Unfair kerékdurranás

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:251

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

KabukiYAJ | Nero Marino

Hiba megnevezése

Random kidurrant kerekek bukkanók és kátyúk után.


Hiba bővebb leírása

Túl erős az ugratás utáni kerékdurranás és elég unfair

Csatolmányok

-

Egyéb megjegyzések

Mai nap 2x történt meg ez a hiba két különböző kocsiban.

 

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:99
Bob_Kowats
Ez a hiba PD oldalon illetve a PD elől menekülő oldalon is nagyon sokszor látjuk. Értjük, hogy gigászi ugratásoknál kidurranna a kerék de jelenleg a legkisebb kátyú is kiviheti a kereket vagy 5 méteres repülés után is maradhat kerék a kamachon. Vagy váljunk meg ettől a véleményem szerint felesleges scripttől, mivel patchelni szerintem rohadt nehéz lenne és felesleges vagy pedig valami finom hangolást szeretnénk, hogy a motor aki leugrat egy ugratón az akkor maradjon kerék nélkül de a terepjáró aki épp gyorsan megy át egy úton lévő kátyún annak meg maradjon kereke.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Ez a hiba PD oldalon illetve a PD elől menekülő oldalon is nagyon sokszor látjuk. Értjük, hogy gigászi ugratásoknál kidurranna a kerék de jelenleg a legkisebb kátyú is kiviheti a kereket vagy 5 méteres repülés után is maradhat kerék a kamachon. Vagy váljunk meg ettől a véleményem szerint felesleges scripttől, mivel patchelni szerintem rohadt nehéz lenne és felesleges vagy pedig valami finom hangolást szeretnénk, hogy a motor aki leugrat egy ugratón az akkor maradjon kerék nélkül de a terepjáró aki épp gyorsan megy át egy úton lévő kátyún annak meg maradjon kereke.
Támogatlak Csani. Számomra nem volt eddig sem szimpi a script, holott tudom, hogy földúton max 100. Ez mondjuk én vagyok.

Mai nap is beleszaladtunk, autóker rob után egy gyári jugularra, kb 140el röppentem egy minimálisat, autóker utcájától egyel feljebb, az LSPD irányába, durrdefekt, hátul. Irreális, hogy nem lehet egy rendeset menekülni még aszfalton sem a rendőrök elől, esélyt sem adva arra, hogy egy jóféle üldözés kerekedjen ki.

#nemcryoloktudokveszíteni , de ettől még nem lesz szuperebb egy ilyen téma. Kérlek Legend, vagy finomhangold, vagy vedd ki, mert ez így csak tönkrevágja a menekülések értelmét.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó