Elutasítva Tyler Patel - Laca

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Rolesz

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Tyler Patel
unban.png


Név: Tyler Patel // Golyo
Adminisztrátor neve: Klód (Laca , Legend )
Indok: Fogd vissza magad Fórumon is- OOC Stílus.
Tiltás időpontja: 2023.09.22.
Meddig tart a ban: Örökké.
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Négy alkalommal, abból háromszor kevés idő után feloldottak.
Miért kérsz unbant: Szerettem ezt a szervert, és sok olyan dolgot megcsináltam / leírtam amit nem kellett volna. Innen is szeretnék elnézést kérni @Legend és @Laca személyétől, de főképp Elisztől. - Ezt természetesen discordon is leírtam neki privátban. Viszont a sok rossz dologgal szemben csináltam olyan dolgokat a szerveren amit élvezhetett nem egy ember. Azért is kérem főképp az unbant mert itt még látom hogy van RP, ami sok máshol már nem található meg. Vittem HCRP karaktert is, nem a legjobban de én élveztem, és próbáltam figyelni hogy másoknak se okozzak bármilyen kellemetlenséget. Sokáig úgy voltam vele hogy fölösleges megírnom ezt az unban kérelmet, de kaptam egy löketet hogy egy próbát megér.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Több RP szituációt alakítanék ki. @Carlito Testvéremmel kigondoltunk egy elég jó RP-s dolgot, ezt szeretnénk megvalósítani itt a OneRP világában, és ezzel egy löketet adni az olyan embereknek mint amilyen én voltam régen.
Összességében jogosnak érzed a tiltást:
Igen, teljes mértékben. Nagyon elrontottam, és az őszintét megmondva azt se érdemelném meg hogy ezt bárki is elolvassa.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,577
-
Head of Staff hozzászólás
Szia @Rolesz,

Vezetőségi egyeztetés után arra a döntésre jutottunk, hogy a kitiltásod nem kerül feloldásra, tekintettel arra, hogy milyen végletekig fajult az a viselkedés, stílus és hozzáállás amit képviseltetek a többiekkel együtt. Az a fajta szidás és fenyegetőzés amit pedig a többi játékos felé céloztatok már csak hab volt a tortán.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó