Tug Hajó / 10 Ketrec ! Nagy Sonar vissza igénylése.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

sonydrax

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Sony Drax
2374_7b08b9000a0b.png


InGame neved és Discord azonosítód:
SonyDrax/Dávid

Problémád ismertetése:
Év elején vásároltam egy Tug hajót kikötőből kijöttem leparkolóztattam minden működött másnap felléptem megtankoltam max-ra a hajót el is mentem Pericora a 10 ketrecért és a nagy Sonar ért elmentem letettem 10 ketrecet vártam 20 percet kivettem az 1. azt engedte utána ki írta a 2.nál van már ketreced a horgon de üres volt ekkor gondoltam csak 1 sima bug Reloggolok és kész megy minden tovább csak hogy amikor vissza léptem az üzemanyag tartály 0-án volt már és a ketrec ami t kivettem azt az egyet már a hajóról is eltünt kemény 5 perc alatt ekkor hívtam admint hogy most ilyenkor mi van se ketrecet nem tudom kivenni ami a vizben van és se üzemanyag a hajóban ekkor mondta hoho ezt megoldjuk na kemény 5 perc szenvedéssel 5x megtankolással se sikerült megtankolni a hajót beindult lekapcsolta utána üzem anyag megint 0-án se előre se hátra az óceán közepén ott állt a hajó + azt jelzi 0 KM van a hajóban !! am alapból lehetetlen de Home panel tulajdonok járművek ott jelzi a hajónak hogy 17km futott eddig kormánynál 0 jelez és nem lehet megtankolni mondta Admin jelezzem hiba jelentéseknél jeleztem is de oda semmilyen választ nem kaptam hogy lesz -e vele valami (Indítás dátuma2024.01.03 13:07:49) Ekkor jeleztem először. Na akkor hogy haladjunk tovább tegnap este gondoltam csak ránézek a hajóra hátha műkszik már el úsztam óceán közepére hogy minden oké-e na de jött a következő baj a hajóm már láthatatlan is hívtam ugyan azt az Admint hogy neki mit jelez tudna-e segíteni ki vitt a partra kivitte a hajót is a partra ami ugyan úgy láthatatlan nem látszik sehogy se így hagytuk is egyenlőre írjak jelentést fórumon mondtam is okéé de egyenlőre úgy éreztem hagyom mai napig ma felkeltem kiúsztam 12:00 megnézni mi a helyzet de ugyan az nem látszik a hajó ahova jelzi a GPS ahol lennie kéne beszéltem Adminnal ismét ez egy másik most jeleztem ugyan úgy hajó nem látszik ketreceim elvesztek minden OFF GPS szerint ott a hajó de láthatatlan felszállni se tudok rá ezzel így már eltelt 2 hét és sajnos sehol semmi... Ezért ez úton szeretném vissza igényelni a Hajó árát mivel használni így nem tudom 10 ketrecet nem tudtam kivenni a vízből a benzin probléma miatt hajóm láthatatlan Nagy Sonart hiába vettem meg hajóm nem látszik nem megy se előre se hátra így ezért szeretném vissza igényelni az összeget ami Tug hajó 300.000$ 10 ketrec 10x10.000$ = 100.000$ és a Nagy Sonar 50.000$ Remélem megoldható a dolog mert így most a semmire ment ki majdnem fél milla!!! Ha a jövőben megjavul akkor újra vásárolnám a hajót de így jelenleg 2 hét alatt eddig semmi. utólag is bocsi a hosszú szövegért de így 2 hét alatt már felgyűlt!!!


Megjegyzés:
Egyenlőre nincs!!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó