Zoli jelentkezése adminsegédnek.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Zoli

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:79
Mila Harvey.
Zoli jelentkezése adminsegédnek



Kód:
[color=#03d7fc][SIZE=6][b]Röviden rólam:[/b][/SIZE][/color]

Zoltán vagyok, Márciusban töltöttem a huszonnegyedik életévemet. Szlovákiában élek azon belül is egy kisebb faluban.
Sajnos most ez a vírus dolog eléggé keresztbe tett nekem, mivel a munkám sajnos elvesztettem 2 hónapja, és ez idő alatt az összes szabadidőmet a szerveren töltöttem.
Körülbelül nyitás óta játszok a szerveren; az elején még nem olyan sok időt töltöttem el itt, de egyre több barátot ismertem meg, így egyre többet kezdtem online lenni, mellette nem is játszottam szinte semmi mással.
Van pár admin ismerősöm is, akikkel elég jó viszonyban vagyok. Eddig 3x4 voltam Ideiglenes AS, igaz kevés PM-et kaptam, de nagyon tetszett ez az egész dolog. Lassan 120 ezer játszott percem lesz a szerveren
.



Kód:
[b][color=#03d7fc][SIZE=6]Mit értem el más szervereken?[/SIZE][/color][/b]
SAMPos-időszak sajnos nekem teljesen kimaradt az életemből. Viszont MTA-val 2016-2017 környékén ismerkedtem meg, azon belül a SeeMTA volt az a szerver ahol nagyon sokat játszottam. Több mint 9000 órát töltöttem el, amire büszke vagyok; többször töltöttem be leaderi pozíciót, illetve Moderátor,és admin is voltam. Négyes adminig sikerült elvinnem, és sajnálatos módon IRL munka miatt nem tudtam teljesíteni az elvárt duty perceket ezért lekellett adnom.

Kód:
[pre][SIZE=6][color=#03d7fc][b]Aktivitás:[/b][/color][/SIZE]
[/pre]
Ahogyan feljebb említettem  sajnos jelenleg a vírus miatt 2 hónapja otthon vagyok, szóva 0/24 elérhető vagyok, amennyiben kicsikét változni fog ez a helyzet, és újra munkába tudok állni akkor 4-5 órát tudok aktívan a szerveren lenni. Nyílván amennyiben nincs hétvégén munka akkor akár 10-12 órát is elérhető tudok majd lenni.

Kód:
[SIZE=6][color=#03d7fc][b]Erősségeid:[/b][/color][/SIZE]
- Megbízható.
- Megértő és  pozitív is vagyok.
- Szeretek az embernek segíteni.
- Könnyen be tudok illeszkedni társaságokba.
- Ha esetleg hibát követek el, akkor annak következményeit vállalom minden esetben
.


Kód:
[SIZE=6][color=#03d7fc]Gyengeségeid:[/color][/SIZE]
- Nagyon gyakran pörgök, és ezt néha túlzásba is szoktam vinni.
- Türelmes ember vagyok, viszont nem nagyon szeretem azt, ha egy dolgot nagyon szokszor el kell mondani.
- Sajnos vagy épp nem, de eléggé jó szívű ember vagyok ezért előfordul, hogy néhány dolog kapcsán elnézőbb vagyok.


Kód:
[SIZE=6][color=#03d7fc][b]Hogyan ismertem meg a szervert?[/b][/color][/SIZE]
Az egyik barátom mutatta meg a szervert, kb.kezdés után pár nappal. Mindig is szerettem új dolgokat kipróbálni. Az elején még nem annyira találtam a helyem, mivel minden új volt, a közösség is. Kisebb idő múlva nagyon megszerettem itt játszani ez a teljesítményeimen meg is látszodik.

Kód:
[color=#03d7fc][b][b]Miért szeretnél Adminsegéd lenni?[/b][/b][/color]
Amióta elkezdtem a szerveren játszani, eléggé sok időt szoktam fent lenni egy nap.
Így gondoltam, hogy ha már ennyit vagyok fent, akkor ezt az időt minnél hasznosabban szeretném tölteni.
Mivel már egy jó ideje játszom itt, ezért már elég jól ki ismertem magamat a szerveren és van már elengendő tapasztalatom más téren is, hogy maximálisan teljesítsem az elvártakat.
Tudom milyen az amikor új dologba kezd az ember és mondjuk nem ért valamit vagy csak nem biztos benne és segítséget szeretne kérni, esetleg csak kérdése lenne valamivel kapcsolatban, akkor én szívesen segítenék neki
.

Kód:
[b][color=#03d7fc][SIZE=6]
Miért engem válasszatok?[/SIZE][/color][/b]
Segítőkésznek tartom magamat. A játékosok tekintem előnyben,ha valakinek problémája van törekszem a probléma megoldására. A játékosokkal jó kapcsolatot tudok teremteni ezáltal barátság lehetőségein belül új kapuk nyilnak meg számomra.
 

azvagyte

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Egy jó pár hónapja volt szerencsém megismerni téged. Hatalmas szíved van, ahol tudsz segítesz mindenkinek. A lapod szép, összetett. Amiket leírtál erősségeket és gyengeségeket, mind igaz rád. Természetesen támogatom a felvételed, sok sikert Zolim!
 

trevi

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Pacek pali vagy, ahogy előttem írták a szíved az nagy, na meg hát más is... szembeötlő a segítőkészséged ami ebben a szerepkörben nagyon fontos. Tehát ezek alapján és a korábbi admin tapasztalataidból fakadóan veled csak nyerhet a onerp amennyiben a lapod elfogadásra kerül. Remélem ha már ennyire motivált vagy és megírtad a jelentkezésed ez sikerülni is fog, sok sikert.  8)
 

Jenikee

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Lassan egy éve ismerjük egymást én úgy ismertelek meg, hogy egy nagyon segítőkész emberke vagy, számodra semmi nem lehetetlen mindenből igyekszel kihozni a legjobbat. Nekem is rengetegszer segítettél, illetve segítesz, minden tapasztalatod meg van hozzá, hogy adminsegéd legyél remélem, hogy ez sikerülni is fog neked, sok sikert szeretnék kívánni. Teljes mértékben támogatlak!
 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
[foadmin]Szia Zoli! A formázás tök jó és a lapodban minden olyan részt amit kértünk és számunkra fontos, beleírtál. Jó véleménnyel volt feletted azon pár ember aki hozzászólt.
Mind Lázárnak mindpedig nekem is elnyerte tetszésünket a lapod, sok sikert a következő fázisban. Feladatod emellett még az lesz, hogy a szabályzatot olvasd át többszöri alkalommal. A meghallgatásod időpontjáról privátban tudunk egyeztetni!
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó