További ötletek

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Blaise

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:57
Sziasztok!
Gyűjtöttem további ötleteket a játékom során, viszont tanulva az előző topicból a hibákat/bugokat mantisra töltöm fel.

1) Csonttörés nehezebbé tétele
Múltkor írtam már egy topicot, amiben a csonttörésről is szó volt, hogy ne essen össze a karakter folyamatosan, hanem szimplán kapjon egy futás blokkot, viszont most nem erről van szó. Nagyon könnyen eltörik a csont, kiszállok az álló kocsiból, a sofőr megindul 20km/h-val és már törik is a csontom. Esek 1-2 métert, és ismét eltörik legalább 1 csontom. Ez szerintem túlzás. Néha bug miatt is eltörik egyébként.

2) Lehessen első beszállóként is anyósülésre, valamint hátsó ülésre is beülni
Most ha beszállok elsőnek, akkor fixen vezetőre ülök be F-el, G-vel pedig nem is mindig enged beszállni.

3) A járművek porosodásának visszafogása
Értem én, hogy sivatag, és por van mindenhol, viszont az hogy lemosom a kocsit és 1 km megtétele után ugyanúgy megjelenik az oldalán vastagon a por egy kicsit túlzás. Szerintem ezt jó lenne kicsit visszább venni, ha lehetséges.

4) Telefonszám egyszerűbb elmentése
Ha már egyszer hívtunk egy számot, akkor sincs olyan lehetőség, hogy az adott telefonszámot elmentsük, hanem külön meg kell jegyeznünk, vagy le kell jegyzetelnünk például OOC chatbe a számot. (Főleg) az előbbi esetnél fennáll a lehetősége, hogy hibásan mentjük el a számot, amiből később problémánk adódhat.

5) Maradjunk a telefonnál: lehetne külön text alapú is a telefon, mixelve választható opcióként, mint az a rádiónál is van. Ok: drága az SMS, főleg ha az ember küld egy ügyben 4-6-8 SMS-t. Telefonálás olcsóbb lenne szerintem, de ha nem, akkor is jó lenne, ha lehetne oda is írni – lehetőleg ne csak pár szót egy sorba, hanem hasonlóképp, ahogy az SMS-nél is meg van oldva.

6) Autószalon keresőrendszer
Lehetne egy új rendszert vinni a szalonba, hogy a játékos könnyebben kereshessen például árkategória, vagy név szerint az autókra. Erre azért lenne szükség, mert nagyon sok az autó – ami hozzáteszem jó – és elég nehéz kikeresni azt a párat, amivel épp szemez az ember, valamint nehéz megtalálni azokat az autókat, amiket éppen megengedhet magának.

7) A jármű nyitott ablakán, illetve motoron szerintem jó lenne, ha kihallatszódna a zene a külvilág fele
Így logikus.

8 ) Nyomás egyszerűbb állítása
Bányász munkánál az olvasztóüzemben jó lenne, ha lehetne állítani a nyomást (bar) például szám beírással, vagy lehetne előre odamappolt gomb például 50, 60, 200, 300, 400 barral.

9) A traffipax már 1 km/h sebességtúllépésnél is büntet
Jó lenne egy kis tűrés, például +/- 5-10km/h. 1 km/h-t nagyon könnyen átlép az ember, és a végén nem mer menni már nemhogy 120-al sem, de még 110 felett sem. Így kényelmesebb lenne ez a tűréshatár.

10) Öltözékek mentése
Jó lenne, ha lehetne menteni az öltözékeket. Tehát különböző outfiteket állíthatna össze magának a játékos, amiket bármikor 1-2 kattintással elérhet, és nem kell mindig mindent ki-be húzogatni.

11) Konditeremben írhatná, hogy A és D gombokkal tudjuk mozgatni a minigame kurzorját. Én egérrel próbáltam párszor, és nem értettem hirtelen, hogy mi van.

12) Lehetnének háziállatok (kutya, macska), valamint vadon élő állatok (pl. szarvas, nyúl), mint a sima GTA V-ben.
Csak arra kéne figyelni, hogy az út közelébe lehetőleg ne spawnoljanak le, és ne rohangáljanak ki az autópályára.

13) Tudom, hogy scriptileg van írva, de jó lenne ha az M betűt át lehetne valahogyan állítani kurzor előhívó gombról
Oldalsó egérgombon nekem sokkal kényelmesebb lenne például.

14) Az inventoryt és/vagy a telefont lehessen mozgatni a képernyőn, ha meg vannak nyitva.
Egyszerre ha mindkettő meg kell legyen nyitva (például fegyveralkatrészeket adsz el és nem tudod a nevüket pontosan), akkor ez jól jönne.

Ennyi lenne, amit így összeszedtem, várom a véleményeket az ötletekről!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó