Tetoválások.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Pigi

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
.

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Roxy - Pigi#5996 «

Ötleted leírása

» Lényegében azokról a tetoválásokról szól az ötlet avagy felvetés, amelyek alapból a GTA-ban is elérhetőek, /ONLINE/ módban legalábbis. :sneaky: Jelenleg viszonylag kevés tetoválás van bent a szerveren, azokból. Hozzá lehetne csatolni a többit is, még csak nem is modolt texturákról van szó, csak alap tetkókról. :D Most az tűnt fel leginkább, hogy az arcra tehető tetoválások egyáltalán nem elérhetőek a szerveren, szerintem az összes alap GTA-s tetoválás bekerülhetne a szerverre. ;) Gondot nem okoznának semmilyen módon, inkább csak még tovább lehetne színesíteni a karaktereket velük. :unsure::sneaky: «


Csatolmányok

» --- «

Egyéb megjegyzések

» A nyaktól - bokáig tetovált karik így is - úgy is felbukkannak. Nem ezen fog múlni, hogy még több tetoválás kerül be. :unsure: Nincs is probléma az ilyen karikkal, már ha normálisan meg is van indokolva az forma. Szubjektív vélemény, nyilván. :sneaky:

( Plusz egy dolog, ami miatt nem terveztem külön ötletet nyitni, csak itt megemlítem. Az viszont a ruhákkal kapcsolatos, vagyis inkább jelen esetben a szemüvegekkel, az alap GTA-s szemüvegek között, van most special kettő darab, ami egész jó, sőt nagyon is klafák. Viszont azok nincsenek bent a ruhaboltban, alap szemüvegeket sem ártana berakni a szerverre, annyira nem botrányosak - tényleg. :rolleyes: )
«



 
Utoljára szerkesztve:

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Tetkók berakását én is támogatom, anno ezért maradtam pl a Mexikói karakternél, mert nem volt bent Japán tetkó és ruha ami élethűvé tette volna a karakterem. Na meg a mexikóiak bolondok 😁
 

Pigi

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
.
Tetkók berakását én is támogatom, anno ezért maradtam pl a Mexikói karakternél, mert nem volt bent Japán tetkó és ruha ami élethűvé tette volna a karakterem. Na meg a mexikóiak bolondok 😁
Abban nem vagyok biztos, hogy az alap GTA-s tetkót között, van olyan Japános téma, de valószínűleg akad egy-kettő, ami elmegy. :sneaky: :unsure: Igazából ha GTA online módban megkukkantja akárki a tetoválásokat, kiderül - milyenek vannak. :oops: Na meg tényleg, az arcra tehető tetkók, nem semmik ilyen RP-hez. :sneaky:
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
10 féle nemzetiség tetoválása található a GTA világában, ha jól tudom. Persze elférne még egy pár, de módjával.
 

Pigi

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
.
10 féle nemzetiség tetoválása található a GTA világában, ha jól tudom. Persze elférne még egy pár, de módjával.
Nem hiszem, hogy kellene módjával kezelni a tetoválásokat, főleg újra csak néhányat kiválogatni, satöbbi. Ha az összes bekerül, lehet bőven válogatni, ez semmilyen kárt nem okozhat a roleplay-ben, sem pedig maga a szervernek. :sneaky:
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
[sa]Már a nyitás előtt fel lett írva a tervek közé. Hamarosan várhatóan be is kerülnek az új/elérhető tetoválások.[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó