Szerkezthető interior - Tárgyak vertikális értékének személyre szabása.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tonrok

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:79

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Loretta Luchetti / ㄒㄖ几尺ㄖҜ#4293 «

Ötleted leírása

» A szerkezthető interiorok szerkeztésekor sokan szembesülhettek már azzal a hibával, hogy igen nehéz egymásra pakolni a tárgyakat. Ennek megkönnyítésére lehetne egy új opció, esetleg gomb kombinázció, amivel függőlegesen lehetne mozgatni a tárgyat. Esetleg egy panel, melyen az Y értéket lehetne megadni, vagy egy csúszkával a megfelelő helyre húzni. Persze midnenzt egy plusz menüben létrehozva, akárcsak a többi gomb a bal alsó sarokban, így ez csupán egy lehetőség lenne. Szerintem ez rengeteg segítséget adna mindenkinek, aki szerkezthető interiort rendez be, és sokkal egyedibb belterek jöhetnének létre. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Szimplán ha úgy lehetne mozgatni, mint a kemping objecteket, máris megoldana minden problémát, ilyen módon én is nagyon örülnék neki.
 

Tonrok

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:79
Szimplán ha úgy lehetne mozgatni, mint a kemping objecteket, máris megoldana minden problémát, ilyen módon én is nagyon örülnék neki.
Azt tudnám még elképzelni, hogy ugyan úgy egérrel el tudod helyezni, és amikor kattintasz, akkor bedobná a kempingobjectes elhelyezőt.
 
Utoljára szerkesztve:

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,606
-
Head of Staff hozzászólás
Szia! Bekerült 1.2-vel rengeteg állítási lehetőség.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó