Elfogadva Unban

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

kopdan

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Fogalmam sincs
Név: kopdan
Adminisztrátor neve: Klaudia
Indok: MG
Tiltás időpontja: Nagyon régen történhetett. Mivel ez volt az első szeró nem is vettem komolyan ami nagy kár volt.
Meddig tart a ban:
Azt írja hogy SOHA gondolom örökre.
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Szerintem ez volt az első és utolsó.
Miért kérsz unbant: Rengeteg idő eltelt konkréten alig bírtam bejelentkezni is olyan rég volt már, és szeretnék új lappal indulni. Olvastam a szerverről, videókat néztem és meghozta a kedvem amit elötte sajnos nem tettem meg, mert haver vonszolására regisztráltam, nem pedig magamtól.Konkrétan a karakterem nevét se tudom olyan régen játszottam.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: ILyet hogy mg biztos nem tennék. Nyilván egy jobb magatartást tanúsítanék a szabályokat betartva. Szeretnék jobban bele látni az rpbe így tanulni szeretnék illetve jákosoknak segíteni a késöbbiekben. Célom hogy színes rp-ben legyen részem ami pozitív hatással van a többi játékosra is.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Megmondom öszintén nincs elöttem a tettem amiért kaptam a bant. Valszószínű nem véletlen kaptam így jogosnak mondom. Remélem kapok egy esélyt bebizonyítani hogy tudok változni.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,050
-
Üdv,

Kérlek az UCP felhasználóneved vagy a legutóbbi karaktered nevét írd a "Név" után.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,050
-
Kopden felhasználó alatt nem készült karakter, ergo nem lehettél vele kitiltva, mint ahogy Te állítod. Azonban az adataid egyeznek JhonDoe felhasználóval, akinek a karaktere [Hector_Hunter] valóban kitiltásban részesült Klaudia által, pont azon okból, mint amit írtál.

Szóval inkább mi nem értjük továbbra sem, hogy miért próbálsz új accountot regisztrálni és előadni egy műsort arról, hogy nincs a kettőnek köze egymáshoz?
 

kopdan

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Fogalmam sincs
kopdan! Belépésnél ezt hozza be! Nekem ez az egy felhasználom volt/van a játékhoz az én email címemhez. Soha nem volt kettő.Képernyőfelvétel (346).png
 

Mellékletek

  • Képernyőfelvétel (347).png
    Képernyőfelvétel (347).png
    2.5 MB · Megtekintések: 25

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,050
-
Head of Staff hozzászólás
Keress fel a továbbiakért Discordon és küldj egy képet az UCP adataidról.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó