Trevor Bradshaw - Juan José Ramirez, Gus Darwin, Mira Horseman

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Boxos

Veterán
Játékos
Üzenetek:251
Amunet Khalifa
panaszkonyvj.png

Neved: Trevor Bradshaw
Játékos(ok) neve: Juan José Ramirez, Gus Darwin, Mira Horseman
Panasz oka: Motozás RP elhanyagolása ((NonRP)), ForceRP, MG,
Panasz kifejtése: Sandy Shoras-ba fel borultam a kocsival, majd egy kis idő után megjelenet Juan José Ramirez, kérdezte hogy mi történt, mondtam neki hogy, felborultam. Aztán úgy csinált mintha igazoltatna. Mivel nem mondta hogy ez egy igazoltás lenne így nem adtam át neki a jogsit, ez után felszolítót 3-szor, és le sokkolt. Reagálni se tudtam rá, majd be ületet a kocsiba, majd a karakterem idegeségébe el kezdet velük ordibálni és tárád szavak használni. Mikor oda értünk Paletoi BCSO HQ-ra, majd ott ki segített a kocsiból és falhoz vágót, ott, semmi motozás RP-t nem csinált. Meg kérdezte /do-ba hogy hol található a kés, boxer, füvescigi, telefon, rádió. Le /do-tam neki hogy mi hol található, erre Juan José Ramirez ki MG-te, hogy hol vannak a tárgyaim. Akkor én kicsit fel idegesítettem magam ezen és át adtam neki mindent, majd be menetem az épületbe. Ott megragadót és bevittek a kihallgatóba. Ott ment egy darabig a beszélgetés, egy kis idő után oda jött hozzám, fel akart segíteni, én fel álltam a székből Juan elé, el kezdtem írni az RP-t de ő egy ForceRP-vel kigáncsolt és a földre vitt, majd azt RP-te, gumibot helyet, hogy egy viperával össze vert. Majd ez követően Gus Darwin is meg érkezet, majd ő is RP-ni kezdet velem, én természetesen ellen álltam neki és őt is le akartam fejelni tiszta erőből, ami sikerült is meg fejelnem Gus Darwin orrát, természetesen nem tőrt el neki, és ő is falhoz nyomot. Utána a lába közé akartam térdelni és azt letudta valahogy reagálni, úgy hogy nem is arra figyelt. Aztán a földre kerültem és egy harmadik személy is oda jött, Mira Horseman, aki szintén fejbe rugót olyan erővel hogy be csúsztam a sarokba. Majd egyszere hárman és volt mikor ketten RP-tek velem, Gus éppen a sokkolót használta, közbe meg Mira kezdet el rugdosni, vagy éppen szintén ő is viperával ütni. Akkor Mira fejbe rugót és elájultam tőle amekkora erővel fejbe talált. Aztán megfogtak 3-4-en és be vittek a cellába. Természetesen mind végig bilincsbe voltam.
Bizonyíték (kép, log, videó): Log
Megjegyzés: Lehetséges, hogy én is hibáztam valamit, amiért vállalom a felelőséget, ha volt is hibám.
 

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:99
Bob_Kowats
Szia! @Henzó azóta ott volt az esemény alatt amióta te OOC jelezted, hogy nem folytatod az RP-t. Ő úgy érzem tudja mind a két oldalt képviselni ebben a panaszban.
Illetve ezek előtt gondatlan vezetés indokával lettél igazoltatás alá vonva ahol jeletem, hogy igazold magad jogosítvánnyal, de te helyette inkább karaktereddel a verbális provokációt és fenyegetést választottad szidalmazás formájában.
 
Utoljára szerkesztve:

Boxos

Veterán
Játékos
Üzenetek:251
Amunet Khalifa
Sziasztok. Ki mentettem a lényeges részeket, de ha kell el tudom én is küldeni az egészet.

[16:35:44] *** Juan José Ramirez Trevort a falig vezeti ahol a falnak nyomja, lábait kiterpeszti kisterpeszbe.
[16:36:31] Juan José Ramirez mondja: Van magánál szúró vágó eszköz?
[16:36:53] Juan José Ramirez mondja: Válaszoljon.
[16:37:08] Trevor Bradshaw mondja: Nincs.
[16:37:19] *** Juan José Ramirez megmotozza Trevor Bradshaw-t.
[16:37:49] *** Hol van a rugós kés, boxer, cigaretták, két telefon és a rádió? [Juan José Ramirez]
[16:39:10] *** kés a bakancs szába van, csak akkor találhatja meg ha leveszik a cipőjét. Cigit bent vagy a cigis dobozba, Boxer a kabát jobb zsebébe, telefon, rádió a nadrág zsebekbe. [Trevor Bradshaw]
>> Juan José Ramirez mivel rendőrségi procedúra a cipők átnézése az épületbe való belépés előtt így a kést és a boxet a földre pakolta.

[17:07:12] *** Trevor Bradshaw fel kell a szákből és szembe áll a Juan-al.
[17:07:34] *** Juan José Ramirez kigáncsolja Trevort majd viperájával ütni kezdi.
[17:07:35] *** Juan José Ramirez elővesz egy fegyvert. (Gumibot)
[17:07:37] [INFO-warning] Sérülést szenvedtél a hasad tájékán. Menj orvoshoz, mert különben elvérzel!

[17:09:57] *** Juan José Ramirez viperjáját a földbe csapja vissza teszi a helyére majd az övére helyezi.
[17:09:57] *** Juan José Ramirez elrak egy fegyvert. (Gumibot)

[17:21:58] *** Trevor ki lett gáncsolva majd a földre kerülése után több ütést kapott egy viperával teste több részére. [Juan José Ramirez]

[17:36:22] *** Trevor Bradshaw fel kell a földről, majd oda áll a Gus ellé és hirtelen hátra hajta a fejét majd lefejeli Gus-nak az orrát teljes erőből ahogy birja.
[17:36:43] Gus Darwin megpróbál(ja) kitérni a fejelés elől. és nem sikerül neki.
[17:37:27] *** Gus Darwin orrához kap, a falnak dől, lábával rúgja meg Trevort.
[17:37:46] *** hogy hogy nem tört el Gus orra? [Trevor Bradshaw]
[17:38:13] *** Sok minden határozza meg egy orr törését, nem feltétlen törik el egy ütéstél ahogy egy fejeléstől sem. [Gus Darwin]
[17:38:32] *** Gus Darwin kicsapja viperáját, arrébb áll és egy erős, gyors ütést mér Trevor hajlatába.
[17:39:18] *** Trevor Bradshaw amikor megrugja Gus, kissé össze görnyed, majd vissza fel egyenesedik és jobb lábával gyomron rugja a férfit.
[17:42:09] *** Gus Darwin ellép Elizabethtől, megkerüli őt és Trevor torkát fogja meg.
[17:42:19] Gus Darwin megpróbál(ja) felnyomni a falra Trevort a torkánál fogva. és sikerül neki.
[17:42:31] *** Juan José Ramirez Trevor mellkasához nyomja a tasert.
[17:43:01] *** Gus Darwin ahogy Trevor a falon van egy erős ütést mér Trevor gyomrába.
[17:43:23] *** össze görnyed az ütéstől. [Trevor Bradshaw]
[17:44:33] *** Gus Darwin hangját hallatszódik a düh, hátra szól. !{} Jensen jól van?
[17:44:37] *** Juan José Ramirez megfogja Darwin vállát.
[17:45:06] *** Gus Darwin bólint Juan szavára, hangsúlyából lejjebb vesz, szorításán erősít.
[17:45:53] *** fogja még Gus, Trev nyakát? [Trevor Bradshaw]
[17:46:07] *** Sőt, 1 perccel ezelőtt a szorításán is erősített. [Gus Darwin]
[17:46:55] *** Trevor Bradshaw jobb lábával hirtelen Gus lába közé térdel egyet.
[17:47:13] *** Juan José Ramirez elteszi a tasert, előveszi ismét a viperát, most viszont nem állít magán.
[17:47:13] *** Juan José Ramirez elrak egy fegyvert. (Sokkoló)
[17:47:13] *** Juan José Ramirez elővesz egy fegyvert. (Gumibot)
[17:47:15] *** Gus reflexei gyorsak, térlátásával mindent lát. [Gus Darwin]
[17:47:23] Gus Darwin megpróbál(ja) megpróbál a látott rugás elől kitérni. és sikerül neki.
[17:47:41] *** Gus Darwin ellép egyet balra, egy jobb ütést mér Trevor állkapcsába.
[17:47:47] *** Gus Darwin ellép tőle, utat ad Ramireznek.
[17:48:14] *** Mira Horseman elnyomja a sokkolót a helyére, leaggatja a viperát.
[17:48:16] *** Mira Horseman elrak egy fegyvert. (Sokkoló)
[17:48:20] *** Mira Horseman elővesz egy fegyvert. (Gumibot)
[17:49:46] *** Juan José Ramirez viperjáját a földhöz nyomva összecsukja majd elteszi.
[17:49:48] *** Juan José Ramirez elrak egy fegyvert. (Gumibot)
[17:51:06] *** Mira Horseman bal kezét felvezeti, igazgat az axonján- szokásosan taktikusan ahogy elhúzza a kezét lekapcsolja.
[17:55:47] *** Mira Horseman közelebb lép, jobb lábát nagyobb lendülettel indítja meg hogy beljebb rugja Trevort, pont a kamera alatt legyen- így ne legyen látásba.
[17:55:51] *** Trevor Bradshaw aki a lábánál áll azt az egyik lábát hátra hajta és erősen el löki magától. .
[17:56:39] *** Mira Horseman felkukkant a kamerára majd lendít a viperán és egy határozott mozdulatot indít meg.
[17:57:01] *** Trevor a rugás hatására, össze görnyed. . [Trevor Bradshaw]
[17:57:05] Gus Darwin mondja: Ami sok az sok. *kicsatolja fegyvertokját, előveszi sokkolóját, odalép Trevorhoz és felhúzza a nadrágjának a szárát, belenyomja a sokkolót, de még nem húzza meg.*
[17:57:08] *** Gus Darwin elővesz egy fegyvert. (Sokkoló)
[17:57:17] *** Mira Trevor fejét célozta, eléggé nagy erővel küldte, ez kiütheti. [Mira Horseman]
[17:57:18] Gus Darwin mondja: Ja, ez fájni fog kicsit.
[17:57:29] *** Gus Darwin meghúzza sokkolóját, a sípolásig nyomja azt.
[17:57:31] *** Trevor Bradshaw le lett sokkolva. [Gus Darwin]
[17:57:55] *** Gus Darwin a sokkoló sípolását követően elveszi, kissé pihenteti.
[17:58:19] *** mikor Mira fejebe rugta elvesztete az eszméletét, így nem érzed semmit a sokkólás miatt. [Trevor Bradshaw]
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:820
Én is részese voltam a pk-nak Henzó engedélyével szólnék hozzá.

[16:39:12] *** kés a bakancs szába van, csak akkor találhatja meg ha leveszik a cipőjét. Cigit bent vagy a cigis dobozba, Boxer a kabát jobb zsebébe, telefon, rádió a nadrág zsebekbe. [Trevor Bradshaw]
Nos véleményem alapján ez egy bullshit rp, hogy a bakancsban van benne a kés. Viszont ha a Bakancs "szába" szárát akarja jelenteni, az egy alapos ruházatátvizsálásnál megtalálható, főleg úgy, hogy a legtöbb esetben a fűzőt is kiszedik a cipőből. Ha meg a talp alatt van a kés, ahoz meg valamiféle elő rp kellene.
 

Boxos

Veterán
Játékos
Üzenetek:251
Amunet Khalifa
Én is részese voltam a pk-nak Henzó engedélyével szólnék hozzá.

[16:39:12] *** kés a bakancs szába van, csak akkor találhatja meg ha leveszik a cipőjét. Cigit bent vagy a cigis dobozba, Boxer a kabát jobb zsebébe, telefon, rádió a nadrág zsebekbe. [Trevor Bradshaw]
Nos véleményem alapján ez egy bullshit rp, hogy a bakancsban van benne a kés. Viszont ha a Bakancs "szába" szárát akarja jelenteni, az egy alapos ruházatátvizsálásnál megtalálható, főleg úgy, hogy a legtöbb esetben a fűzőt is kiszedik a cipőből. Ha meg a talp alatt van a kés, ahoz meg valamiféle elő rp kellene.
Pontosabban, egy rugós késről beszélünk, és a bakancs lábszárához volt bedugva. Tapasztalataim alapján egyszer sem nézte át senki a cipőt sose, csak pont most. De ha már az RP-nél tartunk, a motozás nem volt le RP-ve.
 

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-
[a] Sziasztok!

Az ügyről kaptam logot és videót is, az egész lefolytatásában több hibát is felfedeztem mindkét oldalról.

Az igazoltatás miértjére az alábbi sorok választ adhatnak.

[16:02:15] Juan José Ramirez mondja: Hát itt mi történt?
[16:02:18] Trevor Bradshaw mondja: Háát.
[16:02:32] Jackson Meyers mondja: Na szépet.
[16:02:39] *** Juan José Ramirez biccent Meyers felé is.
[16:02:40] Trevor Bradshaw mondja: Rá jöttem hogy nem szabad nitrozni, mikor ki kapóm két kerékra a kocsit.
[16:02:41] *** Jackson Meyers eltekint Trevor kocsija felé.
[16:02:57] Juan José Ramirez mondja: Mhm.
[16:03:07] Trevor Bradshaw mondja: Gondoltam én iiij de fasza ötlet lesz, de hát, nem volt az.
[16:03:15] Juan José Ramirez mondja: Akkor kérnék egy jogosítványt. - Értesítettek valami autó szállítót?

Szócsatát követően történt egy sokkolás, aminek a megelőzésére elegendő idő lett adva számodra, te mégis az alábbi sorok mellett döntöttél.

[16:14:22] Trevor Bradshaw: (( mit csinálsz ember? ))
[16:14:40] Trevor Bradshaw: (( keretem az animat. ))
[16:15:17] Trevor Bradshaw: (( veled is lehet ám RP-ni. ))

Itt közben IC tevékenységet folytattak veled, amire neked reagálnod kellett volna az OOC chat helyett.

[16:15:15] *** Juan José Ramirez bal kezével a bilicsét előveszi, azzal Trevor kezeit kezdi bilincselni.
[16:15:28] *** Trevor ellenkezik? [Juan José Ramirez]
[16:16:00] *** Trevor ellenkezik a bilincselés közben? [Juan José Ramirez]

43 másodperc reakcióidő után pedig meglettél bilincselve.

[16:16:11] *** Juan José Ramirez megbilincseli Trevor Bradshaw-t!
[16:16:32] Juan José Ramirez: (( reakció hiányában max később leveszem ))

Ismételten következett egy reakció felőled OOC chaten.

[16:16:41] Trevor Bradshaw: (( leszarom. ))
[16:17:23] Trevor Bradshaw: (( befejeztem veled az rp-t, csinálj amit akarsz. ))

Ettől függetlenül az RP szituációt folytattad, viszont a sokkolásra és a bilincselésre semmilyen reakciót nem tettél. Semmit nem tudhattak a környezetedben lévők, hogy a karakteredre milyen hatással lehettek az események.

Ugrunk egy kicsit Paleto Baybe, pontosabban a BCSO HQ udvarára.

[16:35:46] *** Juan José Ramirez Trevort a falig vezeti ahol a falnak nyomja, lábait kiterpeszti kisterpeszbe.
[16:36:32] Juan José Ramirez mondja: Van magánál szúró vágó eszköz?
[16:36:54] Juan José Ramirez mondja: Válaszoljon.
[16:37:09] Trevor Bradshaw mondja: Nincs.
[16:37:20] *** Juan José Ramirez megmotozza Trevor Bradshaw-t.
[16:37:51] *** Hol van a rugós kés, boxer, cigaretták, két telefon és a rádió? [Juan José Ramirez]
[16:39:11] *** kés a bakancs szába van, csak akkor találhatja meg ha leveszik a cipőjét. Cigit bent vagy a cigis dobozba, Boxer a kabát jobb zsebébe, telefon, rádió a nadrág zsebekbe. [Trevor Bradshaw]

Kapunk egy szituációt, ami egy ruházat átvizsgálás. Amit viszont nem kapunk meg az a kivitelezés formája, amire viszont a későbbiekben hivatkozol ame formájában reflektálva Trevor do-jára.

[16:40:35] >> Juan José Ramirez mivel rendőrségi procedúra a cipők átnézése az épületbe való belépés előtt így a kést és a boxet a földre pakolta.
[16:40:48] Trevor Bradshaw: (( ez mi? ))
[16:41:13] Juan José Ramirez: (( rabosítva leszel, át vizsgálják mindig a ruházatát az embereknek, főleg ha bakancs van rajtad ))

Erről megkérdeztem több embert is rendvédelmi oldalról a válasz mindenkitől az volt, hogy ezt nem az udvar közepén fogják tenni.

[16:41:57] Trevor Bradshaw: (( tegyekbe aj-ba vagy hivjatok rám admnt, de ezt így nem vaygtok hajlando folytatni, hogy ki mg-zed a tárgyakatr. ))

Az RP továbbra sem lett megállítva adminisztrátor által.

[17:07:14] *** Trevor Bradshaw fel kell a szákből és szembe áll a Juan-al.
[17:07:36] *** Juan José Ramirez kigáncsolja Trevort majd viperájával ütni kezdi.
[17:07:36] *** Juan José Ramirez elővesz egy fegyvert. (Gumibot)
[17:07:37] [INFO-warning] Sérülést szenvedtél a hasad tájékán. Menj orvoshoz, mert különben elvérzel!

Kettő másodperc alatt forgott le a következő esemény, ahol Trevor kapott egy gáncsolást és egy kiadós verést is a reakció esélyének megadása nélkül.

[17:09:58] *** Juan José Ramirez viperjáját a földbe csapja vissza teszi a helyére majd az övére helyezi.

Függetlenül attól, hogy US szabályozások szerint használhatnak-e viperát, vagy sem a józan ész elvét követve gumibot volt nálatok és nem vipera. Pontosan úgy, ahogy a Glock sem airsoft és a marihuána gumó sem petrezselyem.

Ennél az esetnél történt meg először, hogy Trevorhoz bármilyen segítségnyújtást hívtatok.

[17:11:30] [BCSO] [Deputy Sheriff [Bonus I]] Juan José Ramirez: SHERIFF-334 az LSMD felé, egy személy megpróbált megtámadni a kihallgatóban, orra és szája hevesen vérzik, megkezdtük az ellátását de mentőt szeretnénk kérni.

Történt ismét egy ellenállás, aminek következtében Gus kapott egy fejelést. A következő do parancsok zajlottak le.

[17:37:47] *** hogy hogy nem tört el Gus orra? [Trevor Bradshaw]
[17:38:15] *** Sok minden határozza meg egy orr törését, nem feltétlen törik el egy ütéstél ahogy egy fejeléstől sem. [Gus Darwin]

A gáncsoláshoz hasonló eset történt nem sokkal ezután.

[17:42:10] *** Gus Darwin ellép Elizabethtől, megkerüli őt és Trevor torkát fogja meg.
[17:42:20] Gus Darwin megpróbál(ja) felnyomni a falra Trevort a torkánál fogva. és sikerül neki.

A /try lehetősége Trevor kezében volt a kitérésre, vagy ennek megakadályozására. Ebben a formában ez ForceRP.

[17:45:54] *** fogja még Gus, Trev nyakát? [Trevor Bradshaw]
[17:46:09] *** Sőt, 1 perccel ezelőtt a szorításán is erősített. [Gus Darwin]

Cselekményeket, amiket a karakterünk végez, ha az nem fiktív akkor a jelenben RP-zünk.

A lényeget kiragadtam, de az eset közel sem volt ilyen rövid. Négy Deputy lesokkolta Trevort másodjára és sokadik alkalomra mértek még ütést rá. Mindezt úgy, hogy végig két emberen Axon is volt és csak az utolsó esetnél jutott eszébe az embereknek, hogy kikapcsolják. Sokadik alkalommal átfutva az ügyet úgy gondolom, hogy Mira Horseman és a meg nem említett Deputykon kívül mindenki követett el valamilyen szabálysértést.

Összegezve a dolgokat történt itt OOC chatre vonatkozó szabálypont megszegése, NonRP, Hanyag RP, ForceRP.

Trevor Bradshaw szankcióban részesül az OOC chatre vonatkozó szabálypont megszegése és hanyag RP miatt.
Juan José Ramirez szankcióban részesül hanyag RP és ForceRP miatt.
Gus Darwin szankcióban részesül OOC chatre vonatkozó szabálypont megszegése és ForceRP miatt.
Mira Horseman nem követett el szabálysértést.

Ezen felül az ügyben felmerült további problémákat továbbítom a frakciókért felelős management irányába. [/a]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó