Yamazaki Ren - Victor M Ivanov

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

carlwildes

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:52
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Játékos(ok) ellen

Neved: Yamazaki Ren
Panaszra tett játékos(ok) neve: Victor M Ivanov
Panasz oka: Legális frakciótagként való illegális tevékenység admin beleegyezése nélkül.
Panasz kifejtése: Beültem a karakteremmel a Mojito Inn-be sörözni majd egy idő után betért Victor M Ivanov és elkezdett Salvatore Lucchese-vel beszélni. Ezután Salvatore elkezdett burkoltan Sophia Wilson meggyilkolásáról beszélni Victorral, ahol Victor elszólta magát, és itt Salvatore fel is hívta Victor figyelmét erre, de én megjegyeztem azt a szituációt OOC. Ezután nem sokra rá később Victor elkezdett, rólam és egy "orosz csajról" beszélni aki történetesen a karakterem kapcsolata IC, majd ezután Victor megkérte Salvatoréékat hogy kémkedjenek utánam, valamint fegyvert is szándékozott tőlük vásárolni.

Összegzés:

-Salvatore Lucchese semmiféle szabálysértést nem követett el, őt csak azért írtam ide mert részese volt a történetnek.

-Victor M Ivanov ebben az RP-ben már elkövetett egy szabálysértést, mivel MG-zett. Én azt az információt kaptam hogy Dani(Admin Controller) emiatt őt szankcionálta, remélhetőleg ezt ő is igazolni tudja majd ezalatt a panasz alatt.

-Chatlog visszanézésére lenne szükségem annak érdekében hogy kiderüljön pontosan mennyire súlyos Victor M Ivanov szabályszegése. Amit ténylegesen állítani tudok az az, hogy Victor illegálisan akart lőfegyvert venni, valamint arra kért meg egy illegális bűnszervezetet hogy utánam kémkedjenek. Ez felbújtás, ami bőven kimeríti az illegális cselekvésre kapcsolódó szabálypontot, főleg úgy hogy a karakterem egy hivatali személy. (A felbújtást a kép igazolja)

-Én úgy gondolom Victor közrejátszott Sophia Wilson meggyilkolásában valamilyen szinten. Ez ügyben lenne szükség a chatlog visszanézésére. Legfőképpen Victor M Ivanov és Salvatore Lucchese között lefolytatott beszélgetést kellene visszanézni. Az időpont ahonnan lehet nézni a chatlogot: 6/25/2020  0:00 - tól egészen 2:45-ig. De akár azelőtti beszélgetéseket is lelehet ellenőrizni amit Victor M Ivanov folytatott Salvatoréval.

Bizonyíték(Kép, log, videó):
9SZOXe1.png

Megjegyzés: Úgy gondolom a felbújtás bőven kimeríti a illegális tevékenységekkel kapcsolatos szabálypontot amit Victor megsértett. De mint többször is leírtam, a chatlogból mégtöbb információ kiderülhet, szóval arra is szükség lesz az ügy megoldásának érdekében.
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
[adminisztrator]Hali, a panaszt én kezelem. Várom Victor M Ivanov válaszát 24 órán belül az említett esetek kapcsán.
Volt-e közöd Sophie Wilson halálához?
Miért figyeltetsz meg valakit legális frakciósként?[/adminisztrator]
 

Sasorii

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
-
Helló-helló! Úgy látszik egy soha véget nem érő ügybe csöppentünk.

Nos. Mint azt már Daninak és Krekornak is említettem, Salvatore maffiájáról IC fogalmam sincs, annyit tudok róla, hogy egy biztonságtechnikai cége van. Ha már jönnek fel a nevek akkor felhoznám a történet legelejéről Alina Kylashenko-t aki engem IC megkeresett, hogy meg akarják ölni. Ezt így Salék bárja előtt, utána vittem el FD-re ahol beszéltünk ezekről a dolgokról. Majd valamilyen téves lekövetkeztetés alapján Ő úgy gondolta, hogy én vagyok az akit felbéreltek hogy öljem meg őt, ami abszurd lenne, egy magas beosztású illetőtől, és annyi agysejtem még van, hogy ne kockáztassam a dolgokat és szabályt szegjek. De gondolom ez a téved következtetés eljutott barátunkhoz is. A másik az volt, hogy Alina tőlem akart illegálisan fegyvert szerezni, ami szintén abszurd. Annyit mondtam neki talán tudok neki segíteni talán nem. Na de rá is térek a kérdésekre, így hogy az előtörténetet tisztáztam.

Sophie Wilson halálához semmi közöm se volt. Ha jól emlékszem akkor a szerveren se voltam fent, de ha mégis akkor FD-sekkel RP-ztem.
A megfigyeltetés egy erős fogalom, ugyebár annyit mondtam hogy figyelni kéne, azt nem szögeztem le, hogy Sal-ék figyeljék. Ebből semmi további RP nem lett se az én se az Ő részéről.

Ezeket a dolgokat Salvatore is alá tudja támasztani.

Szerintem megválaszoltam a kérdéseket, ha valami nem tiszta, szívesen leírok részletesen is dolgokat.
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
Victor, én úgy tudom, hogy te fel is kerestél valakit, hogy pisztolyt vennél arra hivatkozva, hogy a legális út lassú. Ezzel mi a helyzet?
 

carlwildes

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:52
Victor, a bárban mögöttem Salvatoréval beszéltetek egy gyilkosságról amivel kapcsolatban el is szóltad magad. Ezután Salvatore kijavított téged és burkoltan kezdtetek tovább beszélni az ő ügyében.

Sophie Willson aznap halt meg, ha nem is az ő gyilkosságához van közöd, de valakiéhez egészen biztos hogy van. A chatlog ezért szükséges, mert én teljes mértékben nem emlékszem arra a beszélgetésre, viszont a loggal többre jutnánk.

Miért állítod azt hogy te nem tudsz semmit az ő bűnszervezetükről úgy hogy konkrétan fegyvervásárlási szándékodat jelezted feléjük?  Nem érzed azt hogy sántít az a történet?

Salvatore elvitt téged abba a szobába ahová azokat a személyeket szokták vinni akivel van egy alap bizalmi kapcsolatuk, megkért téged arra hogy a gyilkossággal kapcsolatos beszélgetést ott folytassátok az ajtó mögött. Ez azt jelenti hogy legalább egy alap bizalmi kapcsolatban vagy velük. Tehát egészen biztos vagyok benne hogy közöd van az ő bűnszervezetükhöz. 
 

Sasorii

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
-
Idézet tőle: Claude:
Victor, én úgy tudom, hogy te fel is kerestél valakit, hogy pisztolyt vennél arra hivatkozva, hogy a legális út lassú. Ezzel mi a helyzet?

Erre a választ megadtam a kis történetem végén, ugyebár, nekem nem állt szándékomban fegyvert venni, csak kérdeztem ismer-e valakit. Ez a kérdés már rendezve volt Danival, Krekor jelenlétében. Lehet, hogy nem régóta vagyok a szerveren, de ennyire primitív nem vagyok, hogy ilyen dolgokba menjek. Amennyiben mód van rá, szeretném, ha Salvatore leírhatná az Ő álláspontját is.
 

Death

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Sziasztok, én vagyok a Salvatore Lucchese.

Szeretném Ivanovot kissé megvédeni. Ivanov a Mojitos bagázs egyik jóbarátja. Tűzoltóságon lesznek a közeljövőben munkáink, sokat beszélgetünk ott vele. A fegyveres témáról én olyan ismeretekkel rendelkezem, hogy a fegyverek szóba jöttek tőlünk Ivanov irányába, hogy nem-e tudok valami gyorsabb utat hogy szerezhessen,. mert a legális út lassú. Legjobb tudomásom szerint Ivanov kíváncsiságból kérdezte meg, hogy mi foglalkozunk-e fegyverekkel, mert a kocsmánkba ugyebár sok mindenki meg fodrul és tud a BBM Protection-ről ami a mi tulajdonunkban álló biztonságtechnikai cég, amely IC be is van jegyezve stb. Szerintem, nem állt szándékában vásárolni, a szerver szabályzattal is nyílván tisztában van, csupán érdeklődött van-e valami más megoldás vagy ismerek-e valakit aki tud neki szerezni. Továbbá, nem csak azt visszük hátra akivel bizalmi kapcsolat van, bárki aki szeretne velünk 4/6/8 stb szemközt beszélni, hátra visszük, bizalmi alapoktól függetlenül…

UI, edit: Sophie Wilson megöléséhez az ég egyadta világon semmi köze nem volt, arról vannak élményképeim is, csak még nem lettek kirakva.
 

carlwildes

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:52
A kérdés itt a gyilkossággal kapcsolatos beszélgetés ami közöttetek lezajlott, tulajdonképpen engem ez érdekel nem maga a fegyvervásárlás.
 

Sasorii

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
-
Idézet tőle: Claude:
A fegyver témát kiveséztük, inkább térjünk arra rá, hogy volt-e részed bármilyen gyilkosságban.

Kérdésedre válaszom még mindig negatív. Semmilyen gyilkosságról nem tudok IC ami megtörtént volna. Sophiéról egyáltalán, Alináról pedig úgy tudok, hogy Ő maga említette nekem, hogy vadásznak rá.
 

Death

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Ahhoz semmi köze nem volt, IC olyasmi hangzott el, egy alkalmazottunk már nem dolgozik nekünk, OOC írtam hogy CK kickeltük a frakiból.
Sophie Wilson halála az a mi érdekünkben állt, és Ray Cliffordnak, ahol megöltük Sophie-t 3-an vittük oda a mi frakciónkból, ahhoz semmi köze nem volt a Ivanovnak, Fernandezzel le volt szervezve minden IC, igazság szerint nem kellett ide egy tűzoltó leader segítsége.
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
[adminisztrator]Szóval, az elhangzottak alapján és bizonyíték(ok) hiányában a panaszt jogtalannak kell megítélnem. Jelenleg nincs kapacitásunk arra, hogy a chatlogot átnézzük. Panasztétel esetén mindig rendelkezzünk megfelelő mennyiségű bizonyítékkal.
Jó játékot kívánok a szerveren![/adminisztrator]​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó