Vásárolható repülőgépek

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Peter1994

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54

qh62gjT.png

Járművekkel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Ashley Madison/Peter1994#0974 «

Ötleted leírása

» A tehetősebb playerek vásárolhatnának maguknak magán gépet 4.000.000$ -10.000.000$ között lenne egy egy gép ára. Ezzel meg lehetne könnyíteni a légi közlekedést is. Ha valaki Cayora akarnak kijutni rövid időn belül akkor vagy venne magának repülőgépet és ki repülne vagy fel hívna valakit akinek van repülője és a megbeszélt időpontban várná a reptéren és a megbeszéltek szerint elrepülnének a szigetre. Akárhova el lehetne repülni ahol van reptér.«


Csatolmányok

» Luxor https://cs4.gtaall.com/attachments/...37647ca743804d03d1f/3327-buckingham-luxor.jpg
Shamal https://cs3.gtaall.com/attachments/...654a21c959df5d799c/3329-buckingham-shamal.jpg
Miljet https://cs3.gtaall.com/attachments/...b54c801b5d9e26fb68/3328-buckingham-miljet.jpg
Dodo https://cs1.gtaall.com/attachments/...6ca4086f/8189-GTA5-2017-11-30-12-17-50-67.jpg «

Egyéb megjegyzések

» Lenne egy Dodo is amivel a vízre is le lehet szállni természetesen az nem lenne olyan drága. Természetesen,hogy ne repkedjen mindenki össze vissza be lehetne vezetni egy Repülési Engedélyt amit a Városházán állítanának ki ehhez létfontosságú lenne az Alkalmassági vizsgálat. «



 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Volt már hasonló ötlet, mas megfogalmazással.

 

Copper

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:51
James Gill
Én ezt az ötletet nem tudom támogatni. Aki mindenképpen szeretne repülni, annak már amúgyis ott vannak a helikopterek és szerintem egy rp szerverre egyáltalán nem hiányoznak a magánjetek, ennyi erővel kövi updateban jöhetnek a tankok is. Értem, hogy a gadzag játékosoknak valamire el kell szórni a pénzt, de a jelenlegi árak mellett egy használt helikopter is hasonló árkategóriában mozog és szerintem ez bőven elég és ha még be is jönnének, a szerver leggazdagabb emberi fél nap alatt elkapkodnák őket, majd 40-50 millióért árulnák. Szerintem egy rp szerveren nincs szükség repülőkre, aki mindenképpen meg akarja mutatni, hogy milyen gadzag, annak bőven vannak más lehetőségei is.
 
Utoljára szerkesztve:

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:788
Volt hasonló ötlet nem támogatom, elöször is nincsenek akkora távolságok, amik indokolnák a repülőgépek jelenlétét, a másik meg egy rp szerverre nem valóak ezek a járművek.
 

Srilanka

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
-
Egyetlen értelmes dolog az lenne ha lenne valami "hajó" ami olcsó és bárki vásárolhatja. Nem kell ide repülőgép .
 

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:99
Bob_Kowats
A repülők 5% lenne tényleges ember szállításra használva, a többivel farmokra vagy rabolni, esetleg terror támadásokra mennének. - Felesleges és nincs semmi értelme a helikopterek mellett.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:484
Szerintem semmi értelme nem lenne. Kezdésnek alig van hely, ahol le lehetne szállni és így is elég sok nonRPsen "parkoló" helikopter van a szerveren, nem kell hozzá még repülő is. Fel lehetne hozni sok ellenérvet, mellette meg alig szól egy-két dolog maximum.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:669
Dexter Sosa
Szerintem sincs sok értelme, de ezzel jól látszik hogy nem tudnak a playerek mit kezdeni a pénzel. Kell legyen egy ilyen opció is, amivel eléri a player az end-game stádiumot. Nem lehetne túl jól kihasználni az fix, de ha kell akkor meg kell adni a lehetőséget. Egy másik lehetőség amit el tudok képzelni az olyan, amit én régen nyomtam a GOVnál. A GOV-tól lehet az ilyen exkluzív járműveket kibérelni. Minimális RP-t generálna és pénzmozgást.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Szerintem sincs sok értelme, de ezzel jól látszik hogy nem tudnak a playerek mit kezdeni a pénzel. Kell legyen egy ilyen opció is, amivel eléri a player az end-game stádiumot. Nem lehetne túl jól kihasználni az fix, de ha kell akkor meg kell adni a lehetőséget. Egy másik lehetőség amit el tudok képzelni az olyan, amit én régen nyomtam a GOVnál. A GOV-tól lehet az ilyen exkluzív járműveket kibérelni. Minimális RP-t generálna és pénzmozgást.
Ez nekem tetszik, támogatom.
 

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Valahogy ilyen pillanatokra nem vágyok itt se onerpn, bocs érte
Melléklet megtekintése
Itt a válaszod erre, ahogy az ötlet leírásában látható:
“Repülési Engedélyt amit a Városházán állítanának ki ehhez létfontosságú lenne az Alkalmassági vizsgálat.”
Aki engedéllyel rendelkezik elég sokat veszíthet, egy ilyen miatt elvehetik tőle.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,533
-
Head of Staff hozzászólás
Nem tervezünk repülőgép-kereskedést. Néha még a helikopterekkel is csak a gond van, olyan helyeken tudnak vele landolni a játékosok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó