Tyler Bennett

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
kereskedőjaden.png



Személyes információk:

Név: Tyler Bennett
Születési idő: 11/26/1995.
Születési hely: Las Vegas
Nemzetiség: amerikai állampolgár
Beszélt nyelvek: angol
Testmagasság: 187 cm
Testsúly: 97 kg.





Hogy miért pont az LSPD?
Tyler-nek sosem voltak igazán tervei, gyerekkorában pedig egy átlagos gyerek volt. Jegyei elég gyatrák voltak, inkább a haverjaival lógott, bulizni járt. Édesapja miatt jutott arra az elhatározásra, hogy Law Enforcement Officer lesz. Ahogy említettem, nem volt egy feltétlenül minta gyerek, ezért apja tizennyolc évesen beiratta egy Ride-Along programban. Tyler-nek tetszett amit a program során látott, így arra az elhatározásra jutott, hogy maga is a részese akar ennek lenni. Egyedül egy gyorshajtás volt a nevéhez köthető, de szerencsére ez nem befolyásolta a jövőjét. Kettőezertizenhét év elején be is nyújtotta az akadémiára a jelentkezését, amikor is már elmúlt huszonegy. Minden jól alakult az életében, illetve a munkahelyén. Kettőezerhuszonkettőben pedig már Supervisor-nak, Sergeant-ként tudhatta magát.

Ha minden jól alakult az LSPD-nél, akkor hogyan került Tyler a BCSO-ba?
Sajnos a huszonkettes éve nem volt feltétlenül problémamentes. Munkahelyi problémák, viták. Ez mindenhol előfordul, de pont az LSPD-nél? Igen, sajnos pont ott. Volt rá példa, hogy Tyler vitába keveredett a Supervisor társaival. Kényelmetlenül érezte magát a végére, illetve feltűnt neki, hogy sokak nem is nagyon szívlelik. Ez miért lehetett? Roppant egyszerű a válasz. Tyler viszonylag szigorú Supervisor volt, aki erőszeretettel fejtette ki a véleményét, ha valakivel probléma volt. Miután mérlegelte a helyzetét, arra az elhatározásra jutott, hogy benyújtja az áthelyezési kérelmét a BCSO-ba, ami sikerrel is járt, áthelyezték.

Mi változott, hogyan tovább?
Nos, ahogy azt korábban említettem, Tyler sikeresen áthelyezésre került. A Paleto Bay-i kirendeltségre került, melynek a Watch Commandere is lett az üresedésnek köszönhetően. Ugyan úgy Supervisor, mint eddig, ugyan úgy Sergeant. Az első benyomások jók voltak, az ottani emberek hozzáállása is szimpatikus volt a számára. Tervei közé tartozik, hogy megismerje az állományt, későbbiekben pedig akár alosztályba is csatlakozzon. Jelenlegi társainak Nelson Vazquez-t, Juan José Ramirez-t tudhatja.
 
Utoljára szerkesztve:

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
* Tyler bekapcsolja a diktafont, maga elé teszi az asztalán.

07/11/2022.
Hétfő, de gyűlölöm ezeket a napokat. Ez mekkora egy cliché, de egyszerűen így van.

Na sebaj, térjünk a lényegre. Nem tudom, hogy mire jó ez, de az utókor legalább visszahallgathatja az élménydús napjaim.


Majd egy hete, hogy az áthelyezésem megtörtént az LSPD-től a BCSO-ba. Érdekes, mivel pont ezen a napon történt meg az új Trainee-k ceremóniája, az esti órákban. Nem gondoltam volna, de még engem is felsoroltak a kiképzők listájára.
A ceremónia rohadt hosszú volt, de legalább Hazell mellé ültem be, így volt időnk beszélni. Hogy miről beszéltünk? Valószínűleg a nőkről.

A ceremónia után nem volt túl sok időnk, mivel szükséges volt pótolni a szolgálati eszközöket. Pedig csak egy rohadt kávéra vágytam. Szerencsémre nem kellett messzire menni, plussz senki se akart egy darabot a szállítmányunkból. A jól megérdemelt kávé, aztán ültem is autóba, hogy körbejárjam Blaine County-t. Nem úsztam meg, kaptam magam mellé egy friss Deputy-t. Körbevezettem, mutattam neki egy pár spotot, ami a hasznára válhat a későbbiekben.

Este kilenc, tíz óra magasságában inkább leadtam a szolgálatot, mivel Cassie-vel egyeztettem egy találkozót. Azzal a Cassie-vel, aki az első LSPD-s napja óta velem van. Mit ad isten, nem lekaptam? De. Egy végtelen szerelem kezdete? Lehet.

10/11/2022.
Talán az egyik legbalszerencsésebb csütörtököm. Létezik ilyen szó egyáltalán?

El se hinnétek, de a napomat szolgálatban töltöttem, munkával. Teli volt izgalommal a nap vége, mivel egy üldözésbe keveredtem, vezető egység voltam. Volt egy ütközésem, aminek köszönhetően telibe fejeltem a kormányt. Nem volt kellemes érzés, sőt úgy fogalmaznék, hogy pokolian szar volt. Elkönyveltem egy zúzódásnak, mert nem fájt annyira, nem is vérzett annyira. Közben Meyers is megérkezett a Paleto-i kirendeltségbe, így én ott hagytam az előállítást, amúgy is rengetegen voltunk. Meyers-el az OSSB(Operation Safe Streets Bureau-ról) beszéltünk. Kértem egy áthelyezést oda, mivel a nyomozás nem állt távol tőlem, mellesleg elég jó vagyok benne. Lebeszéltünk egy újabb napot, ami nevezetesen tizenegyedike lett.

Buckley-val összefutottam a kirendeltségen amikor végeztem Meyers-nél, így rávettük magunkat egy közös járőrre. Kezdtem egyre szarabbul érezni magam a kormány mögött. Szédültem, fájt a fejem piszkosul. Egyszer csak az orromhoz nyúltam, úgy éreztem mintha folyt volna. Folyt is, csak balszerencsémre vér volt az. Fasza, eltört. Gondoltam én, laikusként. Besiettünk az EMT-be, ahol rövid idő alatt, de összepakolták az orrom. Repedés volt csak szerencsére, de kegyetlenül fájt ahogy dolgoztak rajta.

Na meg persze, az estémet természetesen megint csak Cassie-vel töltöttem.

11/11/2022.
Óvodásokkal vagy Deputykkal van dolgom?

Ezért szar néha, ha az ember Supervisor. Jönnek a panaszok, amiket kezelni kell, én meg nem vagyok a leghiggadtabb ember erre a célra.

Vazquez keresett fel, panasza volt a két Jensenre. Összehívtam őket, átbeszéltük a dolgokat. El se hiszem, hogy tényleg azért kell valakit lebasznom, mert nem képes a szolgálati autóját rendesen a helyére rakni. Ehelyett? Fényhíddal, égő lámpával, nyitott ajtókkal és leállított motorral. Az akadémia során is el lett mondva számtalanszor, hogy az újak nem mehetnek még együtt, menjenek magasabb beosztásúval, vagy olyannal aki már régebb óta a Sheriff's Office alkalmazottja. Hát mid ad isten, nem együtt mentek? Már inkább elengedtem őket, ahogy láttam ők jobban unták mint én. Magukkal csesznek ki, ha így folytatják. Nekem kevesebb panaszt kell kezelnem legalább.

Szerencsére Meyers már megkezdte a többi jelentkezővel a beszélgetést, így sokról nem maradtam le a panaszok miatt. Túl sok mindenről nem beszélgettünk, tudta már a tapasztalataimat, ahogy azt is hogy hogyan dolgozok.

Az este folyamán még hitelesítettük a kapcsolatunkat Cassie-vel, ahogy eddig is, az estét ismét vele töltöttem. Ez igazából nem nagyon fog változni a jövőben, remélem.

Na jólvan, a hétre szerintem befejeztem a mesélő szerepet.




Szeretném megragadni az alkalmat és megköszönni a 600+ megtekintést, illetve a visszajelzéseket. Királyak vagytok. ❤️
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
11.jpg

* indul a diktafon, gondolatait olykor megszakítja egy-egy slukkal a cigarettájából.

14/11/2022

Buckley felkeresett azzal a kéréssel, hogy készítsek egy plakátot a Crisis Intervention Team-nek. Neki is ugrottam, viszonylag sok időt elcsesztem vele, kijöttem a formából, hogy őszinte legyek.
Előtte még a tűzvédelmi engedélyt intéztük el, hát az is megért egy misét. Mondhatni tűzzel reagáltunk tűzre, de sikerült, megkaptuk szóval minden rendben.
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
15/11/2022

Hűha! Találkoztam Buckley barátnőjével, így gondoltam viszonzom azt, amit ő tett Cassie-vel szemben. Természetesen gőzerővel próbáltam tolni, hogy mennyire áradozik iránta, mennyire szereti... satöbbi-satöbbi. Az elején még úgy hittem jól is állunk, aztán becsúszott egy apró hiba a gépezetbe, miszerint megemlítettem egy képet, amit mutatott róla. Na, hát az a kép amúgy sem létezett, de mint kiderült tényleg nincs róla képe. Próbáltuk menteni a helyzetet, nem sikerült. Azért remélem egy részét elhitte, de lényegében felsültünk.

12.jpg
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
16/11/2022

Mai nap is volt szerencsém találkozni Buckley-val, akivel már a tegnapi nap folyamán megkezdtük az egyeztetést a CIT-el kapcsolatosan. Az irodába fészkeltük be magunkat, majd hosszabb tanakodás, ötletelés után elkeztem megcsinálni a tervet. Hogy őszinte legyek, már várom a holnapot, ugyan is akkor kezdjük a kiképzést.

13.jpg
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
11/18/2022

Nos, a mai napon megkezdtük a CIT képzést. Elsősorban kikérdeztünk mindenkit arról, hogy miért is van itt, mik a céljaik. Volt pár érdekes válasz, valószínűleg van aki csak egy újabb papír érdekében van itt. Gördülékenyen ment a képzés első napja, így viszonylag hamar a végére jutottunk. Megkapták az információt arról, hogy mik is fognak történni az elkövetkezendő napokban, mire számítsanak. Reménykedem, hogy egy jó csapatot fogunk tudni összehozni.

14.jpg
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó