W/S Tree Top Piru.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Rolii

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Shawn Davidson
fk2.jpg
TREE TOP PIRU

A West Side Tree Top Piru (TTP), alternatívan West Side Trees (WTS), Tree Top Banton Piru vagy Tree Gang egy túlnyomórészt, de nem exkluzívan Afrikai Amerikai utcai banda nyugat Los Santos nyugatoldalán, Kalifornia államában egyenesen Compton városában. A történelmük 1970-ig nyúlik vissza, manapság országszerte ismertek az Amerikai Egyesült Államokban, van egy viszonylag populáris branchük a Marylandi Baltimoreban. A Tree Top Piru a legelső és eredeti Piru bandából származik, vagyis a Piru Street Boysból, ami maga 1969-ben alakult meg affiliáció hiányában. A Piru Street Gang a nyugati külvárosrészben egy apró Crip-párti bandából 1972-re egy önálló, utcai bandákat összefogó nagyobb szövetség (Bloods) alatti szövetséggé nőtte ki magát és különösen kompromittáló volt az Afrikai Amerikai fiatalságra nézve, akik a bandát alkották. A szomszédságuk—ami egyúttal a territóriumuk—a nyugati régiójában van Gantonnak, Rosecrans Avenue delén Aranbe és Acaica Avenue között. Számos klikkről tudni, a legtöbb figyelmet a 300 Block és 400 Block kapja Acaica Ave nyugatán. Ilyen Nem utolsó sorban ilyen klikk még az 500 Block és 600 Block Aranbe Ave keletén.
A Tree Top Piru a Philadelphia Phillies csapatruházatából húz hasznot önmaguk azonosítására, mint azt teszi sok más Piru banda. A nevüket illetően a Texas Rangers csapatruházatát is kedvükre használják ugyanezen célból. Ez a kettő csapat nemzeti amerikai sport franchiseok. Az ellenszenvük a New York Yankees és Baltimore Orioles sport franchiseokkal szemben valós, a Neighborhood és Rollin 0's rivális bandákkal szembeni ellenszenvből ered, ezek a bandák előszeretettel húznak hasznot a New York Yankees és Baltimore Orioles csapatruházatokból. A Tree Gang rivalizálása ezekkel a bandákkal összemérhetetlen akármelyik viszályukkal, talán csak a Ganton Varrio Tortilla Flats elleni harcuk veszi fel vele a versenyt. Ebből a két évtizedes háborgásból adódóan a Tree Top Piru ellenséges mindegyik (2X) cardhoz tartozó Crip és Sureños bandával. Szintúgy háborúban állnak a Gangster Crips (3X) bandákkal, ez a Crip-ellenes mindenkori Piru/Bloods kampány ösztönözte őket is a "CK" (Crip Killa) mantra felvételére.

2014-ben a bandán végrehajtotatott egy banda-ellenes végzés a Los Santosi rendőrség által. Összesen 23 bandatag került elfogátásra, többnyire kábítószer és fegyverrel kapcsolatos vádak végett. A 23-ból 17-et végül elítéltek és börtönbe küldtek. A kollektív rugalmasságukhoz méltóan a Tree Top Piru jól viselte a minimalizációjukat szolgáló végzést és megerősödtek az új börtön alapú vezetőségük alatt. A Black Car elkezdte bevonni magát a bandába 2020 felé közeledve, számos Tree Top Piru bandatagot drog disztribúcióra és kitervelt bandagyilkosságokra.
fk4.png
A West Side Tree Top Piru jelenünkben is bűnügyileg aktív Aranbe Avenue mentén 2022-ben. A tagok döntőtöbbsége jelenleg állami börtönökben van, jóval 100 felett vannak a rabosítottak. A még utcán lévők száma átlagosan 40 és 70 között ingadozik.
Fk01.pngfk011.png
Terveink avagy céljaink közé soroljuk, a kábítószer-kereskedelmet. Kisebb rablások végbevitele. Prostitúció felügyelete, ellenőrzése. Bűnügyi és félbűnöző vállalkozások védelme. Fegyverkereskedelem. Lopások, dokumentumok hamisítása.

OOC részleg:
A cél egy élethű West side alapú környezet megteremtése. Azt a Nyugat Los Angelesi közösséget vagyunk hivatottak bemutatni, amit egy évtized óta Piru bandatagok popularizálnak a rap szcénában, és a Piru bandák mellett többnyire a Tree Top Piru, mint közismert utcai banda körül forog. Persze nem tervezzük csak egy bandára korlátozni a közösséget, de szeretnénk, ha a közösség alapját egy specifikus bandával vésnénk kőbe.
Bandáról pár infó, aki nem ismerné semennyire se. Általában a bandatagok piros ruhákat hordanak, legfőképpen erről lehet felismerni őket. Rengeteg szlenget használnak, legtöbbször maguk közt, bár sok esetben mások előtt is. Legfőképpen afroamerikai tagokból áll össze a banda, ezért néger kinézet az alapja.
Hogyan is tudsz közel kerülni a bandához? Legfontosabb ugyebár a néger kinézet, a bandát főként afroamerikai tagok alkotják, mint ahogy a fentebb lévő sorban említettem. Fontos hogy tudj helyesen írni és légy kreatív. Persze mindenki hibázhat, itt mindig azt figyeljük hogy törekedsz e a hibáid kijavítására vagy jobbá tételére. Az sem hátrány, ha környékbelit rpzel, mivel úgy könnyebben be tudsz illeszkedni. Próbálj meg a lehető legtöbbet velünk lógni, ezzel segítve a bekerülésed és a karaktered megismerését.
fk3.jpg
 

Rolii

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Shawn Davidson
Wow, képzeld el nem onnan lett írva. Azért ettől kicsit többek vagyunk és igényesebbek.
Ajánlom figyelmedbe a következő linket. https://unitedgangs.com/tree-top-piru/
Az meg hogy a képekkel dobálózol, beírod a google-ba vagy akármibe, hogy w/s tree top piru avagy bloods és kidobja a képek tömkelegét. Bocs h nekünk pont ez tetszett.
 
Utoljára szerkesztve:

Rolii

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Shawn Davidson
Ja-ja, bár ha tisztába lennél az alapokkal akkor azt is értenéd ha egy bandáról van szó akkor ugyan az lesz az alapja. Bár látom neked ez a része homályos, illetve azt sem vágom mi közöm lenne V3-hoz. Bár ez a warship név eléggé sokat mond nekem, csak nem csatahajó? Bár szerintem ez a részleg nem erre való, ha gondod van írj privátba, de szerintem már ismerni fogjuk egymást. ;)
 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
Ja-ja, bár ha tisztába lennél az alapokkal akkor azt is értenéd ha egy bandáról van szó akkor ugyan az lesz az alapja. Bár látom neked ez a része homályos, illetve azt sem vágom mi közöm lenne V3-hoz. Bár ez a warship név eléggé sokat mond nekem, csak nem csatahajó? Bár szerintem ez a részleg nem erre való, ha gondod van írj privátba, de szerintem már ismerni fogjuk egymást. ;)
Valóban az alapja ugyanaz, de a te szöveged teljesen megegyezik a másikkal. Szerintem vihetnél egy kis egyediséget a frakciópályázatodba. Az én támogatásomat most nem nyerted el, sajnálom. :/
 

Rolii

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Shawn Davidson
Örülök neki, nem is az olyan emberek miatt irtunk meg akik csak a rosszat látják a dolgokba. Saját magunk közt és azok felé írtuk akik érdeklődnek a banda iránt. Arról meg nem beszélek inkább hogy full felesleges hsz-ekkel nyomjátok tele a részleget.
 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
Örülök neki, nem is az olyan emberek miatt irtunk meg akik csak a rosszat látják a dolgokba. Saját magunk közt és azok felé írtuk akik érdeklődnek a banda iránt. Arról meg nem beszélek inkább hogy full felesleges hsz-ekkel nyomjátok tele a részleget.
Szerintem meg itt fórumon nem csak az a személy szólhat hozzá a pályázatokhoz, akit te szeretnél. Szerintem nem tilos, ha kifejted a véleményed a pályázat alatt. Mellesleg ahogy észreveszem, nem tudod elfogadni a kritikákat, pedig ha megosztasz egy tartalmat, szerintem készülnöd kell mindig az esetleges kritikákkal is.
 
Utoljára szerkesztve:

Rolii

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Shawn Davidson
A kritikákat mindig is el tudtam fogadni olyan embertől aki jobban ért az adott dologhoz mint én. Nem tilos ebben igazad van, csak jelen esetben éppen előtted írták le a gondot, nem értem miért kell 10. hsz-nek is ugyan arról szólni. Arról meg nem beszélve, hogy v3-as emberek irkálnak Onerps topic alá. Érdekes fordulat. Ha valamivel meg nem értesz egyet ezeken felül ajánlom neked is a privát beszélgetést.
 

Mercikee

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Blaire Duncan | Eleonora Greek
Szerintem meg itt fórumon nem csak az a személy szólhat hozzá a pályázatokhoz, akit te szeretnél. Szerintem nem tilos, ha kifejted a véleményed a pályázat alatt. Mellesleg ahogy észreveszem, annyira nem tudsz érvényesülni a kritikákkal, pedig ha megosztasz egy tartalmat, szerintem készülnöd kell mindig az esetleges kritikákkal is.
Neked nem igazán sikerült kritikát megfogalmazni, neked csak a forrással vannak problémáid, amennyiben a történetben van valami kifogásod azt írd le.
 

Munkás

A nép hangja
Fórum moderátor
Üzenetek:256
Darius Burns
Fórum moderátor hozzászólás
Sziasztok, tisztában vagyok vele, hogy fontos a kritika, főleg egy frakció pályázat esetében, viszont szeretnélek megkérni titeket, hogy a veszekedést most hagyjuk abba, valóban nem szép dolog a másolás és engedélyt is illene kérni, de mint @Carlito "nagyobb" V3-as blood által ismert személye is engedélyt adott ennek használatára itt, felesleges a további civakodás. Illetve a "szarkasztikus" nevető emojik, és a stílusra is jó lenne odafigyelni, amennyiben nem sikerül befejezni, a topic bírálásig lezárásra fog kerülni. Köszi. :)
 

Matteo

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:153
Dr. Arthur Dylan
[fa]Szia! Jelenlegi formában ezt a pályázatot sajnos elkell utasítsam, a kommentekben olvasható ennek a kifejtett oka. Azt javaslom, hogy NS-ként csináljátok és egy átfogalmazott pályázattal a következő alkalommal esélyesként indulhattok tiszta lappal.[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó