Tuningal és szereléssel kapcsolatos ötletek

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Roberto222

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Sziasztok!

Azon gondolkodtam a napokban, hogy nincs túl sok munka a szerelős frakcióban. Legalábbis én most a Paymen-ről beszélek egyenlőre, ebben a városban 1 szerviz van és ígyis alig van munkánk. Ezért az jutott eszembe, hogy mi lenne akkor ha a tuningokat is mi szerelnénk a kocsikba plusz még a festés munkákat is mi végezhetnénk ? Ezáltal sokkal több munka lenne, tegnap 2 órán keresztül aktív voltam és maximum 2-3 autó volt szereltetni. Nekem csak a SAMP-os időszak jutott eszembe RP szerveren ahol volt átlag 100-120 játékos, és 5 szerelő aktívan dolgozott a szerveren és még úgyis nagyok sokan álltak sorban szereltetni. Mi lehet ennek az oka az, hogy alapból nagyobb a map mivel GTA 5 újabb játék ergó kevesebb baleset ? Amiről beszélek SAMP-ról ott 2 szerelő cég volt. Kíváncsi vagyok a többiek véleményére. :)
 

Roberto222

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Idézet tőle: Gh0st:
Viszonylag kevés autó van még a szerveren szerintem, pár hét és lesz több munkátok.

Ebben igazad van, de ettől függetlenül még nem lenne rossz szerintem ha azokat a munkákat is mi végezhetnénk amiket fentebb említettem.
 

Gripen

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Szerintem is jó ötlet. Ha a tuning valamiért nem is megoldható, de legalább a festést jó lenne.
Esetleg még lennének autóvillamossági dolgok is pl. tempomat beszerelés, riasztó beszerelés, kicsit dobna rajta.
 

Franka

Újonc
Játékos
Üzenetek:13
Én személy szerint támogatnám, hisz ez is akár egy új RP-szituciók  meg alakításához jó lenne
 

Roberto222

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Azon is gondolkodtam még, hogy a szerelés ára mindig fix 3000$. Ez így eléggé nem reális, mivel egy 100 ezres luxusautó szereltetése is ugyanúgy 3000$, mint egy olcsóbb kategóriás autóé. Na már most ez is befolyásolja azt, hogy mivel úgyis ugyanannyiba kerül a javítatása mint ha teljesen összetörne a kocsi, ezért több játékos is csak akkor hozza a kocsiját mikor már majdnem teljesen össze van törve. Ez is befolyásolja azt, hogy átlagba hány munkánk van.
Tehát a kocsi értékétől és a sérülés mértéketől függjön a javítási költség, illetve jó lenne az is ha karosszéria elemenként javítható lenne, mert például valakinek lehet elég csak a lámpákat meg szereltetni, így hát ne kelljen teljes árat fizetnie.
Illetve a másik dolog az, hogy ma is megszereltem a kocsit valakinek majd visszajött reklamálni, hogy valami nincs rendben mert villog a Check Engine. Aztán kiderült, hogy olajcsere miatt szóval ezt is valahogy meglehetne oldani, hogy nekem is kijelezze azt, hogy szükséges e olajat cserélni vagy nem mert sokszor az ügyfél ezt nem veszi figyelembe mivel mi vagyunk a szerelők így hát ezeket nekünk kell megoldani. Az is egy megoldás, hogy beülök és megnézem majd szólok neki de ezesetben kell újból /felmer [ID] parancsal mintha munkalapot állítanék ki megint. Szerelőnek azaz nekünk kéne látni a kocsi állapotát, nem a játékosnak aki például nem autószerelő.
 

Yumi

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:75
A karosszéria elemenkénti javítása úgy tudom jelenleg nem lehetséges altV korlátok miatt, később ha lehetséges lesz szerintem Legendék meg fogják csinálni. Az olajcserét pedig nem értem, kiírja az olaj szintjét és állapotát, az alapján simán lehet értelmezni hogy kevés-e az olaj, vagy gagyi az állapota és cserélni kell.
 

Roberto222

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Idézet tőle: Yumi:
A karosszéria elemenkénti javítása úgy tudom jelenleg nem lehetséges altV korlátok miatt, később ha lehetséges lesz szerintem Legendék meg fogják csinálni. Az olajcserét pedig nem értem, kiírja az olaj szintjét és állapotát, az alapján simán lehet értelmezni hogy kevés-e az olaj, vagy gagyi az állapota és cserélni kell.
Aha, erről a korlátozásról nem tudtam, de akkor így okés az tényleg jó lenne ha meglenne csinálva. Azt pedig én sem értem, mármint hogy van aki nem látja és aztán nekem jönnek vissza reklamálni, hogy valami gond van jó ez IC ügy ami ott elvan intézve csak hát mégis néha kellemetlen. Vagy azt kéne hogy miközben kijön jobb oldalt a GUI hogy karosszéria elem,motor szerelés és olajcsere, ott alul két sorban kiírhatná az olaj állapotát,kocsi hpjét ez is elég lenne már szerintem.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó