Területfoglalás rendszer enyhe átdolgozása.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

balint5768

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:146

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved
» Raffael Milia / Bálint#1019 «

Ötleted leírása
» A jelenlegi terület rendszerrel kb törölve lettek a területfoglalásos RP-k. Mivel akármikor belerakhatnak akármennyi reputációs pontot és nem várható el hogy a nap 0-24 órájában azt figyeljék az érintett illegális frakciók. Ötletem szerint legyen lekorlátozva a reputációs pont töltése 19:00-től 20:00-ig minden hétfőn és csütörtökön vagy akár heti egyszer. «


Csatolmányok
» - «

Egyéb megjegyzések
» Remélem a többi illegál frakciós is hozzászól és megosztja a véleményét ezzel kapcsolatban. «



 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
Az elmúlt területfoglalásokon hiába voltál ott 19:00-tól 20:00-ig bárki, mert kb senki sem ment oda. Ez pedig amiatt lehet, mert jóval hamarabb oda mennek a területre, bele pakolnak aztán ott sincsenek, még akkor sem, amikor kiderülne ki kapja meg a területet. Véleményem szerint izgalmasabb lenne, ha az adott intervallumban lenne ez az egész, mivel így legalább találnál riválist jobb esetben.
Ez hülyeség, ha ti kint lettetek volna, akkor találkoztunk volna, mivel mi a mostani rendszer mellett is ott vagyunk mindegyiken.
 

balint5768

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:146
Ez hülyeség, ha ti kint lettetek volna, akkor találkoztunk volna, mivel mi a mostani rendszer mellett is ott vagyunk mindegyiken.
Mi is ott vagyunk. Ma annyiból állt az egész, hogy beállt mellém egy fehér Baller ST, megnézte a nevem, aztán el is húzott. Plusz az sem mindegy melyik területen vagy épp. :)
 

balint5768

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:146
Talán az is segíthetne rajta, hogy ha pakolnak bele a díler küldhetne egy SMS-t, hogy pakoltak bele. Nem azt, hogy ki és mennyit csak annyit, hogy ellenajánlat érkezett. Ha már pakolnak bele akkor a fáradtságot is vegyék, hogy kijönnek és megpróbálják átvenni a területet. Ötlet vol 2.0: Mi lenne ha a területet nem birtokló frakciónak előbb le kéne győznie a területet birtokló frakciót és csak utána tehetne ajánlatot a helyi dílernek?
A második ötletet el lehetne kerülni, az csak dara partyhoz vezetne, de az első ötlet az szerintem jó lenne.
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic
A második ötletet el lehetne kerülni, az csak dara partyhoz vezetne, de az első ötlet az szerintem jó lenne.
IRL nem kell lövöldözni amikor terület harcok folynak? Ha minden áron el akarjuk kerülni a fegyver használatát akkor miért is illegálozunk?
Ennyi erővel legyen licit háború csak, megjelenik két ember és licitálgatnak a dílernél, amelyik frakció több pénzt/fegyvert ad az viszi.
 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:204
Azzal lettek törölve az említett RP-k, hogy nem lehet már ki MG-zni, hogy éppen mely frakció hány ponttal szállt bele egy területbe? Mivel szülne több RP-t az, hogy le lesz korlátozva 1 órás időintervallumra?
Ez miért MG? A területes csávó nem mondhatja el IC hogy ennyit raktak rá ők és ennyi kell hogy tiéd legyen. Én ezt a részét sajnos nem értem bár engem már nem érint a dolog csak érdekel.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Ez miért MG? A területes csávó nem mondhatja el IC hogy ennyit raktak rá ők és ennyi kell hogy tiéd legyen. Én ezt a részét sajnos nem értem bár engem már nem érint a dolog csak érdekel.
Épp ezért MG, mert kinézték onnan, hisz IC nem tudhatod meg egy NPC-től, hogy az a szervezet éppen Camorra néven fut vagy bármi hasonló.
 

boldogdani11

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
Szerintem ezt ugy kellene megoldani, hogy vissza hozni a régi rendszert, csak annyi módosítással hogy a frakció neveket ne irja ki az npcnél, hanem csak szinekkel jelezze hogy melyiknek mennyi pont van benne. A dolgot fel foghatjuk ugy is hogy az npc egy személy aki a terület kiosztásért felel, és így aki több dolgot ad neki, az kapja meg a területet. Ez teljesen reális hogy oda mész és megmondod hogy kellene a terület, de ő megmondja hogy az egyik csoport pl 30 ezernyi tárgyat adott, igy neked felé kell licitálni ha kell a terület. Ez teljes mértékben rossz hogy vakra pakolgatnak bele a maffiák/ bandák, ha tudnák hogy valaki tul nagy ponttal rendelkezik, akkor legalább el tudnák dönteni hogy megéri e még nekik foglalkozni a területtel és fegyvereket fektetni bele. A mostani rendszer kb ugy néz ki mintha IRL oda mennél egy területért felelős emberhez , adnál neki cuccokat és fogalmad se lenne arról hogy azért cserébe megkaphatod e a területet.. Csak gondoljunk bele hogy mi ertelme barkinek is bele tenni csak minimim 10-20 fegyvert látatlanba?
 

martin.

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:62
Darterrius
Az agyam eldobom. Szerintem vegyük ki a területfoglalást és a frakciók legyenek egyenrangúak. Ahhoz, hogy egy ilyen rendszer elfogadhatóan, reális keretek közt működjön, értelmesebb felfogású kollégák kellenek.
Annyira érezhető a Topic kommentelői között, hogy senki nem képes veszíteni. Konkrétan az hozza lázba az embereket, hogy az egyértelmű győzelem esélye csökkentve lett, mivel elérhetetlennek tették az MG lehetőségét. Ezen vagyunk felháborodva?
 
Utoljára szerkesztve:

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-
Szerintem ezt ugy kellene megoldani, hogy vissza hozni a régi rendszert, csak annyi módosítással hogy a frakció neveket ne irja ki az npcnél, hanem csak szinekkel jelezze hogy melyiknek mennyi pont van benne. A dolgot fel foghatjuk ugy is hogy az npc egy személy aki a terület kiosztásért felel, és így aki több dolgot ad neki, az kapja meg a területet. Ez teljesen reális hogy oda mész és megmondod hogy kellene a terület, de ő megmondja hogy az egyik csoport pl 30 ezernyi tárgyat adott, igy neked felé kell licitálni ha kell a terület. Ez teljes mértékben rossz hogy vakra pakolgatnak bele a maffiák/ bandák, ha tudnák hogy valaki tul nagy ponttal rendelkezik, akkor legalább el tudnák dönteni hogy megéri e még nekik foglalkozni a területtel és fegyvereket fektetni bele. A mostani rendszer kb ugy néz ki mintha IRL oda mennél egy területért felelős emberhez , adnál neki cuccokat és fogalmad se lenne arról hogy azért cserébe megkaphatod e a területet.. Csak gondoljunk bele hogy mi ertelme barkinek is bele tenni csak minimim 10-20 fegyvert látatlanba?
Én még továbbra sem értem miért kell a kreativitás hiányát megoldani scriptekkel és hasonló dolgokkal. Adott a rendszer, hozzá kell szokni vagy kitalálni rá valami megoldást a frakciónak, hogy alkalmazni tudja hatékonyan. Ha nem tudjátok elfoglalni azon a módon a területet, ahogyan szeretnétek, de más frakcióknak megy akkor szerintem nem feltétlen a rendszerrel van probléma.
 

lolyou

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:207
Durk Massey
Az agyam eldobom. Szerintem vegyük ki a területfoglalást és a frakciók legyenek egyenrangúak. Ahhoz, hogy egy ilyen rendszer elfogadhatóan, reális keretek közt működjön, értelmesebb felfogású kollégák kellenek.
Annyira érezhető a Topic kommentelői között, hogy senki nem képes veszíteni. Konkrétan az hozza lázba az embereket, hogy az egyértelmű győzelem esélye csökkentve lett, mivel elérhetetlennek tették az MG lehetőségét. Ezen vagyunk felháborodva?
+
Értelmetlen ez a területfoglalás , nem 2015et élünk szerintem .
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
az biztos, hogy sok player van illegál/legál téren akik képtelenek veszteni de ez emberi tulajdonság, nem lehet kinevelni. Azt is megkell érteni, hogy muszáj fenntartani az illegális életet de ezt mind úgy, hogy ne legyenek scriptes rablások hisz azt a nemrég nyitott fórum topicomban többen is jelezték, hogy erre már nem vevők. Így maradt az, hogy az illegálokat kell egymásnak ugrasztani és velük kell valamit kezdeni. A területfoglalással nincs probléma csak még olyan új, hogy nincs teljesen kihasználva a benne lévő potenciál és a playerek se használják ki teljesen.
 

Zsomy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
Egy egyszerű korlátozáson kívül amivel némi játékost egy helyen lehetne tudni, mire lenne itt még igény lövöldözésen kívül?:rolleyes:
 

martin.

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:62
Darterrius
az biztos, hogy sok player van illegál/legál téren akik képtelenek veszteni de ez emberi tulajdonság, nem lehet kinevelni. Azt is megkell érteni, hogy muszáj fenntartani az illegális életet de ezt mind úgy, hogy ne legyenek scriptes rablások hisz azt a nemrég nyitott fórum topicomban többen is jelezték, hogy erre már nem vevők. Így maradt az, hogy az illegálokat kell egymásnak ugrasztani és velük kell valamit kezdeni. A területfoglalással nincs probléma csak még olyan új, hogy nincs teljesen kihasználva a benne lévő potenciál és a playerek se használják ki teljesen.
Az illegális élet fenn van tartva, csak nem zajos, szerepjàtékba nem illő felesleges lövöldözésekkel. És a külső énednek nem szabadna befolyásolnia az ic karakteredet.
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
úgy, hogy ne legyenek scriptes rablások hisz azt a nemrég nyitott fórum topicomban többen is jelezték, hogy erre már nem vevők
nanana! Lenne olyan, aki vevő lenne rá, de a PD&FBI-t egyszerre kilőni lehetetlen ezen a szerveren ha nem 20-an indulunk meg egy akcióra. Lásd a legutóbbi szállítás, amin állítólag csak az adott frakció vett volna részt, aki épp szállít. Ez mind addig jól is hangzott, amíg nem 7 perc eltéréssel indította a két frakció külön-külön a szállítást és nem reagáltak volna 1 percen belül a másik megtámadására. Hiába lőttük ki az egész FBI-t, megjelent még egyszer 25 rendvédelmis akivel már nem fogsz tudni mit kezdeni, mert fogyóban a lőszered és az életed is. Egyszerűen teljesen röhejes minden próbálkozás ilyen téren, LEHETETLEN kivitelezni, ha nincs 15-20 egy frakcióban lévő aktív illegálos egy akción együtt, lőhettek akármilyen jól. Jön a heli a hőkamera az anyám kínja, a lock and load csodálom nem jelent meg. Inkább erre keresném a jövőben a megoldást, mint sem a frakciók közötti darálást.
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:636
Millie Evers
nanana! Lenne olyan, aki vevő lenne rá, de a PD&FBI-t egyszerre kilőni lehetetlen ezen a szerveren ha nem 20-an indulunk meg egy akcióra. Lásd a legutóbbi szállítás, amin állítólag csak az adott frakció vett volna részt, aki épp szállít. Ez mind addig jól is hangzott, amíg nem 7 perc eltéréssel indította a két frakció külön-külön a szállítást és nem reagáltak volna 1 percen belül a másik megtámadására. Hiába lőttük ki az egész FBI-t, megjelent még egyszer 25 rendvédelmis akivel már nem fogsz tudni mit kezdeni, mert fogyóban a lőszered és az életed is. Egyszerűen teljesen röhejes minden próbálkozás ilyen téren, LEHETETLEN kivitelezni, ha nincs 15-20 egy frakcióban lévő aktív illegálos egy akción együtt, lőhettek akármilyen jól. Jön a heli a hőkamera az anyám kínja, a lock and load csodálom nem jelent meg. Inkább erre keresném a jövőben a megoldást, mint sem a frakciók közötti darálást.
Most ehhez a témához miért lett belevonva a fegyverszállítás és a rendvédelmi szervek?
Egyáltalán nem erről van itt szó.
Apropó, nektek sem lehet jót csinálni. Ha a PD kimegy rátok az sem jó, ha a PD lebuktat titeket az sem, ha van terület és kiírja a nevet sem, ha nem írja az sem. Mi lenne ha hangsúlyt fektetnétek arra, hogy generáltok magatoknak ellenségeket, cinkosokat? Mindegy csak ne üljetek kukán a panelban.
Szebb lenne a világ.

EDIT: A követelőzést viszont sportként űzitek. A kérdés, teljesítitek viszont azt, amit tőletek kérnek? Fórummal mizu?
 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
Most ehhez a témához miért lett belevonva a fegyverszállítás és a rendvédelmi szervek?
Egyáltalán nem erről van itt szó.
Apropó, nektek sem lehet jót csinálni. Ha a PD kimegy rátok az sem jó, ha a PD lebuktat titeket az sem, ha van terület és kiírja a nevet sem, ha nem írja az sem. Mi lenne ha hangsúlyt fektetnétek arra, hogy generáltok magatoknak ellenségeket, cinkosokat? Mindegy csak ne üljetek kukán a panelban.
Szebb lenne a világ.

EDIT: A követelőzést viszont sportként űzitek. A kérdés, teljesítitek viszont azt, amit tőletek kérnek? Fórummal mizu?
Biztosíthatlak, hogy az Angel's of the Balkans frakció topic-al semmi probléma nincs, hiszen az vezetve van. :) Szerintem egy ötletből nem kellene ilyen irányba elmenned és más munkáját kérdőre vonnod.
Mellesleg az Alfi által említett fegyverszállítás nem csak az ő problémája, ez sok ember problémája a szerveren.
UI.: Olvasd a topicokat, mielőtt ilyet hozzászólsz. Egyértelműen láthatod a topicba, hogy Alfi melyik frakcióba tartozik.
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Most ehhez a témához miért lett belevonva a fegyverszállítás és a rendvédelmi szervek?
Egyáltalán nem erről van itt szó.
Apropó, nektek sem lehet jót csinálni. Ha a PD kimegy rátok az sem jó, ha a PD lebuktat titeket az sem, ha van terület és kiírja a nevet sem, ha nem írja az sem. Mi lenne ha hangsúlyt fektetnétek arra, hogy generáltok magatoknak ellenségeket, cinkosokat? Mindegy csak ne üljetek kukán a panelban.
Szebb lenne a világ.

EDIT: A követelőzést viszont sportként űzitek. A kérdés, teljesítitek viszont azt, amit tőletek kérnek? Fórummal mizu?
Szerintem a lehető legrosszabb emberbe és frakcióba álltál bele. A témába pedig azért lett belevonva, mert felmerült az, hogy lövöldözésre nincs igénye senkinek, legyen szó scriptes rablásról, szállításról, területharcról. Miért vannak fegyverek a szerveren, ha mindenkinek a hoodon kell állnia egész nap és pörgetni a chatet? De még mindig szerintem a legtöbbet RPző frakciók és emberek közé sorolhatom magamat. Arra is kíváncsi lennék, ki legyen az ellenség ha a szerveren mindenki hood rpzni szeretne csak? Olvasd el a hozzászólásokat, senki sem szeretne lőni és konfliktust. MINDEN lehetőséget megragadtunk, ami hirdetve volt/ic szálon keresztül tudomást szereztünk a PD-vel szemben. De ha te szerinted bárkinek van esélye kivitelezni bármit 15 ember nélkül, akkor kérlek mutasd meg hogyan kell, szívesen eltanulnám tőled. Ez az egyetlen lehetőség lőni, mivel a többi frakcióval nem lehet.
Fórummal pedig részletezhetnéd valahol, hogy mi is a probléma, a követelőzésről is várnám a részleteket, mert lehet nem vagyok képben.

Adminsegédhez semmilyen szinten sem illő stílusban próbálsz éppen provokálni, nem igazán értem miért engeded ezt meg magadnak.
 

boldogdani11

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
Szerintem ha script szerint engedélyezve lenne az, hogy egy illegális frakcióba lehessen 20-25 ember, ugy kicsit kiegyenlítettebb lenne a dolog a PD-vel szembe.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó