Szabályzat módosítás - Jármű fényszóróira vonatkozó szabály

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:807
Sean Bennett

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» LAC! «

Ötleted leírása

» Járművel történő menekülés közben kötelező legyen felkapcsolni a járművek fényszóróit városon kívül, hisz lényegében ez a GTA fizikájának kihasználása. Fényszóró nélkül vaksötétben semmit sem látnál éjszaka. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Meg tudom erteni az oldaladat, de szerintem ez erdekesse teszi, XRAY-el a levegobe kell repulni es hokameraval kovetni kell. Bevallom, nehezebb igy kovetni az embereket, de annal izgalmasabb szerintem!
 

Janiivok16

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:79
Dex van den Berg
Sziasztok! Ezt az ötletet én nem tudom támogatni, indok pedig azért mert akinek a legerősebb fényszóró van az autójában, az nem igazán lát semmit, azért vezetnek sokan lámpa nélkül. Egyszóval én nem támogatom!
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Sziasztok! Ezt az ötletet én nem tudom támogatni, indok pedig azért mert akinek a legerősebb fényszóró van az autójában, az nem igazán lát semmit, azért vezetnek sokan lámpa nélkül. Egyszóval én nem támogatom!
Egyet kell értenem Janival. Hamár megvettem bele PPért a fényszorót, akkor had kövessek el szabályszegést a Penal Code ellen.
 

TheWildCard

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:207
Shayla Norman
Megmondom őszintén, hogy a playereknek így is eléggé el van lehetetlenítve a dolga az erős PD/SD létszám, a nagy bírságok, valamint a 200 méterenként lévő trafik miatt. Azzal, hogy ez is be lenne vezetve( ami teljesen IC ügy véleményem alapján) azzal még jobban el lenne véve az ember kedve az egésztől, mivel ez titeket erősítene megint csak. Nem mellesleg, hogy kiálltok ti is traffizni, lekapcsolt lámpákkal, majd mennek a 2 óra határidős csekkek, amik a kezdőknek elég sokat jelentenek.
 
Utoljára szerkesztve:

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
fényvisszaverő matricát is kelljen az autóra rakni.
Ne bagatelizáld el Zolcsi.
Az egyetlen esély, rendszám nélkül, ha nincs lámpád. Ahigy trafi alá mész, látják, hogy merre vagy. Annyi van megint a térképen, hogy megszámolni nem tudom, hogyan tudnék észrevétlenül kimenni LSből, Paletoba, pl. Esélyed nincs, de itt most nem ez a topic van.
 

my soul is dying

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:73
Meg tudom erteni az oldaladat, de szerintem ez erdekesse teszi, XRAY-el a levegobe kell repulni es hokameraval kovetni kell. Bevallom, nehezebb igy kovetni az embereket, de annal izgalmasabb szerintem!
Valóban izgalmas lehet a valóságban 198km/hnál vak sötétben felhős éjszakán mellékutakon csapatni *kivilágítás nélkül.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:704
-
Akkor a poén részét tegyük félre. Értelmes hozzászolások szülessenek, ne egy meme factort csináljatok a topicból. Ész érvekkel alá lehet támasztani, hogy miért is nem értetek egyet, vagy miért értetek egyet. Ha ez nem sikerül, akkor inkább hozzá se szólj, hanem tekerj tovább.
 

Bolondmike

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:224
bolondmike
Tudtommal nem hiába van XRAY a szerveren, most menekülés közben miért ne lehetne lekapcsolni a lámpát? Illetve ha valaki Shader-t használ, azt is a saját maga élménye véget... Van aki megteheti hogy szebb legyen a játékba van aki nem.. Értelmetlen az ez az egész.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Tökre nem értem miért kell egyből úgy vérszemet kapni, mint C-Type a kamera láttán. Aki megteheti magának, hogy korlátozott látásiviszonyok és kivilágitatlan útszakaszon fényszóró nélkül közlekedik, az vállalja a tényt, hogy egy hiba esetén vége lehet a hegedűszónak.

Említettétek a csekkeket. Ahogy a legtöbben mennek az autóval, nem masszíroznám a homlokom miattuk.

Függetlenül a témától és reflektálva a csekkre és annak összegére: Ha egy minimálisan is a karakteretekkel(!) úgy viselkednétek egy intézkedés alatt, ahogy azt illik vagy kellene. Akkor legtöbb esetben lehet, hogy mindenféle szankció kiosztása mellett tovább lennétek küldve. Nem kell NPC demagóg szöveget tolni, de azért van egy határ.

Felőlem kapcsoljátok le a lámpát, de nehogy gatya legyen.
 

boldogdani11

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
Szerintem inkább azon kellene lassan elgondolkodni, hogy hogy lehetne a PD-t gyengíteni, jelenlegi formában durván OP az egész rendvédelem, nem gondoljátok komolyan hogy még további segítségeket kellene nekik adni.. Nem támogatom!
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Szerintem inkább azon kellene lassan elgondolkodni, hogy hogy lehetne a PD-t gyengíteni, jelenlegi formában durván OP az egész rendvédelem, nem gondoljátok komolyan hogy még további segítségeket kellene nekik adni.. Nem támogatom!
Ha nem lenne OP, akkor az igazán nagy probléma lenne. Csak gondolj bele milyen nevetséges lenne, ha úgy lehetne bánni a rendvédelemmel, mint egy fénycsöves elektromos rovarcsapda a szúnyogokkal. Káosz vagy rend, válassz.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:822
Nem kell ez a szabályozás, teljesen felesleges, egy játékról beszélünk ami ugyan törekszik az IRL-re, de még mindig csak egy játék. IRL is menekülnek lekapcsolt lámpával... Na meg az a menekülő fél baja ha animba esik, és a látási viszonyok miatt kerül bajba. Ha meg elmenekül, volt egy sikeres estéje, és legközelebb újra ugyanazzal az autóval fegyverrel stb megint rp-t generál a rendvédelemnek.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó