Szint korlátozások eltűntetése avagy feloldása!

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Esteban Velasco«

Ötleted leírása
» Szerintem felesleges a szint rendszer, mert így rengeteg kezdőt lehetetlenítünk el attól, hogy saját gazdaságot alakítson ki. Sokan szeretik a biztos háttér mögötti RP-t főleg, ha illegálkodni szeretne és nem pedig robotolni X járműért. Az RP-re akarjuk terelni őket, akkor azt szerintem máshogy is lehet, mostanság több szerveren fent voltam ott pl nem nagyon érdekli az embereket, milye van mivel nincs limitálva semmi, egyedül ugye az ingatlanok.«


Csatolmányok

» Nincs«

Egyéb megjegyzések
» Ez csak egy ötlet, nem kell megenni :D«



 

Sanyi

cogito ergo sum
Játékos
Üzenetek:187
Eugene Miller
hogy saját gazdaságot alakítson ki.
Szia! Szerintem itt lehagytál egy "g" betűt. A helyes a te ötleted alapján úgy lenne, hogy gazdagságot!

De amúgy annyira de annyira nem értelek titeket. Mit tudtok enni a kamionozáson meg a farmozáson? Olyan rohadt unalmas még csak nézve is, hogy felfordul tőle a gyomrom.
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Szia! Szerintem itt lehagytál egy "g" betűt. A helyes a te ötleted alapján úgy lenne, hogy gazdagságot!

De amúgy annyira de annyira nem értelek titeket. Mit tudtok enni a kamionozáson meg a farmozáson? Olyan rohadt unalmas még csak nézve is, hogy felfordul tőle a gyomrom.
Igen-igen, sikerült lehagynom, nem ellenőriztem :D
 

Danó

Veterán
Játékos
Üzenetek:261
-
Az, hogy rengeteg kezdőt ellehetetlenítünk, az csak mondva csinált indok (már csak azért is, mert a drága autók magas szinthez vannak kötve és egy kezdő nyilván nem azt fogja megvenni.). Az egész ötlet csak azért született meg, hogy saját magadnak előnyt kovácsolj - úgy hogy aztán a garázsban porosodik, mert csak bejelenteni járunk fel. Van már rendszer kitalálva rá, de legalább a limites autókból 1-et lehet venni és nem vásárolják fel a kereskedők mázsraszámra (ha jól tudom, nem is kell olyan messzire menni, hogy példát tudjak felmutatni). Ha pedig valaki elkezdi a szervert, ne akarjon egyből milliós PP-zett autóval szaladgálni. - de ez már más téma.

Sokan szeretik a biztos háttér mögötti RP-t főleg, ha illegálkodni szeretne és nem pedig robotolni X járműért.
Ha valaki RPzni szeretne úgy igazán, az pont leszarja, hogy a hány száz milliós autóval tud gurulgatni LS utcáin.

A szintrendszerről és a limitről is azt gondolom, hogy hülyeség, a PP-zett autólehetőségről is megvan a saját hadd ne fejtsem ki véleményem. Egyikre sem lenne igazán szükség, ha a gazdaság biztos lábakon állna, amit sajnos már nem lehet rendbe tenni, maximum egy full wipe és gyökeres változtatások árán (ami sosem fog bekövetkezni).

Nyomtam rá egy mínuszt, üdv.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Én egy dolgot támogatnék, ha kikerülnének a szintek a klubok és éttermekről mármint a csatlakozáshoz, azzal lehet teremteni több RP-t és egy kezdő is megtudná mutatni hogy tud RP-zni.

Kamionos meg egyéb grind cégek maradjanak ahogy vannak, amúgy jelenleg egy jó autót, motort tök olcsón össze tudsz pakolni a supersport meg maradjon meg egy rétegnek.
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Az, hogy rengeteg kezdőt ellehetetlenítünk, az csak mondva csinált indok (már csak azért is, mert a drága autók magas szinthez vannak kötve és egy kezdő nyilván nem azt fogja megvenni.). Az egész ötlet csak azért született meg, hogy saját magadnak előnyt kovácsolj - úgy hogy aztán a garázsban porosodik, mert csak bejelenteni járunk fel. Van már rendszer kitalálva rá, de legalább a limites autókból 1-et lehet venni és nem vásárolják fel a kereskedők mázsraszámra (ha jól tudom, nem is kell olyan messzire menni, hogy példát tudjak felmutatni). Ha pedig valaki elkezdi a szervert, ne akarjon egyből milliós PP-zett autóval szaladgálni. - de ez már más téma.


Ha valaki RPzni szeretne úgy igazán, az pont leszarja, hogy a hány száz milliós autóval tud gurulgatni LS utcáin.

A szintrendszerről és a limitről is azt gondolom, hogy hülyeség, a PP-zett autólehetőségről is megvan a saját hadd ne fejtsem ki véleményem. Egyikre sem lenne igazán szükség, ha a gazdaság biztos lábakon állna, amit sajnos már nem lehet rendbe tenni, maximum egy full wipe és gyökeres változtatások árán (ami sosem fog bekövetkezni).

Nyomtam rá egy mínuszt, üdv.
Eyy-eyy úgy látom ,valaki bevan sértődve vagy nem tudom, na mindegy írtam is Discordon, hogy megtudjam mi a lelki bajod, mikor szerintem te több autót gyűjtöttél már be, mint én. Viszont ne itt személyeskedjünk, ha van valami bajod majd válaszolsz :sneaky:
A második felével igazat is értek meg nem is, ha valami nem limitált akkor nem kell akkora grind, hogy megszerezd magadnak.
Én egy dolgot támogatnék, ha kikerülnének a szintek a klubok és éttermekről mármint a csatlakozáshoz, azzal lehet teremteni több RP-t és egy kezdő is megtudná mutatni hogy tud RP-zni.

Kamionos meg egyéb grind cégek maradjanak ahogy vannak, amúgy jelenleg egy jó autót, motort tök olcsón össze tudsz pakolni a supersport meg maradjon meg egy rétegnek.
Igen, én csak felvetettem egy ötletet, amit ilyen szinten is tovább lehet gondolni. Grind cégeknek is van értelme egy kezdőnek, mert nem akar pl. mindenki alapmunkázni. Az illegal részről nem tudok nyilatkozni, itt sosem voltam abban. Annyi,hogy támogatom az autólopást.
 

Bolondmike

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:217
bolondmike
Sokszor volt ez már téma, olyan emberek dislike-olják akik már fel sem járnak a szerverre, de amúgy pluszos ötlet.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:801
Én egy dolgot támogatnék, ha kikerülnének a szintek a klubok és éttermekről mármint a csatlakozáshoz, azzal lehet teremteni több RP-t és egy kezdő is megtudná mutatni hogy tud RP-zni.

Kamionos meg egyéb grind cégek maradjanak ahogy vannak, amúgy jelenleg egy jó autót, motort tök olcsón össze tudsz pakolni a supersport meg maradjon meg egy rétegnek.
Ott az rp munka lehetősége.
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
letudom rpzni, hogy felcsatolom a platót a kamionra, meg felszedem a tököt. De nagy izgalom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó