/toggov parancs behozatala

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Jimmy Barnhill // Csatahajó#4395 «

Ötleted leírása

» /toggov parancs behozatala «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Rendszeresen megjelenő, felhívások / Lifeinvader-ös szövegek elrontják egyes esetekben a hosszadalmas rpket, így arra gondoltam, hogyha valaki nem szeretné ezeket a dolgokat látni, akkor egy parncs segítségével (/toggov) kilehet kapcsolni ezt és vissza késöbb.«



 

Doctor Juan

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:227
Frank Dudek
Jaj de jó is lenne végre!
De sajnos minden próbálkozásnál kudarcba fulladt ezzel kapcsolatban.. PEDIG tényleg nagy igény lenne rá hogy kikapcsolhatóak legyenek, és ne csak korlátozva legyenek hogy X időnként oszthatják meg az információkat mindenkivel aki a szerveren van.
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Régebben volt már egy hasonló ötlet, szerintem esélytelen hogy most másképp alakuljon.
 

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
Már többszörösen is fel lett hozva ez az ötlet. Mindegyik alkalommal elutasításra került.
Példának a sajátomat tudom felhozni: https://forum.onerp.hu/threads/weazel-news-gov-kikapcsolhatása.13260/page-2#post-33970
Megnéztem a topciot, amit küldtél. Mivel már nincsen Weazel News és a Lifeinvader is csak fraki hirdetés szövegeket dobál ki, így már nincs az mint régebben volt, hogy a fontos hírek miatt elengedhetetlen, hogy lásd ezeket a dolgokat.

Iletve annyival egészíteném ki a dolgot, hogy hamár ezt nem, akkor a tippeket lehessen már kikapcsolni valahogy, mert az még a GOV-nál is rosszabb.
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Megnéztem a topciot, amit küldtél. Mivel már nincsen Weazel News és a Lifeinvader is csak fraki hirdetés szövegeket dobál ki, így már nincs az mint régebben volt, hogy a fontos hírek miatt elengedhetetlen, hogy lásd ezeket a dolgokat.

Iletve annyival egészíteném ki a dolgot, hogy hamár ezt nem, akkor a tippeket lehessen már kikapcsolni valahogy, mert az még a GOV-nál is rosszabb.
Chat beállítások fül alatt megtalálod.
1666038246230.png
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó