Vásárolható itemes hátizsák

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Amadeus

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:62
Anatoly Pavlov | Sara Hale

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Ethan Smith / Amadeus#9366 «

Ötleted leírása

» Az ötletem egy ruhaboltban megvásárolható vagy akár boltban megvásárolható hátitáska amelyet 2féle képpen tudok elképzelni.
1. opció: A hátitáska ruhaként felvehető amely felvétel után 1 vagy 2 sorral bővíti az inventory slotokat
2. opció: A hátitáskát itemként lehet megvásárolni amelynél csak abban az esetben jelennek meg az új slotok (1 vagy 2 sor) amikor az itemet a táskára húztuk. (A táskára húzott itemek jelennek meg az új slotokon).
Az ötlethez hozzá tartozik az is hogy a táskába tett itemeket menti a rendszer és ha a táskát át adjuk valakinek akkor természetesen a táska tartalmát is megkapja.


Ötletem indoka: Többször előfordult már velem az hogy pl. Cayo Perico szigeten fémkeresőztem és megtelt az inventory és a kölcsönzött jetskivel mehettem 15percet vissza egy lepakolás végett. Ez a táska nem csak ezt konnyítené meg hanem minden olyan tevékenységet amelyhez slot szükséges amelyből a szerveren elég sok van. Költözés, mágnesezés, kersekedelmek. «

Csatolmányok

» A megvalósított állapotában így tudom elképzelni:
(Ez a második opció megvalósítása)
oneötlet.png«
 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:204
Full támogatom a dolgot mivel akár nagyobb fegyvereket is tudhatnánk vele szállitani ami ugye bár nem látszódna mivel a táskában van.
Meg hát amúgy is van annyi item a jatékban hogy egy hordozható leltár bővítő már rá férne.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,928
Silay Denzel
Tervben van már, valószínűleg 1.2. Zárok addig, fel van nekünk írva belsősre.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó