Toma Zivic - Jane

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Gácsér

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
kayden tran
Név: Toma Zivic
Adminisztrátor neve: Jane
Indok: Szabályzat többszörös megszegése.
Tiltás időpontja: 2023-04-22
Meddig tart a ban: Örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ezzel együtt kettő alkalommal.
Miért kérsz unbant: Szeretnék újra a közösség tagja lenni, szeretnék ismét a baráti társaságommal együtt RPzni, ez idő alatt átolvastam a szerveszabályzatot és megértettem a tiltásom okát. Szeretnék elnézést kérni mindenkitől, akinek bosszúságot okoztam a cselekedeteimmel, megígérhetem, hogy ezentúl odafigyelek, hogy milyen tevékenykedést folytatok a szerveren.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Az OOC stílusomon változtatok, nem fogok nonrps szituációkat generálni, a szerverszabályzat betartása és annak megfelelően cselekszem.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Igen
 
Utoljára szerkesztve:

Jane

Pletykafészek
Very Important Person
Üzenetek:112
Jane
[M] Szia Kacsa.
Amennyiben hajlandó vagy a szabályzatot teljes mértékben betartani, feloldom a kitiltásodat.
Utolsó utáni eséllyel folytathatod a szerveren a játékot, viszont a legapróbb szabályszegés esetén a ban visszakerül rád és soha többet nem lesz feloldva!

Elfogadod?
[/M]
 

Gácsér

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
kayden tran
[M] Szia Kacsa.
Amennyiben hajlandó vagy a szabályzatot teljes mértékben betartani, feloldom a kitiltásodat.
Utolsó utáni eséllyel folytathatod a szerveren a játékot, viszont a legapróbb szabályszegés esetén a ban visszakerül rád és soha többet nem lesz feloldva!

Elfogadod?
[/M]
Persze, elfogadom. Minden világos.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó