Zongora rendszer feljavítása.

ToxicalHUN

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Dr. Francis Parker/toxicakiferi «

Ötleted leírása

»
A zongora rendszer alapvetően jól van kivitelezve, de szerintem átlehetne ezt dolgozni jobbá is.
Ha jó a hallásom akkor a legfelső basszus oktáv F hangjától indul.
Összesen két és fél oktáv jelenítődik meg, ami édeskevés. A mai nap leültem hogy átírok egy zongora kottát a szerver "kottájára", és arra jöttem rá hogy lehetetlen a jelenlegi rendszerrel még egy Rick és Morty zenét is átírni.
Az ötlet maga az lenne hogy a shift gomb benyomásával (nem lenyomva tartásával) átvált a zongora a basszus oktávba, azt alt benyomásával (nem lenyomva tartásával) meg átvált a zongora az eredeti zongora következő két oktávjára. Egy kis extra, ha a space-t lenyomjuk miközben megnyomunk egy gombot, akkor az adott hangot elnyújtja a zongora.
Hozzászólásba ha van egyéb ötlet ehhez, az pacek lenne. Nekem csak ez a nagyjábóli elképzelésem
«


Csatolmányok

» Nincs «

Egyéb megjegyzések

» Nem egy hú de fontos rendszer, de a jelenlegi formájában SZERINTEM nincs értelme. Amennyiben amúgy erre van megoldás csak nem írja ki a rendszer/én vagyok vak/nem találtam róla fórumon használati utasítást akkor elnézést, nyugodtan dobáljanak meg uraim és hölgyeim, paradicsommal. «



 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó