Thairee Fisher ---> Lawrence Tyson

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

milkoz4

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
panaszkonyvj.png

Neved: Thairee Fisher
Játékos(ok) neve: Lawrence Tyson
Panasz oka: Közösségrombolás, feszültségkeltés.
Panasz kifejtése: Folyamatos egrecíroztatás, a karakterem viselkedésébe folyamatos külső nyomás helyezése.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://imgur.com/EiZjKWw
Megjegyzés: Csatolt képen szereplő megjegyzések sokasága miatt tettem meg ezt a lépést.
 

BigDanosz

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
Szia mint Crystal Ghost Gang tagja, abszolút de egyetértek a panaszoddal, lassan már valóban sok, szankcionálni kellene hamarosan.

[globmod=ProSky]A fórum szabályzat 6. pontja alapján figyelmeztetésben részesítelek. (6. Az olyan fórumrészekbe nyitott témákhoz, amely a fórum egy adott csoportjához szól (legyen az panaszkönyv, bármilyen igénylés, stb) csak a témanyitó, a témanyitó társaságában lévő résztvevők és a témát bíráló személyzet szólhat hozzá.)[/globmod]
 

Levoo69

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Szia! Mint a panaszt "elkövető" személy, szeretnék válaszolni. Ebből a kifogásolhatatlan bizonyítékként felhasznált képről nem ismerhető fel semmilyen szürreálatlan tett, amit te leírtál, hogy én elkövettem.
 

Bálint

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:369
Kelvin Rakes
A csatolt kép nem teljesen támasztja alá az állításodat. Nem szeretnék frakción belül ilyen oda-vissza szardobálást látni, meg tudjuk mi ezt értelmesen is beszélni szerintem.

[adminisztrator]Jogtalan.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó