William Carlos - The FALLEN GOD'S MAFFIA (Frakció Pályázat).

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

William Carlos

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
William Carlos
THE FALLEN GOD'S MAFFIA

OOC Önéletrajz:
Attilának hívnak 16 éves vagyok most jelenleg szak iskolába járok,és a szakács szakmát tanulom amit sajnos nem nagyon szeretek ezért jövőre más szakra tervezek átiratkozni!! Jelenleg egy kis faluban élek a szüleimmel. Szabadidőmben elmegyek a barátaimmal bulizgatni!! Amit nagyon szeretek az a focizás,bevallom nem vagyok a legjobb benne de nem az számít hanem hogy szeretem,nagyon ritkán horgászni is szoktam a barátaimmal de sose fogok semmit....
Mióta RP-zel?
3 éve
IC önéletrajz :

-William Carlos a nevem!
1993.08.27-én születtem Los Angeles-Ben!Itt végeztem az iskolát is!
-Majd elmentem kőművesnek,
ami nagyon nem tetszett ezért úgy gondoltam hogy ki próbálok valami mást!
-El kezdtem csendesen és óvatosan drogokat árulni amiből már jött a pénz!!
-De egyszer csak elkaptak a rendőrök és meglátták a csomó drogot nálam,
ezért bevittek a bíróságra ahol 5 év börtönt kaptam...
-Most szabadultam ki 3 hónapja és úgy döntöttem , hogy megint belekezdek újra az illegal-ba,
csak annyi különbséggel ,hogy szereztem barátokat akikkel egyre jobban és többet árulunk!!
-Úgy döntöttünk hogy szeretnénk egy kis illegal szervezetet létrehozni,
amiben nagyon reménykedünk hogy sikerülni fog ,
mert már elegünk van a rendvédelemből és szeretnénk megleckéztetni őket!!

Céljaim a frakcióval?
Egy olyan frakciót szeretnék létrehozni akikre csak anyit mondanak ,hogy ez igen, ez a frakció tudja a dolgát..
Egy normális körű RP-ket szeretnénk tolni maffiákal/bandákkal vagy akár rendvédelmisekkel is!!
Csak olyan tagok lesznek a frakcióba akik tisztelettudóak,értelmesek és tudják mi a frakció feladata!!
A dara RP-ket hanyagoljuk mi inkább a normális RP-ket szeretjük pl:fegyverek eladása/vevése persze amit egy maffia szokott csinálni.
És persze ha el lesz fogadva a lap megprobálok minél több rp-t csinálni tagoknak is ,meg a rendvédelem-nek is!

Miért engem válasszatok?
Én úgy gondolom hogy elég érett vagyok a frakcióhoz tudom mi a dolga és elég sok RP ötletem van amivel fel dobhatnám az egész szervert!
Persze már van egy pár tag akik benne lennének a frakcióba akik nagyon vágják a dolgukat és így már az egész frakció úgy gondolom tökéletes lenne!!

Milyen tapasztalataid vannak vezetőség téren?
Igazából elég sok szerveren voltam már frakció Leader/Al-leader Legal vagy Illegal téren!
Amiket én úgy gondolom hogy elég jól vezettem,legtöbbet Illegal Leader voltam mivel az én RP tudásom inkább oda vezetett mert én szerintem ha legjobban rp-zek és örömmel csinálom azt az illegal tudta hozni....
A tagok mindig hallgattak rám rendben tudtam őket tartani de nem is voltam az a legszigorúbb személy!!
Nekem csak anyi kellet mindig hogy a tiszteletet adják meg és normálisan RP-zenek!!

''The Fallen Gods '' története:


§ The Fallen Gods §

- A Fallen Gods maffia tagjai a Las Venturasból való kitiltása után ,
más környéken , pontosabban Los Santos-ban próbálnak mindenkivel szembeszállni.
-A Fallen Gods a kegyetlenségéről híres!
-A maffia egyesület fegyverekkel tartja félelem fogságában ellenségeit!
Nem szeretik ha valaki fenyegeti vagy kötekedik a maffia egyik tagjával ,
annak általában súlyos következménye szokott lenni,
ezért is van kevés ember aki szembe mer szállni a maffiával.
A Fallen Gods maffia egyesület vezetője James Rodgers ,
és két al-vezetője pedig Johnny Reinington és Johny James.
Valamint a maffia két tagja James Chesterfield és Donald Grey is!
-Kedvenc szineik a fehér-fekete.
Nemhiába jellennek meg ilyen szinű öltözékben, valamint járművekkel.
-Legfőképpen a fegyver illetve a drog eladással keresik vagyonukat.

Frakció felépítése:

1. Initiated (Pultos)
2. Experienced (Testőr)
3. Drog dealer (Drog árús)
4. Gun dealer (Fegyver árús)
5. Little boss's right hand (Kisfőnök jobb keze)
6. Little boss's left hand (Kisfőnök bal keze)
7. Boss's right hand (Főnök jobb keze)
8. Boss's left hand (Főnök bal keze)
9. Little Boss(Főnők helyetese)
10. Boss(Főnők)



Szervezetbe való belépés/jelentkezés:
Jelenleg vagyunk 3-an akik a frakció tagjai lesznek ha sikeres lesz a lap..
És nem tervezünk több tagokat felvenni majd esetleg egy idő után ha mindenki beleegyezik!
De mindenképpen IC TGF-re lehet számítani mert mi azt támogatjuk és úgy gondoljuk az lesz a legjobb döntés!
A TGF menete anyi lesz hogy ki hirdessük , hogy az éttermünkbe pultosokat és testőröket keresünk jelentkezni (majd kitalálunk egy adott helyszínt.) ,
és majd elvisszük az étterembe ahol meg kell mutassa hogy RP-zi le Pl:ha egy akármilyen italt kérnek ,persze csak egy példát adtam rá nem csak enyi lesz...
és ha minden jól megy neki felveszük pultosnak és csak 2-3 nap múlva ha jól teljesít avassuk be a Maffia életbe!



Elvárások a leendő/bekerült tagoktól:

- A két legfontosabb szabály amit a legjobban elvárunk:
1.Szerver és fórum szabályzat ismerete!
2.Maffia RP ismerete!
- Tilos Indoktalan nagykaliberrel járkálni!
- A frakció járműveket mindig vissza kell vinni HQ-ra!
- A tiszteletet minden egyes tagnak agyjuk meg ha kisebb ha nagyobb rangba van az adott illető!


Kilépés avagy CK:
Aki ki szeretne lépni vagy ki rúgunk a frakcióból azt úgy terveztük hogy elviszük a semmi közepére elsőre egy késsel le rp-zve le vágjuk pár végtagjait mert mégis csak aki egy maffiából kilép azt nem csak egy fejbelövésel fogjuk hagyni....
Miután már eléggé megkínoztuk utána fogjuk fejbelőni persze előtte mindent elmondunk amit kell!
És ha mindez megvan akkor rp-sen eltakarítsuk a húllát és beledobjuk a tengerbe, hogy soha ne találja meg senki!
 

Stibii

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:58
Nagyon sablonos pályázat és látásom szerint felesleges több ilyen szervezet a szerverre.
Nem támogatom, de ezen kívűl sok szerencsét! :)
 

my soul is dying

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:73
Nem szeretnék beleszólni a dolgokba nagyon, de legjobb véleményem szerint is ez egy erősen gyenge pályázat, főleg egy maffiához.
Személy szerint ezt így ebben a formában nem szeretném látni a szerveren.
 

Chloee

Pletykafészek
Adminsegéd
Üzenetek:125
Nina Cortez
Sajnos ez nagyon gyenge lett. Szerintem ismerkedj kicsit a szerverrel, és szedd össze jobban a dolgokat. Egyelőre ezt így sajnos nem tudom támogatni.
 

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
"-Kedvenc szineik a fehér-fekete." - Nálam itt kivérzett a pályázat.
 

lolyou

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:207
Durk Massey
véleményem az, hogy először inkább csatlakozz egy meglévő “maffiahoz” és szerezz minél több tapasztalatot, mert így elsőre ez kevés ide.
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
Szia! Szerintem a leírás-t elsőnek beszéld meg másokkal, mármint.. többen próbáljátok meg ezt leírni, ez így nem pálya, konkrét az egész tele van helyesírás hibákkal, fogalmazási problémákkal egyaránt. Kérjetek segítséget valakiktől, de ajánlom elsőnek is, hogy a szerveren legyetek aktívak és ne pár perc után legyen az, hogy "na FKt akarunk". Az egész egyelőre sajnos vagy nem sajnos, de nulla. Van benne 1-2 dolog ami nagyon erős, ha azt mondom.. de talán jó. De úgy maga a kontentet sem értem.


Az mit jelent, hogy
- "A Fallen Gods maffia tagjai a Las Venturasból való kitiltása után ,
más környéken , pontosabban Los Santos-ban próbálnak mindenkivel szembeszállni."

? Mióta tiltanak ki egy illegális Mafia-t xy városból? Ennyire gyengék vagy ez gyerekekből álló szervezet? Sok kérdés felmerül bennem, de ez megfogott picit, hogy honnan tiltottak ki titeket(?) ._.
 
Utoljára szerkesztve:

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:797
Eléggé hiányos a pályázatod, a lényeg hiányzik belőle. Viszont ez a fehér fekete kemény kalap mafia szervezet eddig nem nagyon jött be a szerveren.
Picit a tapasztalatlanságod jön le a pályázatból "A dara RP-ket hanyagoljuk mi inkább a normális RP-ket szeretjük pl:fegyverek eladása/vevése persze amit egy maffia szokott csinálni." Mit szokott egy maffia szerinted csinálni kifejtenéd?
"Csak olyan tagok lesznek a frakcióba akik tisztelettudóak,értelmesek és tudják mi a frakció feladata!!" Mi a frakció feladata?
Illetve milyen rp ötleteid vannak?
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,541
-
Head of Staff hozzászólás
Kedves @William Carlos,

Köszönjük, hogy időt és energiát fektettél a pályázat megírásába. Vegyes érzéseim támadtak - amiben több volt a negatív, mint a pozitív - mikor elsőre elolvastam a benyújtott lapot. Úgy éreztem adnom kell ennek még egy esélyt, hogy ma újra átfutom, de sajnos nem változott a véleményem, ahogy @Henzó-nak sem.

Ajánlom, hogy mérd fel az igényeket a szerveren, csatlakozzatok frakcióba, tegyetek szert ismeretségre. Ahogy látom még regisztrálva se vagy a szerverre, így rengeteg dologgal még tisztában sem vagy, beleértve az alapvető scripteket is.

A pályázatodat elutasítjuk!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó