Traffipaxok

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» pdf#4516 «

Ötleted leírása

» Traffipaxok számának csökkentése, hiszen átmegyek egy utcán és 4 darab traffi fog meg. «


Csatolmányok

» Válasz «

Egyéb megjegyzések

» A patch előtt nagyon kevés volt, ez tény, de ez elég nagy túlzás már. «



 

LAC!

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:782
Sean Maverick
Egy kicsit valóban sok van belőlük, szinte lépten nyomon. Kicsit ritkíthatnánk.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Ha valaki szeretne menekülni, szeretne egy pici adrenalint adni a rendvédelemnek, micélból van szükség a folyamatos nyomonkövetésre, amikor egy autó mindíg az üldözött seggében van? Jelen állapotában keresem az alternatívát, hogy hogyan tudok rendszám nélkül, észrevétlenül kimenni Paletoba. (Szabályosan) Sehogy. Nekem teljesen mindegy, hogy mennyi trafipax van, de az, hogy a korábbi 3 helyett most van 5-6 darab egy útszakason, azt kissé sokallom én is. Természetesen van /limiter meg "L" betünk, de ne mond azt, hogy se sosem rúgnád el neki ;)
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:662
Dexter Sosa
Ha valaki szeretne menekülni, szeretne egy pici adrenalint adni a rendvédelemnek, micélból van szükség a folyamatos nyomonkövetésre, amikor egy autó mindíg az üldözött seggében van? Jelen állapotában keresem az alternatívát, hogy hogyan tudok rendszám nélkül, észrevétlenül kimenni Paletoba. (Szabályosan) Sehogy. Nekem teljesen mindegy, hogy mennyi trafipax van, de az, hogy a korábbi 3 helyett most van 5-6 darab egy útszakason, azt kissé sokallom én is. Természetesen van /limiter meg "L" betünk, de ne mond azt, hogy se sosem rúgnád el neki ;)
rúgd meg offroadon, ott kell közlekedni ha ennyire keresett személy vagy.
 

Noblesse

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:185
Trinity Hope
Véleményem szerint nem az illegál miatt lett a sok trafi telepítve hanem a folyamatos 198-as sebességgel száguldozó egyének miatt. Nem reális, hogy mindenki száguldozik mindenhol főleg a városban nem. Az, hogy a rendvédelemnek mennyire hasznos már más kérdés. Csak a körözött és rendszám nélküli autókat jelzi be a rendszer a PD-nek, véleményem szerint nem nagyon ugrik egy rendszám nélküli autóra a PD, amennyiben igen úgy ezt akár ki is lehet használni az illegálnak. Lekapja a rendszámot több kocsiról és elkezd a város egyik végén szaladgálni a trafipax alatt, hogy oda csődítse a PD-t míg az FK másik fele a legtávolabbi ponton mondjuk elkezdi a boltot rabolni. Akár 2-3 személy külön kocsival is lefoglalhat 2-3 egységet így csökkentve mondjuk az említett boltrabláson a PD számát, arról ne is beszéljünk, hogy amennyiben fontosabb számukra a rablás úgy el fognak engedni. Mondjuk személy szerint a PC-ben a rendszámra vonatkozó pontot úgy alakítanám, hogy első esetben csak pénz bírság és maximum utána büntetném börtönnel ha valaki leszedi a rendszámot. Esetlegesen ha valaki kijelentené a járművét úgy automatikusan lekerülhetne róla a rendszám és jelezhetné a PD-nek, hogy használaton kívüli jármű közlekedik. Ezen a módon meg akár ténylegesen csak büntetést lehetne osztani mondván, hogy most viszi a járművet bejelenteni vagy elfelejtette újra bejelenteni.

UI: Mondjuk a gettóban vagy az illegál területeken mondjuk megszüntetném a trafikat, mert hallottam olyanról, hogy konkrétan a ház előtt volt így akár hányszor kiálltak kocsival a garázsból már jelzett is a trafi.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó