Travis Raymond -> Zalánovics

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

trevi

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Adminisztrátor(ok) ellen


Neved: Travis Raymond
Adminisztrátor(ok) neve: Zalánovics
Panasz oka: Értelmetlen trollkodás a rádión.
Panasz kifejtése: Tulajdonképpen annyit csinált, hogy a rádió frekinkre felcsatlakozott és perceken át nyomogatta a gombot.
Bizonyíték(Kép, log, videó): https://gyazo.com/624148cf871afc8b09f0f6433f95ff0e
Megjegyzés: Shadow playt nem tudtam időbe benyomni így csak pár másodpercnyi indokolatlan rádió nyomogatás vehető ki a gifen.
 

Zalánovics

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Szia, nem nyomkodtam a gombot, csak véletlen detecten volt az ALT:V-s voice, amint észrevettem leléptem és átállítottam, utánna hallgattam tovább a frekvenciát. Elnézést kérek, ha ezzel technikai malőrrel kellemetlenséget okoztam.​
 

trevi

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Ez elég érdekes, mert egy jailem sincs és egyik haveromnak sincs jailje. Mellesleg azóta még egyszer elkezdted nyomkodni a rádiót, konkrétan 2perccel ez előtt... szóval egyáltalán nem értem mit hordtál most itt össze.

Ezt az utóbbi állításom, hogy most is nyomogattad alá tudom támasztani. A következő linkkel.

https://gyazo.com/5b14dc7a9fbdbde6e3d3d1ed18a195ac

EDIT:Kérlek írj új hozzászólásokat mert egyszerűen követhetlen amiket editelsz az első hozzászólásodon.
 

Zalánovics

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Bocsánat, összekevertem egy másik üggyel, módosítottam az előző hozzászólásomat. Konkrétan nem emlékszem erre, mivel sok frekvenciát átnéztem, abban viszont 100%-ig biztos vagyok, hogy ez nem direkt volt. Azt gondolom, hogy ezt PM-ben meg tudtuk volna beszélni. Többet nem szeretnék hozzáfűzni.​
 

trevi

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Én megértem, hogy összekeverted a két ügyet és azt is megértem, hogy ellenőrzöd a frekvenciát ezzel nincs is baj ha nem élsz vele vissza természetesen. Azért nem PM-ben szóltunk neked mert a rádión visszaszóltunk, hogy fejezd be, ennek ellenére a későbbiekben ismét tapasztaltuk azt, hogy nyomogatod a gombot. Sőt miközben itt PK alatt írogattunk is pittyegett a rádió tőled.
 

Zalánovics

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Nem hallottam, hogy szóltatok, a pittyegés a PK-ra való válaszolásom miatt lehetett, mivel letálácztam a játékot és az N betűre van állítva a beszéd. Mégegyszer elnézést kérek.​
 

trevi

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Tesztelgettük ezt a letálcázunk és nyomjuk a gombot a rádióhoz dolgot és nem tudjuk neked ez hogy jött össze mert mi nem halljuk ilyenkor egymást.  :eek:
Én azt mondom ne floodoljuk tovább hozzászólásokkal ezt a pk-t, akinek kell szerintem el tudja dönteni, hogy mi történhetett, várjuk meg őt. Haragudni meg ez miatt nem fogunk. Egyszerűen nem tudtuk mire vélni a történteket és nyilván nem szeretnénk végig hallgatni azt ahogy pittyeg a rádió se most se a jövőben.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Technikai hiba történt Zalán részéről. Remélem, hogy nem rontotta ez el az RP-teket, a továbbiakban felhívom az adminok figyelmét az ilyenre.

[admincontroller]Jogos.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó