Szerelő ticketelési lehetőség helyszíni szereléskor

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Radovan Matovic || Alfi#8687«

Ötleted leírása

» Az akkumlátor cserélés óta felmerült bennem, hogy milyen jó lenne ha nem lenne szükség készpénzért szaladni, ha lemerült az autó akksija és szerelőt kell hozzá hívni, vagy éppen helyszíni szerelésről van szó. A 14.000$-os cserére nem mindig van az embernél elég KP. Ez kényelmetlenségeket szül, ha lehetne csekken is fizetni úgymond az utalást váltaná ki, ami IRL viszont lehetséges megoldás. De kíváncsi lennék mások véleményére is, mennyire merült fel a probléma, jobb lenne-e vagy badarságnak tartanák az emberek ezt a fizetési módot. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Köszönöm mindenkinek, aki részt vesz a diskurzusban. «



 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Megértem miért született az ötlet, mert amikor szerelő frakiban voltam én is többször találkoztam azzal, hogy nem volt elég pénz valakinél, de ettől függetlenül nekem nem tetszik. Akármilyen megvalósítási formát képzelek el, szimplán nem tetszik. Valóban kellemetlen, hogy megesik, hogy fuvarozni kell embereket bankba/ATM-hez, de szerintem inkább az embereket kéne valahogy rászoktatni, hogy szerelőt ne úgy hívjanak, hogy nem tudnak fizetni. Bár őszintén a másik oldalán még nem voltam ennek, sose volt szükségem arra, hogy szerelőt hívjak ki.
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
A legjobb az lenne, ha eljutna a szerelőkhöz az ötlet és kifejtenék a véleményüket róla. Véleményem szerint sokkal kevésbé reális az, hogy a szerelőnek kell taxiként funkcionálnia, mint a bankkártyás fizetés. Félreértés ne essék, velem nem fordult még elő ilyen, megoldottam a készpénzt, csak felmerült bennem ez a lehetőség.
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Ha jól emlékszem, annó azért lett kivéve a szerelőtelepekről is az ATM, hogy az illegálnak legyen esélye kirabolni. -csak egy gondolat.
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Eszembe sem jutott ez, mivel felsem merül bennem, hogy civileket raboljak hátha van náluk készpénz. Így valóban jogos ez az oldala a dolognak. Bár a szerelőtelepeken van ATM tudtommal, legalábbis sunriseban biztos. Ha ott van és marad is, akkor ez a megoldás sem változtat már semmin.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,538
-
Head of Staff hozzászólás
Van mindkét helyen ATM. Ott van lehetőség készpénzhez jutni.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó