Utcanevek kijelzése PD-s helikopter kameramódban

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Edison

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:102
Lisa Crowley

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Terry Sutherland «

Ötleted leírása

» PD-s helikopterben amikor kameramódba váltunk akkor lássuk az utcaneveket valamilyen módon, azokkal az adatokkal mint amik a minimap mellett is vannak. Ez lehet akár 3d-ben is, vagy valahol a monitoron. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

Edison

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:102
Lisa Crowley
Támogatni tudom ezt a dolgot,amennyiben valamilyen formájában megvalósítható. És ha jól sejtem valami hasonlóra gondoltál.
Melléklet megtekintése
Így van, erre gondoltam. Kameramódban simán kiírhatná a monitor alján, ahol az actionbar is lenne, kicsivel felette, ugyanúgy a körzetet és az utcanevet mint eddig, és egy gombbal vagy akár parancsal (bindelhetőség végett) betudnánk kapcsolni ezt a féle 3D-s kirajzolást.
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Előttem hozzászólóhoz csatlakoznék, teljesen ic ügynek érzem azt, hogy megtudod-e jegyezni mit látsz és megtudod-e nevezni. Egyáltalán nem támogatom, főleg miután a szögek elszórása is tiltottá vált. Ezzel végképp tovább billenne a mérleg nyelve.
 

Edison

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:102
Lisa Crowley
Ez a feature a szerveren egy másik formában elérhető minden játékosnak. Miért kellene "elvenni" azoktól akik éppen a kamerát nézik?
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Ez a feature a szerveren egy másik formában elérhető minden játékosnak. Miért kellene "elvenni" azoktól akik éppen a kamerát nézik?
Milyen formában érhető el minden játékosnak, hogy a levegőből lássa minden városrész és utca megnevezését?
 

Edison

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:102
Lisa Crowley
Milyen formában érhető el minden játékosnak, hogy a levegőből lássa minden városrész és utca megnevezését?
Nem arra gondoltam. Az ötletem két részből áll. Már egy meglévő feature behozatala a kamera módba (lásd: minimap mellett az utcanév), esetlegesen pedig a 3D-s kirajzolás, ami új lenne.
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Nem arra gondoltam. Az ötletem két részből áll. Már egy meglévő feature behozatala a kamera módba (lásd: minimap mellett az utcanév), esetlegesen pedig a 3D-s kirajzolás, ami új lenne.
A minimap mellett azt a helyet látod, ahol éppen tartózkodsz, ezt leolvashatnád a valóságban az utca táblákról, házszámokról. Én nem gondolnám, hogy ez egyenlő azzal, hogy a pd-s helikopter a hőkamera mellett még ooc információt kapjon arról is, hogy mit lát. Én úgy ahogy van a hőkamerát is kivenném, mert szerintem ordító nagy előnyt jelent, mivel az illegálnak nincs lehetősége éjjellátó távcsöveket használni.
 

Edison

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:102
Lisa Crowley
A minimap mellett azt a helyet látod, ahol éppen tartózkodsz, ezt leolvashatnád a valóságban az utca táblákról, házszámokról. Én nem gondolnám, hogy ez egyenlő azzal, hogy a pd-s helikopter a hőkamera mellett még ooc információt kapjon arról is, hogy mit lát. Én úgy ahogy van a hőkamerát is kivenném, mert szerintem ordító nagy előnyt jelent, mivel az illegálnak nincs lehetősége éjjellátó távcsöveket használni.
Valóban leolvashatnánk a valóságban az utca táblákról és a házszámokról, de a szerveren csak a minimap mellett kiírt infóra hivatkozhatunk. A helikopterben is csak azt a helyet látnánk ahol éppen van a heli.
 

Edison

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:102
Lisa Crowley
Kameramódban simán kiírhatná a monitor alján, ahol az actionbar is lenne, kicsivel felette, ugyanúgy a körzetet és az utcanevet mint eddig, és egy gombbal vagy akár parancsal (bindelhetőség végett) betudnánk kapcsolni ezt a féle 3D-s kirajzolást.
Ebben a válaszomban benne van mind a kettő változat, hogy hogyan is képzelném el. Szóval, ha a 3D-s kijelzés nem megoldható valamilyen oknál fogva, akkor valahol a monitoron kiírhatná azt ahol éppen van a heli, mint a minimap mellett. Az utóbbi kommentekben meg már szó esett mind a kettő témáról.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,551
-
Head of Staff hozzászólás
A thermal 3D kijelzős dolog biztos, hogy nem kerül be, mert az már túlontúl OP lenne. Az utcanév kiírás is kérdéses, tekintve, hogy szárazföldi járműben még lehet GPS - ha az operátor nem tudja fejből az utcaneveket - de egy heliben nincs, ott maximum iránytű van, hogy az égtájak adottak legyenek.

Összegezve: 3D map nem kerül be. A minimapot meglátjuk meglehet-e oldani a helire úgy, hogy megy a kamera.

ui.: Próbáljuk meg azért az illegál játékosok helyzetébe is beleképzelni magunkat néha. Mi a cél? Mindkét oldal számára elfogadható és balanced helyzeteket teremteni, vagy pedig elvenni a kedvüket attól, hogy aktív életet éljen az illegál oldal? Ha a második, akkor elővehetjük azt a témát, amit anno is felhoztatok, hogy nem látjátok a bandákat/maffiákat aktívkodni.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó