Szcenáriók nem megfelelő kezelése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,305
panaszkonyvj.png

Neved: Niko Mohamad
Játékos(ok) neve: Összesítő panaszkönyv.
Panasz oka: Szcenáriók nem megfelelő kezelése
Panasz kifejtése:
Vallom azt, hogy a szerepjáték akkor élvezetes, ha mindenki a körülményt figyelembevéve a szcenáriókat úgy viszik végbe, ahogy annak kell. A panaszkönyvet nem azért írom, mert a sorsomat nem tudtam elfogadni, mert elfogadtam és ezzel számomra nincs is gond. Az alábbi videót csatolva nekem azzal van problémám, hogy a jelenet nem úgy lett kezelve, ahogyan véleményem szerint kellett volna kezelni. A videóban látható, hogy az egyik járőr szinte az utolsó pillanatban szinkronizálódik számomra, amivel már az ütközést nem tudtam elkerülni. Ezt két adminnak jelentettem, akik bármiféle hozzászólás nélkül, nevettek a kirepülésen. Adminok nevét direkt nem jelölöm meg, mert nem ellenük irányul.

Sokszor fordul elő az, hogy bármilyen ütközés történik egy üldözés közben, akár az üldözött féltől, akár az üldöző féltől, nem történik meg a megfelelő szerepjáték. Nem a villanyoszlopok kidöntésére gondolok elsősorban, mert azt bevallom jó magam sem RPzem a játék fizikáját figyelembevéve. Számtalan lehetőség adódhatna a villanyoszlop kidöntésénél, csak nem fog megtörténni ebben a játékban.

Az ütközés erejét semmibe veszik a játékosok, addig mennek, amíg animba nem kerülnek. Én úgy gondolom, hogy az ütközés erejét mindig figyelembe kéne venni. A videóban látható ütközés 180 km/h-val történt. Én, akit üldöztek kirepült a szélvédőn keresztül és a következő pillanatban már egy rendőr fogott bilincsbe, a hátamra térdelve. Az autó, amivel ütköztem és amit én láttam belőle, simán kiszálltak belőle a felek. Lehet nem így volt, de arra kértek, hogy a felülvizsgálat érdekében írjak egy panaszkönyvet.

Én úgy gondolom, hogy minden ütközést az ütközés erejét figyelembevéve RPzek. Ezt másoktól valamiért nem látom, pedig ez így lenne fear.

Bizonyíték (kép, log, videó):

Megjegyzés: Számtalan ilyen eset történik szerintem. De lehet csak megint én akarom túl komolyan venni.
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:790
Parancsolj @krekor akivel az ütközés történt



[17:00:09] *** megremeg az ütközéstől, és beveri a fejét a kormányba. . [Amira Norman]
[17:00:15] Bianca Jensen mondja: Jól vagy?
[17:00:35] *** Amira Norman eltolja magát a kormánytól, és hátrahajtja a fejét az ülésnek. .
[17:00:41] Aurora Lawson mondja: Minden rendben? *benéz a járőrautóba*
[17:00:42] Amira Norman suttogja: Fáj a nyakam. .
[17:00:58] *** Amira Norman óvatosan elfordítja a fejét Aurora felé. .
[17:01:04] Amira Norman mondja: Aaaaah.
[17:01:07] *** Bianca Jensen megemeli a kezét majd a fejére teszi !{} - fogjuk rá .
[17:01:23] *** Amira Norman jobb kezével megtámasztja a fejét jobbról. .
[17:01:24] *** Aurora Lawson a sofőrülés felé szegezi a tekintetét. !{} - A túloldalon is?
[17:01:37] *** Bianca Jensen Amira felé pillant .
[17:01:40] Bianca Jensen mondja: Jól vagy?
[17:01:50] Amira Norman mondja: Egy kicsit fáj a nyakam.
[17:02:03] Bianca Jensen mondja: Meg leszünk, szerintem *Aurora felé*
17:03:47] Alex Kramer mondja: Minden rendben van, Sergeant?
[17:03:58] Aurora Lawson mondja: Csak óvatosan..
[17:03:59] *** Alex Kramer benéz Amira előtt Biancara.
[17:04:02] Alex Kramer mondja: És Ön, Officer?
[17:04:40] Nicholas Wayne mondja: Megvannak, Serg?

[17:04:41] *** Amira Norman óvatosan kinyitja az ajtót, és kiszáll a kocsiból. .
[17:04:45] *** Amira Norman kicsatolja a biztonsági övet.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,305
Parancsolj @krekor akivel az ütközés történt



[17:00:09] *** megremeg az ütközéstől, és beveri a fejét a kormányba. . [Amira Norman]
[17:00:15] Bianca Jensen mondja: Jól vagy?
[17:00:35] *** Amira Norman eltolja magát a kormánytól, és hátrahajtja a fejét az ülésnek. .
[17:00:41] Aurora Lawson mondja: Minden rendben? *benéz a járőrautóba*
[17:00:42] Amira Norman suttogja: Fáj a nyakam. .
[17:00:58] *** Amira Norman óvatosan elfordítja a fejét Aurora felé. .
[17:01:04] Amira Norman mondja: Aaaaah.
[17:01:07] *** Bianca Jensen megemeli a kezét majd a fejére teszi !{} - fogjuk rá .
[17:01:23] *** Amira Norman jobb kezével megtámasztja a fejét jobbról. .
[17:01:24] *** Aurora Lawson a sofőrülés felé szegezi a tekintetét. !{} - A túloldalon is?
[17:01:37] *** Bianca Jensen Amira felé pillant .
[17:01:40] Bianca Jensen mondja: Jól vagy?
[17:01:50] Amira Norman mondja: Egy kicsit fáj a nyakam.
[17:02:03] Bianca Jensen mondja: Meg leszünk, szerintem *Aurora felé*
17:03:47] Alex Kramer mondja: Minden rendben van, Sergeant?
[17:03:58] Aurora Lawson mondja: Csak óvatosan..
[17:03:59] *** Alex Kramer benéz Amira előtt Biancara.
[17:04:02] Alex Kramer mondja: És Ön, Officer?
[17:04:40] Nicholas Wayne mondja: Megvannak, Serg?

[17:04:41] *** Amira Norman óvatosan kinyitja az ajtót, és kiszáll a kocsiból. .
[17:04:45] *** Amira Norman kicsatolja a biztonsági övet.
Igen, ezt eközben megbeszéltük privát üzenetben. Ezt úgy is írtam, hogy amit én láttam belőle.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:362
[fa] Sziasztok!

Nagyon örülök annak, hogy az RP részét a dolgoknak sikeresen megbeszéltétek.
Ahogy a videó teljes mértékben prezentálja, @krekor -nak nem szinkronizálódott rendeltetés szerűen a PD-s jármű.
A hivatalos eljárás alapján ilyenkor az RP-t meg kellett volna állítani, majd tovább folytatni egy helyreigazítás után.
Az illetéskes adminisztrátorokkal a probléma megbeszélve.

A PK jogos. [/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó