The Sixth Connection

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

smith.

Haladó
Játékos
Üzenetek:19
Zoe Nelson
pdQgkS7.png
A The Sixth Connection feltehetőleg 1987-ben alakult meg Paul Castellano, az akkori Gambino klán főnökének meggyilkolását követően.
A New Yorki bizottság Enrico Bertellit vádolta a családfő megölésével aki jó kapcsolatot ápolt akkori vezetőjével.
Enrico egy katona szerepét töltötte be azonban nagyobb betekintést élvezett a vezetői felől, nagyon hűséges volt, de sok mindenben nem értett egyet.
Természetesen nem tetszését sosem vetette Castellano elé.
Több próbálkozása is volt a visszavonulásra, de erre sosem adtak lehetőséget.
A gyilkosságot követően több eddig ellenszenves klán kereste fel Bertellit és ajánlott neki és családjának védelmet. A kétségbeesett katona egy szem fia és felesége érdekében elfogadta Vittorio Amuso, a Lucchese klán ajánlatát.
Egy felszabadult állás Los Santosban, feladata a meglévő üzlet felügyelete és a közvetlen jelentés Amusonak. A munkáért és hűségért cserébe a család védelmet, fizetséget és teljes körű kiszakadást ajánlott amit Enrico elfogadott. Egy kisebb csempészhálózatot és körülbelül 20 személyt kellett felügyelnie.
Az évek során nagyobb vagyonra tett szert. A család egyetlen fiúgyermeke megkezdte az egyetemi tanulmányait. Luca nagyon okos gyerek volt, rengeteget tanult apjától az élet minden területén.

A Lucchese család ígéretét betartva átadta Los Santos teljes hálózatát és az ott dolgozó személyek hűségét is felajánlották a Bertelli családnak. A bizottsági gyűléseken nem vehettek részt így nem tartoztak az öt család kötelékébe.
Az ifjabb Bertelli az egyetem befejeztével apjához csatlakozott és jobbkezeként a jogi és könyvelői feladatokat látta el. A család rengeteg alapítványt támogatott, részvényeket vásároltak.
Pár éven belül Luca vette át a helyi szervezet vezetését apja felhatalmazásával.
A fiatal Bertelli reformokat hirdetett a bűnszervezetben, nagyobb teret adott fedőcégek üzemeltetésére. Törekedett a szervezet legális útra való terelésére.
A nagyobb törekvések ellenére napjainkban is aktívan jelen vannak a szervezett bűnözésben. Csempészet, illegális sportfogadó oldalak, prostitúció, pénzmosás, uzsorakölcsönök, kábítószer- (partidrogok) és fegyverkereskedelem.
A közelgő választásokon igyekeznek nagyobb befolyást nyerni.


Tervek a frakcióval

A frakció terveivel kapcsolatban nem szeretnék ígérgetni, rengeteg ötletem van ami így a megvalósításra vár. Természetesen ami a szerveren scripttel kivitelezhető (bolt- és bankrablás) élni fogunk velük, ha nem is heti szinten, de a megfelelő tervezések után biztos használnánk. A frakció felépítésével kapcsolatban egyenlőre a már jól megszokott “rangokkal” és szerepkörökkel tervezek dolgozni. A felvételi és beavatási folyamatokat meg akarom változtatni hiszen számomra már eléggé elavultnak tűnik az étterem mosdójában egy Szűz Mária képre történő eskütétel. A felvétellel és bejutással kapcsolatban egy modernebb és elfogadóbb programmal várjuk majd a lelkes jelentkezőket. Nem probléma ha fekete, latin szerepet játszol, egy reformokon áteső fiatalos vezetéssel rendelkező szervezetbe jelentkezel. Az sem gond ha nem vagy jártas a szerepjáték világában vagy éppenséggel még nem voltál tagja illegális frakciónak, mi igyekszünk a legjobb tudásunk szerint segíteni.


OOC rólam

Sziasztok! Petinek hívnak, a játékok világában smith néven vagyok ismert. Jelenleg 20 éves vagyok, májusban fejeztem be a technikumi tanulmányaimat és a munka világába tervezek a jövőben belecsöppenni.
Napi szinten általában 4-5 órát tudok a szerveren tölteni, ez természetesen eseményenként akár változhat is.
A szerveren már 2020-ban néha-néha felbukkantam azonban számomra abban az időben az MTA kecsegtetőbb volt ugyanis lassan 8 éve játszom roleplay szervereken. Rendszeresen körülbelül május közepén kezdtem el játszani ismét a barátokkal. Ez idő alatt rengeteget próbáltam magam fejleszteni, hogy egyes szerepekben a legjobbat tudjam kihozni egy játék során. Komolyabb hangvételű szerveren még nem volt alkalmam egy frakció vezetői szerepét betölteni.
 

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
Normálisnak néz ki a lapod, a lényeget leírtad benne.
Tetszik benne, hogy törekedni készülsz majd az újdonságok behozatalára, és nem akarsz leragadni a régi módi illegális témáknál (legalábbis TGF szempontból).
Sok sikert a fk bekerüléséhez.
 

WhiteHawk

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ryan Knoxville
Bármi ami olasz az engem kifejezetten megfog. Letisztult és felesleges mellébeszédtől mentes. Hajrá!
 

Blazerlolo

Újonc
Játékos
Üzenetek:13
Michael Lee
Végre egy rövid és tömör lap.
Nem kell hosszú sorokat olvasni de mégis tartalmaz mindent és a tartalommal kapcsolatban nagyon jónak tűnik! Hajrá, hajrá :)
 

Matteo

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:153
Dr. Arthur Dylan
[fa]A pályázatodat többször átolvastuk, határozottan tömör, lényegre törő, kíváncsian várjuk szerveren hogyan fog szuperálni a frakció a leírtak alapján.

A pályázatod elfogadásra került! A továbbiakért keress fel kérlek Discordon vagy TeamSpeaken.[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó