TASER ötlet!!

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:632
Millie Evers

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Klaudia. «

Ötleted leírása

» Mint tudhatjuk van az LSPD-nek, játékosoknak egyaránt. Igaz a halásos dózisnak minimális részét juttatja a testbe, ami csak öt másodpercig tart, mégis szükségesnek érezném annak 20-30 másodperces növelését.

De miért? A válasz egyszerű, mint LSPD-sként, mind adminkét és minden playerként is számottevően sok az olyan eset, ahol még az erőfölényben lévő személy a sokkolás után írna (LSPD esetében cselekedne esetleg földreszorítással vagy bilincseléssel), de nem tud. Emberünk vígan felkel és még le is lövi vagy késeli az a másik felet. Nem a veszteség fájdalma a tény, hisz a közvetlen tag kiesik legrosszabb esetben és majd másik három tag hatástalanítja az ámokfutót, de vagy legyen erre egy fair szabály, vagy hosszabbítsuk meg annak kiütési idejét mindenki számára esélyt adva.

Itt nem az a lényeg, hogy a sokkolás után mindig win legyen, hanem mindössze annyi, hogy azok a mozdulatsorok amiket megtennék a való életben három másodperc alatt, míg ráveti magát az ember az áldozatra, vagy legalább csak ott tartja az idegösszehúzódás során az nekünk a text miatt is valós lehessen.

Nem tudom és nem is akarom tudni, hogy egy ilyesfajta trauma után ki az aki felpattanna jókedvből, de itt a szerveren ez már napiszintű, de még ráadásban realitást sem nézve döfi is le ellenfelét, mint egy malacot.

Értitek az elképzelést, esélytelen minden egyéb amivel ezeket meg tudjuk csinálni, hogy még normális színvonalas bindrpt elkerülve bilincselgessünk bárkit is, hogy az normális legyen. Ha nem is növeljük meg, akkor legyen egy minimális szabályzat arra, hogy olyankor legalább 10-20 másodpercig várják meg a másik fél RP-jét. Vagy ott hagyom a fenébe sokkolva vagy lebilincseljem. Ennyi. «


Csatolmányok

» Aki nem bírja ne nézze meg.
«


Egyéb megjegyzések

» Nem vitaindítónak írtam, nem érdekelne, ha nem ebből állna egy napom, hogy most kinek kedvezzek adminként is vagy hogy töröljem az RP-t, amit ugye senki nem akar. Normálisan vitassuk meg, ez egy békés topic és egy talán oké felvetés. Amennyiben bárkinek jobb ötlete van, várom szeretettel. «



EDIT: kiegészítettem egy videóval is.​
 
Utoljára szerkesztve:

Bounty

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:52
Személyes meglátásom és tapasztalataim alapján (2-3 hónap PD karrieremből kiindulva) elég lenne maga a szabálypont is. Szomorú viszont abból nézve hogy tényleg nem egy playert láttam én is aki felpattant a sokkoló anim után és vagy darált vagy pedig elszaladt szimplán (ha tudott). Aki kicsit is utána nézett ennek az tudja kb. milyen hatással van a testre egy sokkolás, és nem éppen úgy hat a testre ahogy azt páran lereagálják a szerveren. Hangsúlyozom ez az én véleményem,viszont én magát a témát azt támogatom.
 

web11hoyer

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:122
Shaundra Hamilton
Játszottunk még anno mi is hasonló eszközzel, és mondanom sem kell, nem kellemes. A helye még mindig megvan. Valahogy utána nem volt kedvem szaladgálni. Vagy szabályzatba kéne foglalni, vagy hosszabbítani az időt, de a lényeg, hogy teljes mértékben támogatom.
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:395
find out ic
Nagyon sokan alábecsülik a villamos feszültséget, pedig nem kellene. Pont annyira veszélyes, mint amennyire nem tűnik annak. Egy átlagos (x26) sokkoló 50 ezer volt feszültséget ad át a sokkolt félnek minden használat után.
(Villamos áram nélkül, hiszen így nem annyira halálos de így is bőven elég ahhoz, hogy izomgörcsöt okozzon.)

Tényleg kellene ennek a behozatala. Akár scriptesen, akár pedig a szabályzatba foglalva.
 
Utoljára szerkesztve:

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:630
Maurizio Mancini
Több ilyen is volt régen, hogy sokkolás után vígan elszaladtak vagy lekéseltek. Támogatom!
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,551
-
Head of Staff hozzászólás
Megnézzük, hogy felül lehet-e írni az alap GTA-s 5 másodperces ragdollt. Ha igen, akkor várható, ha nem, akkor sajnos nem megoldható.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó