Több Műanyag.

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Ez nagyon csekély információ ahhoz, hogy lehessen rajta javítani. Ha pontos adatokkal tudnál szolgálni, és ha az valóban rossz viszonyban van, akkor lehet esély a változtatásra.
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:807
Sean Bennett
Hát én anno mikor búvárkodtam rengeteget lehetett találni. Nemhiszem hogy visszavettek volna belőle.
 

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Korábban a dokkoknál fél óra, vagy óra alatt akár, több mint 60 darabot is lehetett találni. Múltkor próbáltam, már az új random dropos rendszer szerint, 30 perc alatt 1 darab jött össze. Valóban rettentő nehéz találni.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
1662196209080.png

Ha jól emlékszem, itt több tucat műanyag pontot mentettem le. De azt hiszem műanyag kis mennyiségben lehet a víztározóban illetve a vinewoodi tóban.
 

Matthew19

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Przemysław Sławiński
Egy-két hónappal ezelőtt napi rendszerességgel végig jártam mind a három helyet, ahol ezeket lehet találni. Valóban nagyon kevés műanyagra lehet szert tenni, egy körrel úgy nagyjából kettő-három darab műanyagot tudtam szerezni. Jobb napokon négyet-ötöt is.(Bár a jobb napok ritkábbak voltak.) Időben egy ilyen búvár kör, az körülbelül két óra, plusz egy kicsi.
 

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Egy-két hónappal ezelőtt napi rendszerességgel végig jártam mind a három helyet, ahol ezeket lehet találni. Valóban nagyon kevés műanyagra lehet szert tenni, egy körrel úgy nagyjából kettő-három darab műanyagot tudtam szerezni. Jobb napokon négyet-ötöt is.(Bár a jobb napok ritkábbak voltak.) Időben egy ilyen búvár kör, az körülbelül két óra, plusz egy kicsi.
Melléklet megtekintése

Ha jól emlékszem, itt több tucat műanyag pontot mentettem le. De azt hiszem műanyag kis mennyiségben lehet a víztározóban illetve a vinewoodi tóban.
A régi rendszerben ezen a területen kereken 63 darab spawnolt, most nagyon csekély töredéke ennek.
 

boldogdani11

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
Akkor ezek szerint a régi rendszer azért volt rossz mert el volt tulozva durván a mennyiség, a mostani azért durván rossz mert túlságosan le lett véve, jó lenne ha a régi rendszer mennyisége le lenne véve olyan 30 százalékra , igy nem lenn durván sok műanyag, de durván kevés se.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,605
-
Head of Staff hozzászólás
Szedjetek fel a víz alól más itemeket is, hogy legyen esélye a műanyag bespawnolni. A régi rendszer biztosan nem kerül vissza, mert ott fix pozíciók voltak lementve. Kérésre lettek randomizálva, ráadásul. Zárom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó