Weazel News "közvetítés" be/ki kapcsolása.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Pi-Chan

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:44
Catherine Zaitsev

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Chieko Von Rosewald | Ponto-San#5685 «

Ötleted leírása

» Weazel New hírdetései, élő showjai illetve közvetítései ki/be kapcsolhatóvá tétele. Szürreálisnak tartom azt, hogy minden honnan hallható lenne eme közvetítés, nem beszélve arról hogy a csatolmányba csatolt képen is látható mennyire zavaró egy RP közben eme közvetítés. «


Csatolmányok

» «

Egyéb megjegyzések

» . «



 

pateszka.

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Osman Yenal
Brutálisan zavaró tud lenni RP közben. Márpedig, ha a közösség 90%-a azt akarja, hogy kinlehessen kapcsolni, akkor szerintem ne ellenkezzen a vezetőség. Aki nem akarja látni úgyse olvassa, csak elbassza az RP-t.
 

Kockasajt

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Én úgy gondolom, ha kampányolás van vagy épp vita, ne a chaten intézzétek el. Hírdessétek ki, hogy itt lesz ekkor az adott kampányolási kis event, és akit érdekel el fog menni rá.
 

pateszka.

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Osman Yenal
Bennem megszületett egy ötlet.
A rádiózások, amik a szerveren vannak automatikisan menjenek ki egy DC szobába, ha ez megoldható. Így az is látni fogja, aki nincs fent a szerveren és utólag is vissza lehet olvasni. A szerveren meg kikapcsolhatóvá kell tenni és mindenki boldog.
 

Czikkely

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Czikkely
Részemről is picit zavaró, hogy spamként ég a retinámba ez élő közvetítés. Megoldás lehetne egy ideiglenes kikapcsolás, ami 30-60 percre kikapcsolja a WN élőzését, kampányolást. Akit érdekel úgyis követi.
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
Én ötletet vetnék fel röviden ide:

Weazel News Applikáció:

- Hírek is tudnak ott lenni.
- Ha közvetítés indul, mint a chaten szokott menni. Feljön a telefonodra egy értesítés, hogy "A Weazel News élő adást indított" amennyiben belépsz az élő adásba, így a chaten megjeleníti neked ami történik, mint most. Amennyiben nem kattint rá az adott személy így neki nem fogja megjeleníteni.

Szerintem ez lenne egy család-barát módszer a W.N számára is, a többi nem W.N player számára is. Mert pl egy motorost lehet, hogy nem fog érdekelni. Vagy egy PDst aki épp helyszínel vagy egyéb és elporog a chat neki. Vagy legyen az bármilyen személy aki épp egy hosszú dolgot RPzik.

Nyitok erről az ötletről egy fórum témát..
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:636
Millie Evers
Kivenni / eltűntetni nem fogják. Legend is elvetette az eltűntethetőség.

Ez eléggé jó ötlet:
Bennem megszületett egy ötlet.
A rádiózások, amik a szerveren vannak automatikisan menjenek ki egy DC szobába, ha ez megoldható. Így az is látni fogja, aki nincs fent a szerveren és utólag is vissza lehet olvasni. A szerveren meg kikapcsolhatóvá kell tenni és mindenki boldog.

Viszont, bárkit is idegesít, nem fogják teljes mértékben eltűntetni és ezt el kell fogadni. Ez egy ugyanolyan frakció, ezesetben már frakciók, mint a tiétek vagy az, amiben benne vagytok.
Felvetettem a hirdetés föle egy hasonló panelt, az benne a legrosszabb, hogy maximum 170 karaktert el kell bírnia. Ez kitudja mekkora helyet tudna elfoglalni. De már mindent kivettek a chatből, például a hirdetést, kifogják venni a PD-seknek az mdc-s bejelentéseket is. Szerintem, ennyi mindent ne akarjuk már mi sem, mert már felhasználható hely sincs, ahova terjeszkedni tudna a WN.
Bevallom engem is idegesít. Nagyon is, meg is van nekem egyéb véleményem is ezzel kapcsolatban.
Viszont, akiknek a “retinájukba ég”, “felidegesíti”, “irritálja”, azoknak csak azt üzenem, hogy legyetek egy napig PD-sek és nézzétek meg milyen amikor 8 autó rendszám nélkül elhalad egy traffipax alatt vagy egy körözött jármű végigszántja Los Santos-t természetesen a traffic alatt. Ja és még rájön kettő lakossági bejelentés és még egy jó kis pártszavazós reklám.

Oké, hogy ki lesz véve, de szerintem ha ezeket átélnétek, már a WN csipp-csupp lenne számotokra.

És itt nem védeni akarom őket, mert nincs rá jó indokom, csak próbálok mindenki helyzetébe belelátni. Annyira idegesít engem is, hogy már észre sem veszem.
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
A tegnap este mindenkinél kiverhette a bilit, rengeteget írtunk.

A @damn. és @Cody által leírtakat tudnám támogatni, reméljük megoldás lehet mindenki számára.

Szuper lehetőségeket kapunk Legendtől, ez látható az 1.0 és gyanítom az 1.1 körül is. Reméljük, sikerül “mindenki kedvére tenni”. :)

Hajrá Legend, hajrá OneRP.!
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Elfogadjuk a játékos közösség kérését és beszüntetjük az ilyen jellegű vitákat a GOV chaten. A jövőben az ilyen viták és több órás chat pörgetések nem lesznek.
A kisebb bejelentkezéseket, amiket bulikon, eventeken, pd-md-vel és egyéb kisebb dologgal hírekkel kapcsolatosan csináltunk szeretnénk megtartani. Figyelembe vesszük, hogy ne zavarja be túlságosan az rp-t. Mivel ezek inkább hasznosak tudnak lenni, mint zavarók. Ha nincs 600 sorba leírva.

A chat mindenkié, nem sajátíthatjuk ki. Továbbá teljesen megértem azt is, hogy nem érdekel titeket a politika. A jelenlegi szerver felépítés szerint ők csak itt tudnak megnyilvánulni és eljutni hozzátok élőben a legeredményesebben. Ezt olyan szinten értem, amiért jogosan vagytok felháborodva, kikerülhetetlenül. Nekünk ez egy support tevékenység volt, hogy ők azt a szerepjátékot tudják vinni élő műsor keretein belül, amit akarnak. Eljussanak hozzátok rendesen, mondhatni megkerülhetetlenül . Tudjatok mi alapján szavazni. Ez az egész azért volt. Semmi értelmét nem látom, annak, hogy kikapcsolható legyen. Mivel., akkor tök értelmetlen lenne egy média. Alternatívát jelent az újság, de azt sem olvassa el mindenki, mert nem érdekelhet mindenkit. Azt meg nem fogjuk bevállalni, hogy az egész játékunk arról szóljon, hogy OOC grafikát szerkesztünk és újságot írunk.

A megoldásom az előzőhöz képest más szemszögből:
Mi lesz a podcast-el?

Én személy szerint szeretem és akik eljönnek élvezik az egészet. Így mindenképpen megmarad. A város központi pontjain lesz, vagy esetleg egy interior berendezünk, vagy kérünk mappolást. És ott a helyszínen lesz egy hatóságárba, amíg elér a megafon közvetítve. Így lesz közönség rp is, nem lesz, az, hogy, akit nem érdekel az ne tudjon rpzni. Viszont szeretnélek titeket megkérni, hogy az egy hete kiírt öltetemet támogassátok egy kommentel, hogy ez az átállás minél hamarabb megtörténhessen és ne legyünk rákényszerítve, hogy az egyetlen felület erre a GOV chat maradjon ezáltal sérüljön az rp lehetőségünk.

Mi az ötlet lényege?
Weazel News új parancsok kérése / színezhető megafon élő műsorokhoz
Ötlet linkje: https://forum.onerp.hu/threads/weaz...rése-színezhető-megafon-élő-műsorokhoz.14609/

Az ötlet lényege, hogy kapunk egy parancsot, amivel a játékosok különböző színű megafonokat kapnak. Mi adjuk ki nekik ezt. Mivel a legtöbb játékos nem tud megafont használni, ha tudna is végig sárga lenne, ami igénytelenné tenné az egészet és követhetetlen lenne. Ezzel azt érjük el, hogy a frakció képes lesz olyan műsorok létrehozására egy bizonyos hatótávon belül, mint a Podcast és beszélgetős műsorok, tehetségkutató, és amiket a tvben manapság láttok nem sorolom fel őket. Ebben kérném a támogatást egy hozzászólással és az egész helyzet megvan oldva, valamit kurva sok új rp lesz az egész szervernek, ha ezeket beindítjuk a megfelelő megafonos megoldással.

Összegezve:
Megtesszük, amit kértetek. Viszont nem mindenben, az olyan rp-k, amik rövid govolást igényelnek kis chat spammel, azok maradnak. A nagyobb dolgokat pedig a leírt ötlet alapján kitudjuk, úgy vitelezni, hogy mindenki jól jár és sokkal élménydúsabb lesz az egész, rengeteg rp szituval és a mi frakciónk sem sérül. A kivétel pedig innentől felesleges.
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Kiegészítés:
A megafon rendszerhez tartozzon, valami csík vagy chat, ahol, akik nem tudnak jelen lenni tudják olvasni a dolgokat. Ez lehet tőlünk kikapcsolható. A jelenlegi gov rendszerhez nem szükséges hozzányúlni, mert sérülne az egész frakció. Ha ezt Legend kiviteleznéd mi és játékosok is elégedettek lennének. (szerintem)
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Mi lesz a podcast-el?
Elnézve, pont az a problémájuk, hogy olyan van rájuk aggatva, amit ők maguk nem akarnak fogyasztani az adott pillanatban. Hisz ez nem letölthető vagy bármikor elindítható hangfájl. Állsz az utcán és full random bejelentkezik a rádiós, hogy jó a buli, jó minden? No way mate.

Én meg azt mondom maradhat ez az egész, ha normálisan van tartva a műsor. Akár ezt előre jelezzétek, ne legyen órás, max. 15 perces. Elegendő infók eltudnak hangzani ezalatt.
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Elnézve, pont az a problémájuk, hogy olyan van rájuk aggatva, amit ők maguk nem akarnak fogyasztani az adott pillanatban. Hisz ez nem letölthető vagy bármikor elindítható hangfájl. Állsz az utcán és full random bejelentkezik a rádiós, hogy jó a buli, jó minden? No way mate.

Én meg azt mondom maradhat ez az egész, ha normálisan van tartva a műsor. Akár ezt előre jelezzétek, ne legyen órás, max. 15 perces. Elegendő infók eltudnak hangzani ezalatt.
A bulis cuccra privátban rád írok. A hangfájl nem rossz pluszba, jó ötlet. Maga az rp a szerveren nektek is hasznos lesz az újságnak, jelen tudtok lenni és vinni az rp-teket. Ahogy jónak látjátok.
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:636
Millie Evers
Elnézve, pont az a problémájuk, hogy olyan van rájuk aggatva, amit ők maguk nem akarnak fogyasztani az adott pillanatban. Hisz ez nem letölthető vagy bármikor elindítható hangfájl. Állsz az utcán és full random bejelentkezik a rádiós, hogy jó a buli, jó minden? No way mate.

Én meg azt mondom maradhat ez az egész, ha normálisan van tartva a műsor. Akár ezt előre jelezzétek, ne legyen órás, max. 15 perces. Elegendő infók eltudnak hangzani ezalatt.
+++
Nem akkor generált kérdések kellenének, hanem már bőven idő előtti kérdések és a másik féltől meg az adott időintervallumon belüli (már meglévő) kontrét válaszadás. Csak előtte egy nappal eljuttatjátok a kérdést és két afk közben megválaszolják.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:494
Azzal én sem tudok egyet érteni, hogy lehessen teljesen kikapcsolni a WN-nek ezt a funkcióját, mert akkor mindenki, aki ismerné rögtön meg is tenné és nem lenne értelme, ami nem jó. Azzal a részével viszont egyet értek, hogy túlzásba lehet esni vele és kell rá egy megoldás. Személy szerint nekem az tetszik a legjobban, amit még az elején írtak le, hogy két külön parancs legyen erre kitalálva. Az egyik, az a hirdetésekért felelne, amit nem lehet kikapcsolni, a másik pedig lehetőséget adna ezekre a politikai vitákra és hasonlókra, amit már ki lehet kapcsolni, hogy csak az nézze, akit érdekel. Szerintem ezzel mindkét fél igényeit kielégíthetjük.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
A hangfájl nem rossz pluszba, jó ötlet.
Podcast means:
az interneten számítógépre vagy mobilkészülékre letölthető digitális hangfájl, amely jellemzően sorozat formájában érhető el, és amelynek új részeit az előfizetők automatikusan megkaphatják.
Csak arra gondoltam, hogy ez nem olyan, mint egy podcast. Lehet Te annak titulálod, de inkább etoro reklám a youtubeon. Az pedig, hogy hangfájlokat készítsetek, tényleges podcasteket, azt már tényleg senki nem fogja fogyasztani elhiheted.
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
+++
Nem akkor generált kérdések kellenének, hanem már bőven idő előtti kérdések és a másik féltől meg az adott időintervallumon belüli (már meglévő) kontrét válaszadás. Csak előtte egy nappal eljuttatjátok a kérdést és két afk közben megválaszolják.
Lehet így is, hogy ooc történik az egész, akinek nincs ideje. Mi szerveren szoktuk leginkább ezt kivitelezni, ott tesszük fel a kérdéseket. Volt rá példa, amikor nem így volt 1-2 dolognál. De ez is egy megoldása, annak, hogyan lehet újságot írni. Mondjuk egy politikus, ha nem tud egyből válaszolni, ott már bajok lehetnek. De ez már személyesen vélemény.
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Podcast means:

Csak arra gondoltam, hogy ez nem olyan, mint egy podcast. Lehet Te annak titulálod, de inkább etoro reklám a youtubeon. Az pedig, hogy hangfájlokat készítsetek, tényleges podcasteket, azt már tényleg senki nem fogja fogyasztani elhiheted.
Maga a felvetés jó, a hangfájlos dolog. Max, annyiba tudok belekötni, hogy ooc történik és nem a szerveren.
 

channes

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:143
Bennem megszületett egy ötlet.
A rádiózások, amik a szerveren vannak automatikisan menjenek ki egy DC szobába, ha ez megoldható. Így az is látni fogja, aki nincs fent a szerveren és utólag is vissza lehet olvasni. A szerveren meg kikapcsolhatóvá kell tenni és mindenki boldog.
Naa, igen ebben a verzióban lenne a legjobb, meg maradna a Podcast, vissza tudja hallgatni bárki akinek kedve van és nem is fogja zavarni a játékosokat mert DC szobát letudják mute-olni. Ezt a részét teljesen támogatom!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó