Tug hajó problémák.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

CATERZOTYA

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:46
6. Témanyitás előtt a témanyitónak kötelessége tisztában lenni az adott fórumrészben található kiemelt témák tartalmával. Egyes fórumrészeken elvárt a témák minta alapján történő kitöltése. Ilyen fórumrészeknél a minta használata kötelező!
Kint voltam rákászni . Hajón 10 db ketrec mentem egy teljes kört hiba nélkül. A következő körben 6 ketrecet sikerült fel venni. A hetedik ketrecet mikor felvetem már nem látszódott a csörlőn. Chaten viszont Írta hogy felvetem. Mentem a következő ketrecért. Azt már viszont nem engedte felvenni. "A csörlőn már van egy rekesz címszóval".
Majd reconnect . Itt viszont már eltűntek a ketrecek is a hajóról. Üzemanyag tank üres kéziféket csak behúzni lehetet. Dark jött megsegíteni de sajnos ö sem tudót vele mit kezdeni. Addig jutottunk hogy megtankolta el tudtuk indítani. Kéziféket ö sem tudta oldani. Itt újra reconnect majd ismételten üres a tank, ketrecek sehol illetve 3 kint maradt ketrec tönkre ment.
 

Krystal

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
Szia. Emiatt igényeltem én is vissz a pénzt a ketrecekre. Hasonló helyezetben voltunk mi is.
 

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:262
Camilla Roberts
Fórum moderátor hozzászólás
Hali! Mintával nyisd újra a hibajelentést. Ezt zárom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó