Youtube URL a Rádióban

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Fruitbacsi

Újonc
Játékos
Üzenetek:13

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Antonio Macsteel / fruitbacsi «

Ötleted leírása

» A kocsiban a rádióadókon felül lehetne egy olyan funkció, mint a TV-knél is, hogy Youtubeos url-t be illesztve lehessen lejátszani onnan zenéket. Ezt lehet simán is, vagy akár pendrive formájában amire korlátozott számú URL-t előre beállítunk és azt egymás után lejátszva lehet hallgatni a kocsiban is. A megvalósítás nekem teljesen mindegy, csak a lényeg, hogy vezetés közben is hallgathassak zenét youtuberól, úgy, hogy a mellettem ülő is halja. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Eddig szinte mindig ment egy böngésző a háttérben valami zenével, de ezzel erre nem lenne szükség. Na meg IC is reagálhatunk az aktuálisan futó zenére, vagy akár valami Stand up-os tartalomra.
«



 

web11hoyer

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:122
Shaundra Hamilton
Én támogatom. A jelenlegi karakterem egy Underground Hiphop stílust követ, és előszeretettel viszi a hordozható rádióját a BMX parkokba zenét hallgatni, miközben trükközget, viszont így, hogy bejön néha egy-egy reklám, valamint általában trap zene/ modern hiphop szól a rádióból, nem RP hű az én karakteremhez. Nyilván ez számomra egy egyéni probléma, de sajnos fent áll.
 

MARKI420

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:27
Diego Jacomo
Jó meg szép dolog lenne a Youtube kocsiba.. De sokak csak trollkodnának és menne benne a Döndi duo és Bitto.. meg társai.. Kb ez egy lehetetlen őtlet.. de azért +1-et megadom mert jól esne!😊
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó