Toma Zivic - Jane

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Gácsér

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
kayden tran
unban.png


Név: Toma Zivic
Adminisztrátor neve: Jane
Indok: Szerverszabályzat folyamatos megszegése.
Tiltás időpontja: 2023-04-22 19:03:03
Meddig tart a ban: Örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ezzel együtt kettő.
Miért kérsz unbant: Ebben a két napban mindent átgondoltam, amin változtatni kéne mindenképpen, hogy megfelelő viselkedést és stílust vigyek végig a szerveren. Már most bánom az egészet, hogy ki lettem tiltva a szerverről, napok óta nézem a srácokat ahogyan tolják aktívan a szerepjátékot, és teljesen őszinte leszek, de már hiányzik a minőségi szerepjáték számomra. Teljesen bánom a mozdulataimat, amiket tettem a szerveren az elmúlt időben, újra képviselni szeretném ennek a szervernek a közösségét, és mint roleplay világát. Egy új esély társasáságában bebizonyítani a tetteimet, hogy teljesen komolyan gondolom az UB megírását, és megmutatni, hogy valójában, hogy mire vagyok képes.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Mindenképp a stílusomon, és viselkedésemen. Kevesebb lövöldözést hajnalok - hajnalán, normális szerepjátékot akarok képviselni a srácokkal teljes mértékben, semmiféle szabályszegést se végre hajtani, ami súlyos tetteket von maga után. Bánom az egész viselkedést, amivel képviseltem saját magamat az elmúlt időben, minden egyes negatív jelenségen változtatni pozitív irányba. Eddig nem volt észrevehető, hogy ráfeküdtem volna az RP világára, ezért megmutatnám a tudásomat. Nem a lövöldözés lenne a főszereplő számomra, hanem százszázalékban az szerepjáték.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Igen, jogosnak érzem.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó