Tiffany Wayans --> Dani.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Jerold Brown

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
unban.png


Név:Tiffany Tiffany Wayans Aka Jerold
Adminisztrátor neve: Dani
Indok: Utolsó esély eljátszva. 
Tiltás időpontja: 2021.03.07
Meddig tart a ban: Örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről: 1x

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Szeretnék vissza térni a megszokott közzöséghez,régóta RP-ek már, még SA-MP-on kezdtem, és igazából amióta az MTA beindult, ez volt a szerver ahol 2014-be érezhettem magamat RP terén. 
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Eddig igazából, nem értettem, miért kell ilyen szigorú szabályzat a közlekedésre. És ahogy írtam Daninak is privátba,voltam egy két helyen,és így látva,hogy ez más szerveren nem divat így már felfogtam,sőt így elgondolkodva az immerzió rombolás nem értem,hogy eddig miért nem volt divat.Nem csak a közlekedésre értem,úgy átlagosan is. És így,hogy láttam mi folyik más helyeken,így már rájöttem,hogy eddig miért kaptam szankciót a közlekedéseimért.Ugyebár az útolsó esélyem is azzal ment el, hogy a vagrantal átmentünk egy farmon ahol dolgoznak.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Határozottan igen. Volt időm gondolkodni,+ mint ahogy fent említettem más volt az adott pillanatban végig gondolni,és idegeskedni, hogy ezért kaptam a bant. És más az,hogy láttam mi folyik másohl, és miért kellet az immerzió rombolás szabálya. Szóval összegezve IGEN, jogosnak érzem.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Mivel az utolsó esélyed eljátszottad, maximum teljes 0-zással jöhetsz vissza. Elfogadod?
 

Jerold Brown

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
Nem fogadom el, köszönöm! Kicsit furcsa,hogy mások súlyosabb UCP-el megkapják az unbant, az én esetembe pedig le nulláznál. Azért köszönöm a lehetőséget! Szép napot!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó