Tenisz behozatala!

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Esteban Velasco / Marc#5290 «

Ötleted leírása

» Jól emlékszem, akkor az online és single játékmódban is van teniszre lehetőség, ez szeretném ide is behozatni, hogy amely házaknál van teniszpálya ott lehetséges legyen játszani és akár versenyeket is kreálni. «


Csatolmányok

» Nincs «
 

Danó

Kritikus
Játékos
Üzenetek:269
-
Szerver zárás előtt felvetettem az ötletet, de arra hivatkozva, hogy a mostaniak sincsenek használva, el lett utasítva.:(
Ettől függetlenül még mindig szívesen látnám, és szerintem nagyobb érdeklődést mutatna a dolog a másik kettőhöz képest.
Támogatom!
 

pateszka.

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Osman Yenal
Golf és darts is van tudtommal az onlineba, ha megvalósítható valamelyik, akkor mindenképpen a tenisz mellé ezeket is be kell hozni. Publikus teniszpálya is legyen, azt hiszem van az alap gta mapon ilyen.
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Golf és darts is van tudtommal az onlineba, ha megvalósítható valamelyik, akkor mindenképpen a tenisz mellé ezeket is be kell hozni. Publikus teniszpálya is legyen, azt hiszem van az alap gta mapon ilyen.
Igen vannak, viszont az ténlyeg kérdéses, hogy ezek mégis mennyire lennének kihasználva, de nem tartom rossz ötletnek.
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:645
Melina Wong
Szerintem optimalizáljuk a focit és a kosarazást, aztán ha azok ki lesznek használva, csak akkor érné meg igazán.
Én a Póker behozatalát adnám abból lehetne IC versenyeket is rendezni.
vagy még ez nagyon adogatós lenne.
A szórakoztatóipar fellendítéseképp lehetne számukra megvehető az asztal. Aztán toljuk a nagy pókereket.
 

Czikkely

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Czikkely
Támogatom! Igaz még nem voltam kosarazni, de a focit kipróbáltam. Tenisz az jó lenne. Publikus pálya jó ötlet.
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,106
.
[SA] A jelenlegi szabadidős tevékenységek sincsenek kihasználva. (Kosárlabda, foci, billiárd stb.). Ha látszik a használatuk lehet róla szó. [/SA]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó