West Vinewood Collective

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:212
babdolj ki
gzUPq4b.jpg


A West Vinewood Collective egy főként egyetemista fiatalokból álló rassz független csoportosulás, különböző vagyoni hátérrel, a csoport magja főként West Vinewood North Archer ave. részén található tömbök közt találhatók meg.

A csoport, habár mutat enyhe szervezettséget, de nem rendelkezik semmi féle formális hierarchiával vagy rang felépítéssel. Jelen esetben tagjaik közt többet számít a tapasztalat és a tudás. Illegális téren nincs kiemelet tevékenységi körük, jellemzően több tagnak van saját üzlete vagy egyéb tevékenysége. A változatos tevékenységek miatt megtalálhatóak az erőszakosabb bűncselekményeken keresztül a jól szervezett tervek és cselszövések is.

Természetesen ahogy karaktereink, úgy a szervezet is fejlődhet és indulhat egy irányba.

Célunk ezt a fejlődést és egy Vinewoodi kollektíva mindennapjait bemutatni nektek legális és illegális téren egyaránt. A frakció továbbra is elhatárolódik a scriptes rablásoktól, mivel azok nem illeszthetők karaktereink történeteibe normálisan. Tagjainknak nincs tiltva ilyenekben való részvétel, viszont nem fogunk szervezni ehhez hasonló tevékenységeket.


 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:212
babdolj ki

Mint a frakciót úgy a HCRP lapomat se szeretném fenttartani a jövőben. Köszönöm mindenkinek aki részese volt ennek a kalandnak vagy valami szinten érintkezett Bencsóval!
Külön köszönet a West Vinewood Collective tagjainak, továbbá a PD és BCSO tagoknak is. Mivel veletek volt szerintem a legtöbb RP-m ezzel a karakterrel.
Köszi az Admin-team fele is, rengeteg segítséget kaptunk tőletek ez idő alatt.

Szerintem nem fogok eltűnni, talán bencsó sem. A karakterben még nem vagyok biztos. A szerver életében valami formában biztos részt fogok venni.
Egy tuti, hogy a megszokott illegális résztől most teljesen elzárkózom egy időre.
Sajna mémet nem gyártottam a végére, sry.​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó