresni mást hogy nem akartok tőlünk nagykalibert venni vagy drogot? Vagy a mi embereink àlljanak ki az utcára teríteni? Hozzàteszem több mind 2 hónapja megy a frakció mert én 3 hónapja vagyok bent, de egyszer nem keresett meg senki se drog se fegyver miatt, sem civil sem illegálos. Itt azzal van a probléma hogy nincs piaca a drognak mivel nincs felhasználàs. Ez az én meglàtásom
Hali, ami azt illeti itthon, ebben a csodálatos országban is megtörtént velem is, hogy várakoztam a keletiben aztán próbálták eladni nekem a vackukat.
Akkor gondolom LA-ben (azaz LS-ben) nem fordul elő, hogy a drogárus terít, mint az állat?
Dehogynem, néha lefülelik a dealert? Sure! Naná, hogy lefülelik, de gondolom sokkal jobb az érinthetetlen RP, hogy sose kapnak el, meg stb.
Nézd meg az F13-mat pl. Jó, rendben, tudom mi az argument, ők utcai banda. De egyszer nem láttam olyat, hogy érinthetetlenek próbáltak maradni :D

Van a kartellnek is "feláldozható" vacak dealere, ebben biztos vagyok. Aki nem tud semmit, csak hogy egy bandanás katonai ruhás batár állat átad neki egy adag cuccot, hogy menjen teríteni :D
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Én meg nem azzal fogom tölteni a heti pár órám hogy kamionozzak és legyen pénzem.
Szó szerint 0 percem van bármilyen olyan cégben, ami pénz farmolására szolgál. Ez a kifogásod? Kamión rósz drógos npc lyó? Nem érted mi a pontom, egyáltalán nem érted. Állítgatod az igazad, de nem akarod meglátni azt, amit a másik mond.
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Szó szerint 0 percem van bármilyen olyan cégben, ami pénz farmolására szolgál. Ez a kifogásod? Kamión rósz drógos npc lyó? Nem érted mi a pontom, egyáltalán nem érted. Állítgatod az igazad, de nem akarod meglátni azt, amit a másik mond.


Nem mondtam, hogy te voltàl de nem farmolni járok fel én abba a pàr óràba mint x ember. Megértelek, hogy 0 interaktàlással “sok” pénzre teszel szert. Viszont ezzel a stílussal engem ne tisztelj meg kérlek mert herótom van tőle. Szerencsére mindenki annyira jártas itt az éjszakai életben, hogy tudja mi hogy működik.
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Nem láttál még szúrás àlló mellényben biztonsàgi őrt? Mondjuk èn dolgoztam egy pàr évet az éjszakában meg voltam portafőnök de ez màr mellékes
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Nem mondtam, hogy te voltàl de nem farmolni járok fel én abba a pàr óràba mint x ember. Megértelek, hogy 0 interaktàlással “sok” pénzre teszel szert. Viszont ezzel a stílussal engem ne tisztelj meg kérlek mert herótom van tőle. Szerencsére mindenki annyira jártas itt az éjszakai életben, hogy tudja mi hogy működik.
Közelítünk, de ez még mindig nem az. Pontosan a farmolás történik.
Oda kell 3 fúró amihez kell 3 csatlakozó és 3 áramkör is, azonkívül kell 9 gyémánt fúrószár és 3 vas. Oké, hogy válaszul erre azt kapja az ember, hogy meglehet venni hirdetésből.. De ritka. Ezeket ha másképp nem el kell menni alapmunkázni és a bányába lecraftolni. Ezek mind idő és bele fektetett energiát igényelnek az egészbe tehát nem teljesen " ingyen és könnyen " jönnek be.
Ez talán nem farmolás?
A fentiekhez kapcsolódóan ugrok a skill rendszerekre kicsit. Ha nincs maxos gépész skilled ami kell a fúrók elkészítéshez akkor meg van az esélye, hogy nem craftolja le és akkor mehetsz vissza, veszett az alkatrész.
Vagy ez nem farmolás?
A drogok. Volt ebből régen is vita amit láttam én is. A methnek a " craftolási " ideje meg lett növelve 200 percel a régihez képest ami volt olyan 3-4 hónapja. Szerintem ez így mostmár eléggé ki lett ezzel egyensúlyozva mert konkrétan a termelést ezzel a felére csökkentették.
Dunno Pal, nekem ez is farmolásnak tűnik.

Nem tudom te ezt minek hívod, én farmolásnak. Mert attól, hogy nem a tököket simogatod a farmon, vagy juharsziruppal simogatod a tested, ugyan úgy farmolsz. Farmolod a fúrókat meg minden kis hülyeséget. Ugyan úgy farmolás.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó