Több karakter bevitele a chat részbe.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Martinez

Haladó
Játékos
Üzenetek:20

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Nathan Davides/Martinez#0315 «

Ötleted leírása

» Növelni lehetne a chatbe bevihető 250 karaktert, legalább 100-al véleményem szerint. Több olyan esetbe botlottam már bele ahol a 250 karakter kevésnek bizonyult, egy hosszabb beszéd vagy egy cselekményt jobb letudni egyben és nem kellene ez által tördelni. Nem tudom hogy volt e már ötlet itt, vagy mennyire megoldható stb, csupán ha lehetne akkor valamennyivel meglehetne emelni ezt a számot hogy egy cselekvést ne kelljen több /me-ben leirni. «
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:632
Millie Evers
Én úgy gondolom bőven elég. Rengetegszer túllépem a határt, viszont szerintem elég sok lehetőséget nyit fel mikor kis időkimaradás van egyes monológok között. Bármilyen szituációban közbeszólási lehetőséget adva ezzel. Egy vitában akár egy nézőpont billenését is okozhatja. (Talán én vagyok dilis, de ez olyan mintha a mondandódban esetleg pihensz, gondolkozol, levegőt veszel.) Százzal semmiképp nem kell növelni, elég egy ötvennel. Illetve a /me 250-es hosszúságát havonta, ha egyszer ütöm meg. Amit nem muszáj nem tárgyalok túl. Legyen csak egy 300.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,551
-
Head of Staff hozzászólás
Szia! Nemrég került növelésre egy százassal legalább. Nem érezzük szükségesnek, hogy 250-nél több karakter kelljen.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó