Unfair traffipax

web11hoyer

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:122
Shaundra Hamilton

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» Benito Ortega/hoyer_1995 «

Hiba megnevezése

» Unfair Traffipax «


Hiba bővebb leírása

» Van egy traffipax Autopia Pkwy-n (stadiontól nem messze) ami 70-es útszakaszt fog be, miközben az úton alapjáraton 110-el lehetne közlekedni. Beállítottam a látható táblákat a minimapon, viszont ott végig 110-et ír, kivéve a trafi előtt és mögött, így ha 110-el mész, kapsz egy villanást, mert nem 70 alatt közlekedtél, ami szerintem nem fair dolog. «

Csatolmányok

» https://streamable.com/ee2izq «

Egyéb megjegyzések

» Nem kívánok egyebet hozzátenni. «

 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,100
.
Gyűjtsétek össze őket egybe és arrébb rakom, habár ahogy a videón is látszik ahol 70-es a tábla ott 70-el mér. A GTA-ból jön az infó, nem tudni ott miért így csinálták meg.
 

gyula8

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:210
Ashley Anderson

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:629
Maurizio Mancini
Gyűjtsétek össze őket egybe és arrébb rakom, habár ahogy a videón is látszik ahol 70-es a tábla ott 70-el mér. A GTA-ból jön az infó, nem tudni ott miért így csinálták meg.
Régen ezek alapján voltak beállítva a traffipaxok:

IV. Közlekedésre vonatkozó szabályozás
07/21 IV/7
San Andreas állam lakott területen belül (Los Santos, Sandy Shores, Grapeseed, Paleto Bay) megengedett sebesség 80 km/h, lakott területeiken kívül 110 km/h, valamint az autópályán 130 km/h van érvényben. Kivételt élveznek a 80 km/h belvárosi korlátozás alól a belső elkerülők, vagyis 4, 6 vagy több sávos autópálya útvonalak (Freeway/Highway), ott a megengedett sebességhatár 130 km/h.
09/22 IV/9 San Andreas állam lakott területein belül (Los Santos, Sandy Shores, Grapeseed, Paleto Bay) kamionok számára a megengedett sebesség 80km/h, lakott területein kívül 90km/h, autópályáin 110km/h. A 80km/h-ás belterületi korlátozás alól az elkerülők, a 4, 6 vagy több sávos autópálya vonalak (Freeway/Highway) kivételt képeznek, ott 110km/h a megengedett sebességhatár. A 80km/h-ás korlátozás alól további kivételt képeznek Los Santos alábbi kerületei: Strawberry, Mission Row, Textile City, Pillbox Hill, Downtown, Vinewood, Alta, Burton, Rockford Hills, East Vinewood észak és észak-keleti része, Mirror Park. Ezeken a terülteken a megengedett sebességhatár 60km/h.
 

Gorel

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:88
-
Több ilyen előfordul illetve ez a Speed Limit tábla ami kint van a térképen bugos mivel ha hídon/felüljárón közlekedsz és elmész egy városi út felett akkor az 50/70-es limitet mutatja így szerintem ezt hanyagolni kéne és az összes trafit manuálisan beállítani. Van Sandy felé vezető úton is ami alap esetben 80/110-es ahol 65-ös a traffi illetve ha jól tudom konkrétan a PD előtt a lakott területen/városon belül van egy 110-es traffipax ami teljesen logikátlan :D káosz az egész.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:783
Régen ezek alapján voltak beállítva a traffipaxok:

IV. Közlekedésre vonatkozó szabályozás
07/21 IV/7
San Andreas állam lakott területen belül (Los Santos, Sandy Shores, Grapeseed, Paleto Bay) megengedett sebesség 80 km/h, lakott területeiken kívül 110 km/h, valamint az autópályán 130 km/h van érvényben. Kivételt élveznek a 80 km/h belvárosi korlátozás alól a belső elkerülők, vagyis 4, 6 vagy több sávos autópálya útvonalak (Freeway/Highway), ott a megengedett sebességhatár 130 km/h.
09/22 IV/9 San Andreas állam lakott területein belül (Los Santos, Sandy Shores, Grapeseed, Paleto Bay) kamionok számára a megengedett sebesség 80km/h, lakott területein kívül 90km/h, autópályáin 110km/h. A 80km/h-ás belterületi korlátozás alól az elkerülők, a 4, 6 vagy több sávos autópálya vonalak (Freeway/Highway) kivételt képeznek, ott 110km/h a megengedett sebességhatár. A 80km/h-ás korlátozás alól további kivételt képeznek Los Santos alábbi kerületei: Strawberry, Mission Row, Textile City, Pillbox Hill, Downtown, Vinewood, Alta, Burton, Rockford Hills, East Vinewood észak és észak-keleti része, Mirror Park. Ezeken a terülteken a megengedett sebességhatár 60km/h.

Ez egy kis átszerkesztést igényel, ez a könnyebb része a dolognak.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Régen ezek alapján voltak beállítva a traffipaxok:

IV. Közlekedésre vonatkozó szabályozás
07/21 IV/7
San Andreas állam lakott területen belül (Los Santos, Sandy Shores, Grapeseed, Paleto Bay) megengedett sebesség 80 km/h, lakott területeiken kívül 110 km/h, valamint az autópályán 130 km/h van érvényben. Kivételt élveznek a 80 km/h belvárosi korlátozás alól a belső elkerülők, vagyis 4, 6 vagy több sávos autópálya útvonalak (Freeway/Highway), ott a megengedett sebességhatár 130 km/h.
09/22 IV/9 San Andreas állam lakott területein belül (Los Santos, Sandy Shores, Grapeseed, Paleto Bay) kamionok számára a megengedett sebesség 80km/h, lakott területein kívül 90km/h, autópályáin 110km/h. A 80km/h-ás belterületi korlátozás alól az elkerülők, a 4, 6 vagy több sávos autópálya vonalak (Freeway/Highway) kivételt képeznek, ott 110km/h a megengedett sebességhatár. A 80km/h-ás korlátozás alól további kivételt képeznek Los Santos alábbi kerületei: Strawberry, Mission Row, Textile City, Pillbox Hill, Downtown, Vinewood, Alta, Burton, Rockford Hills, East Vinewood észak és észak-keleti része, Mirror Park. Ezeken a terülteken a megengedett sebességhatár 60km/h.
Régen. De már nem a múltban élünk, hanem a Scriptben. Nem nehéz ám két opciót bekapcsolni és lelassítani. $30000 a trafidetector, a hangját kitudod kapcsolni. Odafigyelés és nincs gond. LSSD nemjön már úgysem, az LSPD-nek meg kisebb gondja is nagyobb ennél.
Oda kell figyelni.
 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:629
Maurizio Mancini
Az után pedig kérve lett, hogy a táblák alapján legyen, így maradni fog aszerint.
Nem tudom ki és hol kért ilyen, akkor erről lemaradtam, de én inkább egy szavazás javasolnék a kérdésben tekintve, hogy ez a kérdés az összes játékost érinti. Szavazni viszont ebben a topicban nem lehet. A táblák amúgy a GTA V-ben mérföldben adják meg a sebességet me meg km/h-ban játszunk.
Több ilyen előfordul illetve ez a Speed Limit tábla ami kint van a térképen bugos mivel ha hídon/felüljárón közlekedsz és elmész egy városi út felett akkor az 50/70-es limitet mutatja így szerintem ezt hanyagolni kéne és az összes trafit manuálisan beállítani. Van Sandy felé vezető úton is ami alap esetben 80/110-es ahol 65-ös a traffi illetve ha jól tudom konkrétan a PD előtt a lakott területen/városon belül van egy 110-es traffipax ami teljesen logikátlan :D káosz az egész.
Ezzel értek egyet a régebbi rendszer sokkal átláthatóbb volt mint a civilek mind a PD számára. Most akkor hogy döntse el az ember, hogy egy adott úton mennyivel is lehet menni?
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,100
.
Nem tudom ki és hol kért ilyen, akkor erről lemaradtam, de én inkább egy szavazás javasolnék a kérdésben tekintve, hogy ez a kérdés az összes játékost érinti. Szavazni viszont ebben a topicban nem lehet. A táblák amúgy a GTA V-ben mérföldben adják meg a sebességet me meg km/h-ban játszunk.
Nem szervezek ezzel kapcsolatban szavazást, marad mostmár ez.

Ezzel értek egyet a régebbi rendszer sokkal átláthatóbb volt mint a civilek mind a PD számára. Most akkor hogy döntse el az ember, hogy egy adott úton mennyivel is lehet menni?
A GOV majd frissíti a kiírást ennek megfelelően. (remélhetőleg)
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Nem tudom ki és hol kért ilyen, akkor erről lemaradtam, de én inkább egy szavazás javasolnék a kérdésben tekintve, hogy ez a kérdés az összes játékost érinti. Szavazni viszont ebben a topicban nem lehet. A táblák amúgy a GTA V-ben mérföldben adják meg a sebességet me meg km/h-ban játszunk.

Ezzel értek egyet a régebbi rendszer sokkal átláthatóbb volt mint a civilek mind a PD számára. Most akkor hogy döntse el az ember, hogy egy adott úton mennyivel is lehet menni?
Szavazást akarsz, arról, hogy mi alapján menjen a trafizás?
Panaszkodás volt, hogy belóg a trafi. Megoldotta Legend. Adott is valamit, meg el is vett. Dupla bünti stb... Deal? Deal hát!
Most azon megy a panaszkodás, hogy nem tudsz lelassítani... Kérdezem, ilyenkor ez kinek a hibája? Legendé, vagy a Tiéd, hogy nem tudsz lelassítani?
 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:629
Maurizio Mancini
Szavazást akarsz, arról, hogy mi alapján menjen a trafizás?
Panaszkodás volt, hogy belóg a trafi. Megoldotta Legend. Adott is valamit, meg el is vett. Dupla bünti stb... Deal? Deal hát!
Most azon megy a panaszkodás, hogy nem tudsz lelassítani... Kérdezem, ilyenkor ez kinek a hibája? Legendé, vagy a Tiéd, hogy nem tudsz lelassítani?
Attól még a rendszer átláthatatlan most is. Én nem kértem hogy változtassa meg a trafit a régit is ki lehetett kerülni. Le tudok lassítani képzeld el, nem kell valótlan dolgokat állítani. Egyszerűen a régi rendszer átláthatóbb volt, de akkor ez van marad ez.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Attól még a rendszer átláthatatlan most is. Én nem kértem hogy változtassa meg a trafit a régit is ki lehetett kerülni. Le tudok lassítani képzeld el, nem kell valótlan dolgokat állítani. Egyszerűen a régi rendszer átláthatóbb volt, de akkor ez van marad ez.
GSA megoldja, ahogy fater is írta. Ez gondolom nem lett azóta frissítve, egyszer meglett írva, azóta nem változott. Fater ügyes, megfogja oldani. ❤️
 

Colin_Colbert

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:56
Nem az a bajom, hogy nem tudok lassítani vagy nem akarok lassan menni. A térképre kirakható sebesség tábla és a trafik beállított sebessége (néha a játék részét képező tábla ami mérföldben mutat) nem egyezik.
Az a bajom, meg többeknek is hogy a gps-re hagyakozunk meg a tapasztalatunkra hogy ott most mennyivel lehet menni és akkor ahol 80-al lehet menni levillant a 60-65-re beállított traffi.
Csak annyi lenne a kérés, hogy a 2 szám egyezzen meg, tudok én fékezni.
 

web11hoyer

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:122
Shaundra Hamilton
Én az igazat megvallva, a trafiknál szoktam lassítani, hogy ne villanjon, de ezt a konkrét trafit, ami a videóban is látszik nem tudtam "kijátszani". Mentem 110 felett. Lepillantottam a minimapra, megnézve, hogy mennyivel szabad, lelassítottam azt hiszem 90-re, hogy ne verjen alám a trafi, de így is lefényképezett, mikor a megengedett azon az útszakaszon 110 volt. Egyedül a trafi közelében volt csak 70, ami több, mint valószínű, hogy a híd alatti útra érvényes. Ettől függetlenül a trafi megbüntetett.

Nyilván nem az a párszáz dollár fog földhöz verni, csak úgy meglátás volt, és ezért gondoltam nyitni egy ilyen topicot róla.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó