Szerkeszthető interior utáni hiba

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:159
Kriszokos0

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» Eliza McCain / kirazu84 «

Hiba megnevezése

» Szerkeszthető interior utáni hiba «


Hiba bővebb leírása

» Mai napon tapasztaltam, hogy a szerkeszthető interiorban elkezdek szerkeszteni, majd végezve el mentem a változtatásokat. Viszont miután ki rak a szerkesztőből, utána a teljes HUD eltűnik a mini mapon és pár bal alsó sarki információn kívül. F7-el próbáltam őket vissza hozni, de nem volt sikeres. Illetve pedig próbáltam meg nyitni a dashboardot és azt sem jelenítette meg. Tesztelésként kicsit tovább alakítottam egy adott helyiséget, ahol különböző fürdői objecteket raktam le és ugyan úgy kilépést követően eltűnt a HUD nagy része, illetve pedig a dashboard sem jelenik meg továbbra sem. Relog után megoldódik. «

Csatolmányok

» Képernyőkép 2024-04-18 153110.png kép_2024-04-18_153832823.png«

Egyéb megjegyzések

» - «

 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:159
Kriszokos0
További ellenőrzés után:
Mentés nélkül léptem ki, ahol is egy sort még be tudott dobni az IC chatre, de utána meg is halt. Szerencsére most a HUD nagy része meg marad, de nem tudok például invertoryt meg nyitni, illetve kocsiban sem kesztyűtartót például. Az IC chatbe való írásra semmi reakció, illetve pedig nem jelenik meg a dashbboard továbbra sem.
Képek:
Képernyőkép 2024-04-18 154512.pngKépernyőkép 2024-04-18 154527.pngKépernyőkép 2024-04-18 154540.png
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó