Vegyes ötletek, észrevételek néhány nap gameplay után

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Blaise

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:57
Sziasztok!

Pár napja játszok, és eléggé tetszik a szerver eddig, viszont észrevettem néhány kisebb-nagyobb hibát, illetve lenne 1-2 észrevételem, hogy hogyan lehetne még jobbá tenni a szervert. Látszik, hogy igyekeztek a fejlesztők tanulni az előző szerverek hibáiból, szóval ezért is írok le ezt a pár dolgot még.

1) Mukák fizetésének kiegyenlítése
Tesztelgettük a munkákat, és kiderült, hogy van 1, maximum 2 amit csinálnak az emberek, mert azok jelentősen jobban megérik, mint a társaik. Ezen változtatni kellene szerintem, minden munka fizetését felvinni a jelenleg legjobban kereső pár munka árához. Ezen kívül idővel lehetne több munka is, de ez már csak másodlagos – nem a munkák számával van a probléma inkább, hanem a kissé kiegyenlítetlen fizetésekkel.

2) Ha a karakternek eltörik a lába, akkor kb. 20 másodpercenként összerogy, mint egy rongybaba
Tegnap jót szórakoztunk rajta, hogy akárhányszor így összeesik a karakter, beveri a fejét a betonba, miközben ellátják a sérült lábát. Ráadásul így animációt sem lehet tartósan benyomni, például egy földön ülést. Ezt valahogy máshogy kellene kivitelezni, például úgy, hogy sántítana, nem tudna futni stb. Ez a random összeesés nem túl jó szerintem.

3) Indexelésnek, valamint a kéziféknek lehetne hangja
Nálam nincs ezeknek hangja, bár lehet én néztem be valamit.

4) Admiral Classic autónak az első fényszórója nem szórja a fényt
A fényszóró textúrája csak világosabb lesz, de valójában nem világítja meg az utat, ami elég zavaró, mivel este elég sötét van, és konkrétan nem látok magam elé. Tegnap este vettem az autót, mivel megtetszett, és szomorúan konstatáltam, hogy a többi kocsival eltérően ennek nem működik a fényszóró funkciója.

5) Kis apróság, de lehetne színezni a felniket is, legalább a tuning felniket.
Kérdeztünk adminsegédeket, és elméletileg ez jelenleg nem kivitelezhető.

Szerk.: Ja igen, annyit még, hogy láttam a hibabejelentő cuccot, de nekem nagyon nem jött át, valamint írtam ide ötletet is, ezért szerintem elfér itt ez a topic. Peace.
Ennyi lenne így hirtelen, kíváncsi vagyok a véleményekre.
 

SanyAa

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:184
A munkák fizetése jó, inkább úgy minden más árát kellene levinni. A munkák fizetéséről azért gondolom ezt, mert mást végzel, nem fizet annyit. Lásd: Egy közmunkás miért keresne annyit mint a bányász? Munkák lehetnének még. A 2. pontot támogatom. Az indexelésnek azthiszem nállam van hangja, csak halk. 4 pont: nem lehet, hogy ki van törve? A többit pedig mantis-ra is írd ki, oda külön kell regisztrálni.
 

Márk

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
Nem hiszem hogy a munkák fizetése kiegyenlített lenne.
A farmer keres a legjobban amihez se jogosítvány se bejelentett lakcím se kell. A többi munkához le kell raknod a jogosítványt vagy esetleg házat kell venned/motelt bérelned.
Például ott a kertész, ehez kell a fent említett két dolog, egy cím alatt 250 dollár körül keres. A farmer ugyan ott van időben, lehet kicsit kevesebb az pedig 450$ körül van.
 

Blaise

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:57
A munkák fizetésével azért gondolom, hogy baj lenne, mert például egy favágó is kevesebbet keres, mint egy farmer. Pedig a favágóhoz, ha jól tudom kell jogsi, a farmerhez semmi nem kell. És van még egy-két ilyen dolog. Ezen kívül ki menne kevesebb pénzért dolgozni, amikor a jogsi, meg egy motel kb. semmibe nem telik? Én tutira nem. Maximum az első pár alkalommal elmegy az ember közmunkára, aztán soha többet nem használja senki a többi munkát, csak amik legjobban keresnek. Így viszont 1-2 munka kivételével a többi totál kihasználatlan marad. Ezért kellene például a közmunkáson kívül akkor a többit kiegyenlíteni.

A kocsim fényszórója nincs kitörve, szimplán nem szórja a fényt, ahogy írtam. Csak a textúra lesz világosabb, ami elég rossz. Újonnan vettem, akkor sem világított, valamint meg is volt szereltetve, és azután sem.

Okés, felpasszolom akkor mantisra is a többit.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó