"Tuningok megtekintése" bug

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» Carter Lewis / arabmafia «

Hiba megnevezése

» Tuningok megtekintése opció hol működik, hol nem «


Hiba bővebb leírása

» Az utóbbi időben egyre több autónál vélem felfedezni ezt az érdekes jelenséget. Nagyon sok jármű megfordul nálam, így volt szerencsém több típussal is megtapasztalni ezt a problémát. Természetesen, mielőtt átveszek/átveszünk egy autót, vagy megkérjük az eladót, hogy meséljen a kocsiról vagy leRP-zve ellenőrizzük a tuningokat, előtte használjuk ezt az opciót, hogy elkerüljük a kellemetlenségeket.. Itt nem a bizalmatlanság kérdése jön elő, viszont van, hogy valaki úgy tudja, hogy rosszabb tuningokkal rendelkezik az autója vagy fordítva. Ez a funkció szerintem minden player számára nagyon fontos lenne, hogy működjön megfelelően.
Az alábbi típusoknál biztosan előjön a probléma: Oracle XS (drágább), Super Diamond S, Kawaii, Weevil, Clique, Jester Classic (kommentbe kérlek írjátok ti is, ha lehetséges)
Ami viszont érdekesebb, hogy míg az egyik Jester Classic-nál működik, a másiknál nem (Narancssárga jó, fehér nem). Könnyedén reprodukálható a Luxury Cars-ban. Itt vagy valami tuningopció váltja ki, vagy talán az adatbázis csúszik el valahol, sajnos fogalmam sincs. «


Csatolmányok

1661339005355.jpeg

1661339029411.jpeg


Egyéb megjegyzések

» Nincs «

 

hypeRRR

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
Zr250 nél is jelen van ez a hiba, szerintem valamelyik tuning elem okozhatja meghatározni nem sikerült még nekem se sajnos
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
1.1-el átírásra került ez a rész, ha rossz lesz, nyissátok újra a topicot. Zárok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó