Zayn Cortez - Layton Ramirez

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

.domii

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:33
Matias Riera
panaszkonyvj.png

Neved: Zayn Cortez
Játékos(ok) neve: Layton Ramirez
Panasz oka: NonRP
Panasz kifejtése: Ahogy a videón és a képen is tisztán látszik, a benzinkúttal szemben megálltunk hogy a minket követő egységet likvidáljuk, akik feltételezhetően a hó végett, belénk csúsztak. Amint elkezdtük RP-zni az ütközést a távolból feltűnt egy másik egység is, amelynek a sofőrje Layton Ramirez volt, aki nagy sebességgel, a videón láthatóan szándékosan telibe túrta az álló autónkat. Az ütközést követően egy tized másodperc sem volt hogy megálljanak RP-zni az ütközést, ami véleményem szerint ekkora volumenű dolognál kötelező lenne.
Bizonyíték (kép, log, videó): Megjegyzés: Egyenlőre nincs több hozzá fűzni valóm.
 

habos

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:51
Carter D Sanchez
Sziasztok. A klippet én vettem fel, az eset után a kórházban OOC megkérdeztem, hogy ez mi volt, és azt írta Layton, hogy leírta oocba, hogy nem töltöttünk be. Nos, de a videó többi részén látható hogy elhajt, semmit nem ír oocra, semmi nem lett rpzve.
 

Hayas

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Xavier Fraga
Sziasztok! Mint a kórházban is "barátom" jelzővel fel lettem kérdezve, meg is kaptátok a választ.
Nézzük akkor végig a szituációt:
- Gépjármű csere történt a szituáció közben, mely gépjármű részemről új handlinggel bír, ebből adódóan a féktávja és annak irányíthatósága újdonsült dolog.
- Havas, fagyos utak. Úgy gondolom, hogy száz kilóméterperóra felett haladunk, az MDC blippek pediglen nem pontosan követik az adott gépjárművet, másnéven egységet.
- Az utolsó ismert pozíció az a benzinkút környéke volt, haladásban lévő egység, magyarán a sorozatos éles lőfegyverből leadott lövések mellett információ nem volt a gyanúsítottak megállásáról.
- Száz kilóméterperóra felett haladunk, nem töltenek be a kocsik, éppensséggel tolat rám egy békefenntartó, aki úgyszint tűz alá van véve.
- Betöltést követően azonnali fékezésbe kezdtem, kikerülve az egységet, következő (egyben megállási pont), a Ti járművetek.
- Folyamatosan lőnek ránk, plusz épp betöltenek a karakterek és a kocsik, hol adatik meg itt a szerepjáték szituáción belüli /me /do sorok leírása?
- Az OOC chatről lentebb mellékelek egy képet, melyen idézem magam: "nem töltött be", kijelentésem látszik.
- Nem álltunk meg nálatok? - Külön elnézéseteket kérem, hogy éppen két, ha nem három oldalból automata fegyverekkel golyózáporba vagyunk vonva, és nincsen lehetőség adva számunka RP-zni, mely a szabályzatban is betűkkel van levetve, hogy lehetőséget kéne biztosítani a reagálási időre egy játékos számára.
- De a videón mellesleg jól látszik, hogy fékezésbe kezdtem.
A kép az OOC chatről:

Illetőleg, nem vagyunk barátok úgy gondolom, sem még ismerősi jogviszonyban, ha kicsiny szívedet megneheztelte-e történéssorozat, attól független a tisztelet megadása elvárandó.
A szándékos cselekedet kijelentése pedig hibás egy ilyen helyzetben, ugyanis megfelelő bizonyíték, látásszög ismertetés/ egyeztetés erről nem történt. Videófelvételem sajnos nincsen, nem veszem 0-24 a játékomat.
 
Utoljára szerkesztve:

Taami

Individuum
Mentor
Üzenetek:305
[a]Sziasztok a panaszkönyvet én fogom elbírálni.

- „Gépjármű csere történt a szituáció közben, mely gépjármű részemről új handlinggel bír, ebből adódóan a féktávja és annak irányíthatósága újdonsült dolog.”

Ez a része ennek teljesen IC ügy. Amennyiben nem vagy tisztában a gépjármű adottságaival és balesetet szenvedsz vele, köteles vagy ugyan úgy RP-zni mint a többiek, erre ilyet nem lehet fogni.

Az a hely, ahol ez történt rengetegen voltatok. Sok autó sok játékos és előfordul ebben az esetben, hogy nem töltenek be a kocsik, játékosok és az út. Mivel nincs videós bizonyíték, de a szándék megvolt és elnézést is kért az úr, illetve a már taglalt okok miatt nem gondolom, hogy ez szándékos volt.



- „Folyamatosan lőnek ránk, plusz épp betöltenek a karakterek és a kocsik, hol adatik meg itt a szerepjáték szituáción belüli /me /do sorok leírása?

Ha a videón megfigyeled Carlos éppen írja azt, hogy beveri a fejét…. Nagy kavarodás volt ez tény, de egy RP szerveren törekedjünk arra, hogy próbáljunk meg RP-zni, még ilyen felhajtásban is. Ez mindenkinek szól nem csak neked.

Ebben az RP szituációban a benyújtott panasz a játékos ellen jogtalan.
[/a]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó