Szerver adminisztrátor jelentkezés - [Barni]

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Barni.

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Connor McKenzie
Adminisztártori Jelentkezés




Bemutatkozás:
Barnabásnak hívnak, 20 éves vagyok. Hobbim a motorozás. Jelenleg okosotthonok építésével foglalkozok, mint tanonc, ami "sajnos" azzal jár, hogy amikor munkám van akkor lehetséges, hogy 1 hétig nem tudok lenni egyhuzamban, viszont az ellenkezője is előfordul, igen gyakran. Körülbelül 9 éve Rp-zek, ezalatt az idő alatt többször is voltak kisebb nagyobb kihagyásaim. Más szervereken is volt szerencsém admin teamhez tartozni, hol hosszabb, hol rövidebb ideig voltam tag.





Referenciáim:
Itt érzem, hogy érdemes lenne megemlítenem, hogy amikor megnyitott a OneVoice, a szerver nyitása óta volt lehetőségem vinni a GSA-t pontosan 2021.09.21-től 2021.11.09-ig és emellett adminként is tevékenykedtem a szerveren.
2-es admin voltam amikor sajnos magánéleti, és más dolgok miatt leadtam mint az adminisztrátoromat, mint a frakciót.





Mennyire vagyok aktív? :
Aktivitásomat tekintve, sajnos azt kell mondanom, hogy ingadozó. Munkámat tekintve, hetelni szoktam, ami annyit tesz, hogy vannak olyan alkalmak, amikor 1-2 hétig nem tudok lenni, amíg el nem végzünk egy projekttel. Viszont van olyan, hogy két projekt beérkezése között van 1 hónapom, amit aktívan tudok tölteni.




A szerveren töltött karrierem:
A szerverre 2020.06.10-én regisztráltam, és azóta is aktívan játszok kisebb-nagyobb kihagyásokkal. A szerveren töltött 50.000 Percem alatt volt szerencsém több frakcióban is megfordulni. A mai napig emlékszem, hogy az első frakcióm a szerveren ég Paleto Bay-ben volt az MD. Ezt követően váltottam és csatlakoztam az akkori Sandy Shores Mayor Officer-hoz, Popek alá. Majd a leváltásáig a frakcióban voltam.
Amikor ki lettem rúgva az SSMO-ból azt követően tartottam egy pár hónapos szünetet, majd átmentem OneVoice-ra. A voice szerver, és a OneRp újra nyitását követően visszatértem a szerverre, és csatlakoztam egy illegális frakcióba, ahol olyan emberekkel ismerkedtem meg, akikkel azon a nyáron közösen elmentünk nyaralni. A frakciónk megszűnését követően csatlakoztam az LSPD-hez, ahol 2022.10.22-én csatlakoztam először, majd 2023.01.25-én OOC indokok miatt szüneteltetnem kellett pályafutásomat. Majd mikor visszatértem, ismételten az illegális életet választottam a szerveren, majd egy baráti megkeresésre visszatértem az LSPD-hez, és azóta is az állomány tagja vagyok.
1687437895002.png
Különösen büszke vagyon, hogy 2020 óta semmi szabálysértést nem követtem el, és emiatt makulátlan UCP-nek örvendhetek.




Legfőbb motiváció(i)m:

A legnagyobb motivációt számomra a barátaim nyújtják mindazok akiket a szerveren ismertem meg, mint akiket a való életben. A van pár olyan ember akiknek sokat köszönhetek, de ezzel szemben akadtak, akik inkább csak kihasználtak, és hatba szúrtak, miután nem látták bennem a hasznukat, és pont miattuk tanultam meg továbblépni, és úgy felfogni a dolgokat, hogy a hibáimból erőt kovácsoljak, és az motivál, hogy megmutassam nekik, hogy azzal csak segítettek, hogy nincs rájuk szükségem, és hogy egyedül is el tudok érni mindent amit nagyon akarok.




Miért pont én? :

Úgy gondolom, hogy ez a legnehezebb kérdés egy jelentkezésnél, hogy miért én vagyok az akire szüksége van a szervernek, miért én tudom azt amit mások nem. Én nem akarok többnek látszani mint ami vagyok. Azért gondolom magam alkalmasnak, mivel mint az életben, mint a szerveren képes vagyok odatenni magam, és megtenni mindent amilyen feladatot elém állít az élet. Adminként és adminsegédként is van tapasztalatom, de mégsem mondom magam tökéletesnek, nekem is vannak rosszabb napjaim, amikor nem vagyok annyira türelmes, vagy semmi nem akar összejönni. Bármekkora feladatot is állított eddig elém az élet, valahogy mindig túl tudtam rajta küzdeni magam, és ezért a kitartásért és akaratért érzem magam alkalmasnak e feladat betöltésére.



Pozitív és negatív tulajdonságaim:



Pozitív:

  • Kitartás
  • Jó problémamegoldás
  • Elszántság
  • Segítőkészség
  • Türelem
  • Aktivitás
  • Nem vagyok annyira haragtartó
  • Maximalista
Negatív:

  • Feledékenység
  • Rossz napokon lobbanékonyság
  • Önbizalomhiány
  • Ha valaki rászolgál akkor haragtartó vagyok
  • Túlságosan nagyok az elvárásaim magammal szemben








Köszönöm, hogy időt szántál a lapom végig olvasására!
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,531
-
Head of Staff hozzászólás
Kedves @Barni.,

Köszönjük, hogy időt és energiát fektettél a lapod megírásába. Összességében elnyerte a tetszésünket a jelentkezésed, így egyhangúan a Vezetőség és a Mentor csapat úgy döntött, hogy szívesen folytatnánk a felvételid egy szóbeli meghallgatás keretein belül.

Kérlek keress fel DC-n időpont-egyeztetés céljából.

Gratulálok!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó