Weazel News új parancsok kérése / színezhető megafon élő műsorokhoz

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Svetlana Grigorenkov «

Ötleted leírása

» Egy nagy hatósugarú színezhető megafonra lenne szükségünk. Amikor egyszerre több ember megafonozik, akkor könnyen bele lehet zavarodni a szimplán sárga színbe. Szeretnénk olyan műsorokat létrehozni, amire beülhetnek a játékosok egy berendezett stúdióba és ott eljátszunk egy adást, vagy a szabadban. Pl: Tehetségkutatók, beszélgetős műsorok, stb. Nem tartom kizártnak egy színházi rp-t sem. Egyszerre lenne 4-5-6 szereplő, aki megafonnal tudna beszélni. Mind a 4-5-6 ember, akinél ic egy mikrofon van más színnel tudna megafonnal beszélni a chatre.

Új parancsok nekünk:

/megafon {1-2-3-4-5-6} ID <--- Tudunk jogot adni (mint frakció) az adott játékosnak, hogy használhassa a megafont, mint ic egy kihangosított mikrofon. Pl.: /megafon 3 92 (92-es ID játékosnak, adunk jogot, hogy a 3-as színezésű megafont használhassa.)

/m2 {1-2-3-4-5-6} <--- A játékos beírja, hogy /m2 3 Szövege és tud az adott színnel írni a chatre. Mondjuk babakékkel. Ha az adottt illetőnek nincs joga használni a színezett megafont írja ki felül egy üzenetben, hogy nincs jogod használni az adott megafont.

Azért /m2, mert a sima megafon az /m és ne legyen keveredés. A Weazel News frakció tagoknak a panelben egy külön jogban lehessen állítani ki tudjon jogot (/megafon {1-2-3-4-5-6} ID-hez) adni és ki használhassa a /m2 {1-2-3-4-5-6} színezett parancsokat.

Egyéb:
Színeket nem néztem. Azt teljesen rátok bíznám. A szerver GOV-okat nem szeretnénk ezzel helyettesíteni. Ami élő bejelentkezés és interjú, vagy hirdetést + egyebeket továbbra is a /r gov parancsot szeretnénk használni. Ez, ahhoz kell, hogy eltudjuk kezdeni az élő műsorainkat a szerveren. A szerepjátékot akarjuk színesíteni. A színek pedig, azért kellenek, hogy a játékosoknak, akik nem tudnak megafonozni tudjanak ezáltal és ic, mint egy igazi kihangosításnál lehessen őket hallani. Valamint, ha már megafonoznak más-más színnel tehessék ezt meg. Erre, azért van szükség, hogy a chaten igényesen követhető legyen és ne egy sárga tenger legyen, amibe belebonyolódik a néző és a résztvevő.


Kiegészítés:
A megafon rendszerhez tartozzon, valami csík vagy chat, ahol, akik nem tudnak jelen lenni tudják olvasni a dolgokat. Ez lehet tőlünk kikapcsolható. A jelenlegi gov rendszerhez nem szükséges hozzányúlni, mert sérülne az egész frakció. Ha ezt Legend kiviteleznéd mi és játékosok is elégedettek lennének. (szerintem)
«

Csatolmányok

» Válasz «
 
Utoljára szerkesztve:

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Kiegészítés:
A megafon rendszerhez tartozzon, valami csík vagy chat, ahol, akik nem tudnak jelen lenni tudják olvasni a dolgokat. Ez lehet tőlünk kikapcsolható. A jelenlegi gov rendszerhez nem szükséges hozzányúlni, mert sérülne az egész frakció. Ha ezt Legend kiviteleznéd mi és játékosok is elégedettek lennének. (szerintem)
 

Zsuzsi

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Vittoria de Luca
Szerintem ez egy jó, és könnyen kivitekezhetőnek látszó ötlet, ami valóban sokat javítana az élményen. Én is támogatom.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
kép_2022-06-28_115838234.png
Átgondolnám azért ezt az egészet mégegyszer.

Ha eljátszottátok a műsort és utána?
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:821
Támogatom az ötletet, ha a funfact félbe marad mint a fenti szöszenetek is mutatják.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,577
-
[sa]A fenti képek alapján nincs erre szükség, főleg ha ez lesz belőle. Nem kell, hogy szivárvány színekben ilyen sorok szülessenek egyszerre 4-5 embertől. Zárom.[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó