The Congregation

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Pinguuuu

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
The Congregation

Tevékenységük Liberty cityben


A csapat abszolút feje Dante 2017 óta tevékenykednek fiatalkori barátaival főleg amerikaiakkal keresik a lehetőségeket a felfele törekvéshez. Dante elképzelése erről a jelenlévő világról fiatalkorában megélt események alapján, hogy egy abszolút korrupt embereket semmibe vévő világban él. Dante célja az egyenlőség megteremtése pénz befolyás hírnév és hatalom megszerzésével. Dante eleinte hazájában kezdte el apja halála után tevékenykedését és karrierjét. Kezdetben apróbb lopásokkal kezdet felfele törekedni csapatával kocsikból loptak alkatrészeket és értékesítették azt. Dante későbbiekben beférkőzött az ottani gettóba és elkezdte teríteni a városban a drogjait. Számtalan esetben verték meg és verték át, tanulva hibáiból belevágott az egyéni bizniszeibe. Későbbiekben Dante társaival idegenben folytatták azt amit szülővárosukban elkezdeteket.


Tevékenységük Los Santosban


Dante megalkotta a The Congregation bűnszervezetet és ezzel azonos időben lelépet Liberty City-ből társaival, és Los Santosban folytatta tevékenységét. A szervezet főbb célja a kábítószerpiacra való betörés valamint a fegyverpiac működtetése és annak uralása. Főleg passzív, intervenciót és konfliktust elkerülő banda politikájuknak köszönhetően sikeresen a radar alatt tudtak maradni és ki tudták játszani a hatóságot. Céljai közé tartoztak az általa összeállt csapat kordában tartása és fenntartása jelenlegi állapotban. Dante egy olyan világot akar teremteni ahol a egyenlőtlenséget letaszítja a mélybe. Kis idő elteltével Dante belekezdett Los Santos utcáin a toborzással származást nem figyelve egyenrangúként kezelve az embereket akikben látta a lehetőséget felkarolta és megélhetést biztosított számára. A csapat Los Santosban eleinte radar alatt folytatta le bizniszeiket a hatóság nem tudta nyomon követni őket többnemzetiségű tagjaik miatt. Későbbiekben álláspontja változott és el nem kerülve a feltűnést tevékenykedett a város központjába kapcsolatait úgy építette ki, hogy ez kölcsönös alapú legyen és minkét félnek, résztvevőnek megérje a bizniszeket lebonyolítani. Kezdetekben a hátrahagyott felszerelések hiánya miatt kis mértékben kezdték el a drogot termeszteni elhagyatott ingatlanokban. Későbbiekben a Human Labs felszerelés szállítmányán ütöttek rajta kisebb nagyobb veszteségekkel felszereléshez jutás céljából. A felszereléshez jutás valamint a tagok lecserélődése és elvesztése előrébb vitte a csapatott a nagyobb bizniszek lebonyolításához. Dante célja egyre nagyobb szintre való fejlődést mutatott és Mob szervezetté alakultak. Viszályaikat esetlegesen konfliktusaikat civil áldozatok nélkül igyekeznek lebonyolítani ezáltal elkerülni még jobban a lebukás veszélyét.

Területünk

Grand_Theft_Auto_V_2023.10.21-23.38.png
Grand_Theft_Auto_V_2023.10.21-23.38_1.png





Bekerülés

A Bekerülést általában ic tudjátok elintézni mégpedig ha jártok HQ-ra rpzni velünk. Mint említettük származás nem számít épp ebben szeretnék eltérni a meglévő frakcióktól és egyfajta kötetlenséget összehozni. A bekerülés bizalommal fog eldőlni próbára lesztek téve a bekerülés érdekében mindenki más más feladatott fog elvégezni a kiszámíthatatlanság érdekében.

Főbb céljaik

  • Befolyás szerzése a városban üzletek bizniszek lebonyolítása és véghezvitele ezáltal.
  • Nyitni szeretnénk más bandák/maffiák felé rp iránt legyen ez chillezés, kosármecs akár bunyó tehát legális / illegális úton.
  • Nem csak a dara és a konfliktus a fontos a banda, jelenlegi szinten ezt tudom elképzelni számára mivel utcai szinten szeretnénk tevékenykedni mi nem feltétlen fogunk beefelni kötekedni ellenben ha mások állnak belénk nyilván nem fogjuk ezt hagyni és kiállunk magunkért.
  • Lehetőség szeretnék új/régi játékosoknak lehetőséget biztosítani rp szálak esetleges akciók részvételéhez,
  • Mint elhangzottak a banda több nemzetiségű személyeket tart számon ezáltal meg szeretném adni a lehetőséget azoknak az embereknek akik nem feltétlenül szeretnének színes bőrű karaktert rpzni.
  • Nem feltétlen szeretnénk csak scripteken élni rablásokra értve, szeretnénk véghezvinni fiktív rp szálakat is mert látok benne lehetőséget és akár több élményt nyújt mint egy boltrablásra menni szétlövetni magunkat.
  • Legális rp-ként kijárnánk kosárpályára és skate parkokba, rendezvények nagy részén megjelennénk rp-k cselekményszálak kialakulása céljából.
  • A csapat közvetlen lenne az emberekhez szóval ha civilként térsz be hozzánk drog esetleg más vétel céljűból nem fogunk agresszívan fellépni nyílván nem teljes bizalommal de az igényeket igyekszünk megvalósítani a civilek számára.

Felépítés

szomor%C3%BA-ember-fekete-h%C3%A1tt%C3%A9r.jpg

Desperate: A fejes a banda megálmodója nem más mint Dante, ő az abszolút vezető ő hagyja jóvá a banda által felvetett ötleteket.

Founder: Ők Dante legbizalmasabb emberei szám szerint két személy ők intézik a hozzájuk szegődő tagok beavatását toborzását.


Fencers: Ők intézik az alapanyagok beszerzését a terjeszkedési szándék terveit viszik Dante és a felsőbb körbe tartozók elé javaslataikat és ötleteiket.

Scatters: Ők terítik a ez előállított termékeket megbízásra bulikba, városban szerte szét szórva árasztják el a lakókat kábítószerrel őket szinte bárhol meglehet találni.

Remaining member: Ők a már beavatáson átesett iletők személyét képzik a csapatban segítik a munkálatokat és elősegítik azt.

Are rising:
Ők a lenendő társak kik még nem estek át a beavatáson de már részesei a dolgoknak.


Kicsit rólam

Pinguuuu vagyok 23 éves a pályafutásomat 2021 szeptemberében kezdtem el. Számomra ez az első rp szerver és emellett frakció pályázatom is. Szeretném megpróbálni mert ha nem teszem soha nem tudom meg, hogy lehetséges-e számomra ez. Ha elolvastad köszönöm válaszokat és kérdéseket buzgóan várom!
 

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:108
💸
Szia!

Többször is említed, hogy ez egy banda, viszont a leírtak alapján nekem inkább maffiára húz. Dante a fejes, abszolút vezető… Milyennek kell őt elképzelni? Öltöny, vasaltnadrág?

Szabadidős tevékenységek: kosarazás, skatepark. Nem állt össze a leírtak alapján, mi is az elképzelésed.
 

Pinguuuu

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Szia!

Többször is említed, hogy ez egy banda, viszont a leírtak alapján nekem inkább maffiára húz. Dante a fejes, abszolút vezető… Milyennek kell őt elképzelni? Öltöny, vasaltnadrág?

Szabadidős tevékenységek: kosarazás, skatepark. Nem állt össze a leírtak alapján, mi is az elképzelésed.
Erre visszatérnék később míg a dolog nem tisztázódik
 

Duko

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:26
Nekem ez a vegyes származás, nagyon tetszik mert nincsen bele kényszerítve a játékos egy olyan rasszú karakterbe amit nem szeretne.Ez egész új lenne de úgy gondolom több érdeklődést váltana ki játékosokból.
Maga a frakció nekem inkább egy modern banda scripten jobbat mutatna mint maffia ként de szerintem ezt te is látod az elképzeléseid közt.
Játékosként úgy ismerlek hogy mindent beleadsz, van türelmed is és minőségi időt fordítasz az eltöltött játékórákra.
Remélem sikered lesz Támogatom!
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Szia Pingvin.

Nyomod nagyon, irgalmatlanul csíplek, adnám, ha végre nyomás alatt is látnálak teljesíteni. Az ötleted szuperjó, tetszik, amit leírtál. Látszik, hogy nem két percet foglalkoztál vele! Sok sikert, támogatlak!
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
Szia, láttalak már a szerveren tevékenykedni, egész jó az RP stílusod, viszont a pályázatodat nem támogatom.

- A pályázatból pontosan nem derül ki, hogy ez egy maffia, vagy pedig egy banda. Bandára szerintem a szerveren már abszolút nincs szükség, főleg, hogy kvázi az egyik aranykorát éri itt a TÉNYLEGES banda RP. Ha pedig maffia, akkor elég sok mindent kellene átdolgozni a történetedben, illetve magában a pályázatban.
- A pályázat teljesen sablonos, nem tartalmaz semmi egyedit, olyan mintha egy sablon alapján készült volna el. A frakció egyedül abban lenne egyedi a szerveren, hogy multi-rasszú.
- Ahogy látom, egyedül indítanád el a bandát, mivel a történetedben folyamatosan csak "Dante" "Dante" "Dante" megy. A jelenlegi 4(!) bandával kétlem, hogy fel tudná venni a versenyt ez a frakció, létszám szempontjából.
 

Pinguuuu

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Várom válaszod.
Dante nem egy kőgazdag családból származik. Idővel tervezek karaktertörténetet is mellékelni hozzá. Dante nem viszi túlzásokba a dolgot öltözkedése nem fog kopogós talpu cipőkben öltönyben járkálni. Inkább az ilyen sportos lezser ruházatban van jelen. A jómódú és az átlag között állt meg. Nyilván ha valahova megy/megyünk egy inget fekapunk de meghagyjuk a melegítőt alul ezáltal megfogva a banda felé hajlást.
Későbbiekben várható az öltözködésben változás de az alapokat nem szívesen hagynám el mert ez illik a karakterhez,
 

Pinguuuu

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Szia, láttalak már a szerveren tevékenykedni, egész jó az RP stílusod, viszont a pályázatodat nem támogatom.

- A pályázatból pontosan nem derül ki, hogy ez egy maffia, vagy pedig egy banda. Bandára szerintem a szerveren már abszolút nincs szükség, főleg, hogy kvázi az egyik aranykorát éri itt a TÉNYLEGES banda RP. Ha pedig maffia, akkor elég sok mindent kellene átdolgozni a történetedben, illetve magában a pályázatban.
- A pályázat teljesen sablonos, nem tartalmaz semmi egyedit, olyan mintha egy sablon alapján készült volna el. A frakció egyedül abban lenne egyedi a szerveren, hogy multi-rasszú.
- Ahogy látom, egyedül indítanád el a bandát, mivel a történetedben folyamatosan csak "Dante" "Dante" "Dante" megy. A jelenlegi 4(!) bandával kétlem, hogy fel tudná venni a versenyt ez a frakció, létszám szempontjából.
Szia köszönöm a válaszod! Igen valóban köszönöm dicséretet és a vélményt arról mit képviselek. Mint montam ez az első pályázatom még soha nem vittem frakciót sajátkezűleg. Jelen állás szerint 6 rajtam kivüli emberrel indulnánk és szeretném megadni a lehetőséget más játékosok számára is. Igen lehet nem veszi fel a versenyt egy másik bandával de ha ezt nem próbálom meg és nem teszem ki akkor egy örök kérdőjel maradt volna bennem, hogy mi lenne ha mégis sikerülne és igen valóban átdolgozásra szorulhat bizonyos téren de ez a dolog mint mondtam nekem teljesen új örülök, hogy össze tudtam hozni.
 

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:108
💸
Ahogy @Shaddy is említette, és is kissé sablonosnak találom. Nem tiszta még mindig, hogy maffia vagy banda irányba vinnéd el, a leírtak alapján talán mobként tudnám elképzelni. Pozitív, hogy nem egyből a “legnagyobb, legbefolyásosabb” szervezet a városban, de magáról a kialakulásról vagy fejlődésről sem tudhatunk meg sokat, azon kívül, hogy Dante megálmodta az egészet.
 

Pinguuuu

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Ahogy @Shaddy is említette, és is kissé sablonosnak találom. Nem tiszta még mindig, hogy maffia vagy banda irányba vinnéd el, a leírtak alapján talán mobként tudnám elképzelni. Pozitív, hogy nem egyből a “legnagyobb, legbefolyásosabb” szervezet a városban, de magáról a kialakulásról vagy fejlődésről sem tudhatunk meg sokat, azon kívül, hogy Dante megálmodta az egészet.
Nem akarok egyből a mély vízbe ugrani szeretném látni azt, hogy egy bandaként hogyan menne az elképzelés valóban nem egy bandához illő de szeretnék szépen eljutni arra a szintre. Sablonosnak valóban az de első szerkesztésem iylen téren nekem ez a fórum teljesen más amikor írtam és megnéztem előnézetbe akkor nekem nem így nézett ki a dolog máshogy képzeltem el, de ilyen lett így alakult. Szeretném megköszönni az összes választ és kérdést várom a továbbiakat.
 

Duko

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:26
Szerintem lenne bőven prioritása a bandának a többi mellett, pont a sokszínűsége miatt ez mondjuk függ a társaságon is. Én úgy gondolom hogy bőven van lehetőség bandaként akár maffiaként is ebben az elképzelésben de inkább banda jelleg állna jól . Sok színűség mellett nekem még azt tetszett meg hogy eszközök nem csak ott termettek, lecraftolódnak mint általában "Későbbiekben a Human Labs felszerelés szállítmányán ütöttek rajta" itt gondolom akkor rendszeresen RP-rablások is lennének ? Nekem ez úgy jött le ami szintén jó ötlet szerintem ha erre gondolt a költő. Én személy szerint szeretem ezeket az RP-ket és keveset látni belőle " tisztelet a kivételnek".
 

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:108
💸
Számomra még mindig nem tiszta, mit szeretnél kihozni az egészből. Az én tetszésem nem nyerte el, de sok sikert kívánok!
 

smashing machine

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
Ario Stokes
Nem is értem a negatív visszhangokat. Semmivel nem rosszabb ez a pályázat, mint a legutóbb elfogadottak. Viszont ne feledjétek! Amennyiben nincs benne egy jó ismerős, vagy esetleg nem terve egyik vezetőségi tagnak sem projektezni, akkor utasítsátok el mindenképp. De ez csak szubjektív vélemény.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó