weazel news gov kikapcsolhatása.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Keylon Lowe - nem.#0001«

Ötleted leírása

» Egy parancs, vagy esetleg egy dashboardon belüli funkció, aminek segítségével kikapcsolható lehetne a weazel govjának láthatósága. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Egy RP szituáció közepette nagyon idegesítő tud lenni, illetve biztos vannak olyanok is akiket csak szimplán nem érdekel. «



 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Vagy csak szimplán marad az újságos megoldás. Óránként / Félóránként 1-1 gov arról, hogy megjelent az új magazin. Szerintem ez egy korrekt megoldás.
Klaudia ötlete is pazar, ha kivitelezhető akkor az is egy megoldás.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:822
Klaudia ötletét én is támogatom, vagy akár ahol a sebességmérő van oda is elférne egy GOV chat, és minden govolás oda menne, nem pedig az ic chatre! Beleértve a PD FD MD Weazel stb... Illetve egy paranccsal lehetne törölni. pl /cg.
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Vagy csak szimplán marad az újságos megoldás. Óránként / Félóránként 1-1 gov arról, hogy megjelent az új magazin. Szerintem ez egy korrekt megoldás.
Klaudia ötlete is pazar, ha kivitelezhető akkor az is egy megoldás.
Nem fogjuk a teljes frakció alap struktúráját megváltoztatni. Ez már teljesen frakció hatáskör mit, hogyan hirdetünk. Ha szeretnél részt venni a folyamatokban jelentkezz a frakcióba. Nem érted jelenleg, hogy működik a rendszer. Ez nem a te hibád. De szeretnélek megnyugtatni, hogy törekszünk rá, hogy úgy csináljuk a dolgokat, ahogyan kell.
 
Utoljára szerkesztve:

Munkás

A nép hangja
Fórum moderátor
Üzenetek:257
Darius Burns
Nem támogatom. Mert akkor mindenki kifogja kapcsolni és nem tudnánk élő adásokat közvetíteni. Teljesen értelmetlenek tartom, hogy legyen ilyen gomb, vagy parancs rá.
Igen, annak rengeteg értelme van, hogy az "élő adással" el van floodolva folyamatosan a chat, akkor valami más módszert találjatok ki rá, ne a chatbe jelenjen meg, mert sok embert csak irritál, főleg RP közbe.
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Klaudia ötletét én is támogatom, vagy akár ahol a sebességmérő van oda is elférne egy GOV chat, és minden govolás oda menne, nem pedig az ic chatre! Beleértve a PD FD MD Weazel stb... Illetve egy paranccsal lehetne törölni. pl /cg.
Nem látnám sok értelmét, hogy egy teljesen jelentéktelen helyre elpakoljuk a legál frakciók govját, amit tudnak a játékosok ignorálni és törölgetni. Ennek pont az a lényege, hogy ne tudják. Erre szolgál a felület, minden frakció számára, hogy a teljes szerver lássa, amit kiírnak. Én megértem, hogy zavarja az rp-t meg minden, de ez se lenne megoldás, hogy elpakoljuk, annyira, hogy megtalálni se lehessen. Az egész játék felülete pedig nem lehet egy nagy chat. (szerintem)

De, hogy hozzák fel megoldást is:

Egy lehetséges megoldás
- Az OOC chatet átlehet pakolni a jobb oldalra és a jelenlegi fő chatet lehúzni teljesen a jelenlegi ooc chat aljáig.
- Drasztikusabb megoldás, az lenne, ha a térkép is átkerülne oda és addig lenne lehúzva az ic chat.

Előnyök:
- A fő chate mindenkinek 2x-3x-osa lesz a mostaninak.
- Nehéz lesz elspamelni.
- Nagyobb lehetne az ooc chat is.


Hátrány:
- Nem tudom, lehet csúnya lenne.
- Nem tudok olyan szervert, ahol így van.
- Nem biztos, hogy észrevesszük az ooc chatet.
 
Utoljára szerkesztve:

Alv@rez

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:148
Fórum, újság, discord, youtubecsatorna, weazel rádió......
Újságot kiemelném, mert minden újságban van rövidebb-hosszabb párpeszéd-interjú(k)
 
Utoljára szerkesztve:

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Fórum, discord, youtube, WN rádió. Ezeket OOC munka kategóriába sorolom, őszintén, nem támogattam volna soha ezen formátumokat.. amikor nekiálltam RPzni, ezek teljes mértékben elképzelhetetlenek voltak és a legutóbbi WN tagságom során is azt néztem végig, hogy az ember áll egy helyben AFK felirattal fél órákig, elég rossz látni ezt.
Sokkal jobban örülnék, ha visszatérnénk a gyökereinkhez és igen, akármennyire is irritáló a 48 sornyi cucc még a PD rádió mellett, legalább IG content, amit ott helyben kerül leírásra.
Mostanában bár nem volt nagyobb akciónk, azt is szívesen nézném, hogy a WN helikopter lebeg a fejem fölött, valszeg felveszi, vagy épp nem, de kommentálja az eseményeket, s ha vége van, kérnek esetleg egy rövid beszámolót. Mindezt IG, nem OOC felületeken, nem 6 órányi photoshop munka árán..
Az újság még jesz, lehet benne összegezni mondjuk 1 hét híreit. Akár totál kitalált hír is lehet, lefotózol 1 helyszínt ahova odabugolt 1 random kocsi, bámm kontent.
Nem támogatom a némíthatóságát, azt viszont annál inkább, hogy randomgenerált híreket nyomasson néha 1-3 sorban. :)
 

Alv@rez

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:148
Ha megvan a megfelelő technikai feltétel/háttér WN rádió elérhető a gépjárműben.. ((Volt már erre példa)) Ha azon múlik beugrok műsorvezetőnek (is)....
Rp szitut bármikor lehet generálni ((elv RP szerveren vagyunk btw)), pl: talkshow-ról ((kreativításon múlik az egész, de még sorolhatnám)) lehet képet/ videót készíteni, fel lehet tenni a már fentebb említett dolgokra...
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:896
Politikai indíttatású és egyéb személyekkel készített interjúk mehetnének online, akár dc-n és közvetítve a szerveren a weazel radio csatornán. Az interjúk tartalma másnap mondjuk megjelenhetne írásos formában újságként.

Egyéb műsorok mehetnének a stúdióból mondjuk TV-re. Nem tudom Legend mennyire tudná megvalósítani a dolgot egy cctv-hez hasonló módszerrel akár.

A boltrablásos közvetítések például nekem jelenleg tetszenek, hogy kijönnek a helyszínre és közvetítenek, viszont a chat felületen nagyon zavaró, főleg akció közben mikor rengeteg a rádiózás.
Ilyenekre egy külön chat felület jó lenne, hogy ne keveredjen a rádiózásokkal, illetve az IC chattel.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,605
-
[sa]Sziasztok!

Egyelőre nem született olyan ötlet, ami mindenkinek megfelelne. Kikapcsolni semmiképp nem fogjuk, hisz értelmét vesztené a funkciója, azonban ha együtt kitaláltok egy olyan megoldást ami mind a két tábornak megfelel, akkor írjátok fel újra! :) [/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó